• Dandysek

    Hojte, chtěl bych se zeptat, uvažuji o koupi volných cyklošortek (ty elastický nechci, i když jsou určitě lepší… v mládí jsem moc papal sladkosti, takže mám zadek jako p---e a nechci děsit lidi..:-))) ), ale zajímalo by mě, jak si vedou, pokud jedu v dešti. Mám tím na mysli pohodlnost, jestli se až moc nelepí na nožky atd. Dík moc.

    0 0
    • rasto  

      nikdy jsem v nich nezmoknul. obvykle maj 2 vrstvy, takze bych se lepeni nebal. vyhodou by mohlo byt, ze Te pripadne mokro bude ohrivat :-) vazne: volne jenom doporucuju ;-)

      0 0
      • Martin  

        Právě jsem se vrátil z kšeftu a kupil si Nemy. Tak ve středu dám vědět, jak se osvědčily. Ale mě déš? moc nevadí:-)

        0 0
    • Nikdo  

      :o) to jsou otazky, mam radsi volne kratasy, v desti je nijak neresim, jestli lepi nebo nelepi to je fuk, zajima mne spis horni polovina tela, nektera necyklisticka tricka dovedou prekvapive hodne nasaknout vodou a pak docela ztezknou :o), ale cyklosortky to je sama umelotina to moc neabsorbuje, neboj se toho

      0 0
    • rock  

      Není to nijak zoufalé, za mormálního mokra nebo deště se nelepí vůbec a pokud je tak mokro, že si připadáš jak v bazénu (čvachtající boty a podobně), tak už toho vnímáš mnohem méně a nějaký šortky jsou Ti ukradený …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.