• rich

    prave som si odskusal specialized comp velkost M – bol som v tom dost napratany, nasledne adidas L – vyhovovali mi, ale dlzka bola cca 1cm na koleno a to mi pride dlhsie ako je zvykom. ake dlhe by teda mali byt sortky?

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      záleží co každýmu vyhovuje, ale obecně řečeno odjakživa se kra?áky vozily cca do 2/3 stehna měřeno od … :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Myslim si, ze je dobry, ze jsou ruzny dylky a ruzny strihy – siclovek muze aspon vybrat, ne? Tedka mam Authory a sou docela kratky…

      0 0
    • pavelr  

      Nesmějí být zase moc krátký, protože pak může být problém s kolenními 3/4 návleky, jejichž konec strkám pod kra?asy.

      0 0
    • P.B.  

      Ono to je zvlast u kratasu s tymovejma barvama proto, ze je delaj na hubenoury, takze kdyz jsem si je zkusil ja, tak jsem se do nich vubec nevesel, vzal jsem vetsi a byly mi presne na kolena, coz bych nesnesl. Ty uz byly na nekoho, kdo meri 2m. Proc si zkousis u jednoho L a u druhyho M? Treba by ti L od Speslu byly dobre.

      0 0
      • rich  

        na tie adidas bola cena –300 a rovnaka kvalita, lenze boli iba vo velkosti L a tak som bol zvedavy aku dlzku budu mat M (ale v tejto velkosti uz Adidas-y neboli), preto Spesl. Dnes skocim do 69, bohuzial tie zlavnene uz nemaju, len 2004 za 1.590, ale asi pojdem do nich. Tie co mam teraz treti rok sa zacinaju rozne krabatit a odieraju pozadie.

        0 0
    • mikes  

      clanky.cykloka­talog.cz/index­.php oblékání

      0 0
    • zubus  

      Ono je to na kazdom, ake si vyberie. Ja uz druhy rok nosim 3/4 sortky, cize zakryvaju aj koleno. Nosim ich aj v horucavach. Sedia mi, a do 15 stupnov nemusim ani navleky. Jednoducho kolena vzdy zakryte. Tak si vyber…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.