Petice proti cyklostezce v Radotine

72 nepřečtených
  • Luka

    Zdravicko, to jsou zpravy pri dnesku: http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?…

    Ve zkratce: nejaka pani Hanova sklada petici proti 800m cyklostezky podel Berounky, ze pry puvodne to bylo vybudovano pro pesi, at si teda cyklisti jezdi po hlavni silnici. Kdo to znate, pochopite, kolik mrtvych by bylo na silnici do Cernosic diky tomuhle opatreni.

    0 0
    • blue  

      je to smutny, ale ta pani ma bohuzel pravdu, kdyz argumentuje mnozstvym bezohlednych cyklistu

      0 0
      • Luka  

        Jsem jedina kdo kdy potkal bezohlednyho chodce???? (dokonce jednou do me najel tatinek s kocarkem, vrazil mi do bajku az vsude spoustu mista kolem, ja stala, koukam na nej, a normalne do me drcnul a jeste nadaval. Povazuju se za slusneho az hloupeho cloveka ktery se snazi jakkoliv nepopuzovat, ale tohle jsem fakt nechapala – neprekazela jsem nikomu, nic…).

        0 0
        • blue  

          jezis, to ale neni omluva pro bezohledny cyklisty… to budem furt dokola? oni sou bezohledny, tak my budem taky? nikdo nepopira, ze ani chodci nejsou svaty, ale bohuzel ani cyklisti

          0 0
          • Otaku  

            uz jsi byl podepsat?

            0 0
            • blue  

              proc bych to mel podepisovat? ste zbytecne hystericky a zaujaty… to nema cenu se s vama rozumnym zpusobem bavit…

              0 0
              • Otaku  

                ja sem hystericej? No tak napis jaky hororovy zazitky z Radotina mas, ze taky pises ze ma pravdu jak jsou tam cyklisti bezohledny a ohrozujou zivoty ostatnich.

                0 0
                • blue  

                  tvoje otazka, jestli sem to byl uz podepsat, mi prisla hystericka az dost, o ostatnich reakcich se ani nebavim… po ty stezce mam taky najezdeno az dost a byl sem sam svedkem dost konfliktu, zavinenych z obou stran… to, ze tam nekteri mezi lidma jezdi, jak kdyby spurtovali do cile, fakt neni uplne dobry a neni se co divit, ze to tem lidem vadi…

                  0 0
            • blue  

              navic opravdu nechapu, o co jde, kdyz tam jasne zaznelo, ze by se ta stezka rozsirila, aby se cyklisti nemotali na silnici

              0 0
    • McBlacky  

      to budě nějaká hoodně kyselá baba ta Hanová… je možný že tam mohou cyklisti někoho ohrožovat, když se vrací v noci od Pigiho, ale to už tam taky nebude tolik dětí a kočárků :-)

      0 0
      • Luka  

        Heh, ted me jeden napadl, ale pokud vim, toho vic ohrozil ten patnik na konci lavky :))))))))))))))))

        0 0
    • J.A.V.  

      :) Uz jsem ti to psal na konfeře – paní Hánová má na to právo psát petice. Ale taky v tom ælánku je, že radnice je proti, právě kvůli tomu aby se cyklisti nemotali po silnici. Takže ke zrušení asi nedojde – maximálně tam třeba nějak výraznějí oddělí od sebe cyklisty a pěšáky. Nad vše hned vidět černě.

      Krom toho můžeš sepsat jinou petici – třeba Hánová je kráva – kdo souhlasí a? udělá čárku.

      | ← to je první čárka :-)

      0 0
      • Luka  
         
        0 0
        • Luka  

          (na konfere nejsou vsichni a Fous me pozadal at to sem napisu bo mu nejde net, at se pokochaji i jini)

          0 0
          • J.A.V.  

            Vždy? jo, já tě za to nebuzeruju, naopak já to napsal i sem aby se všichni mohli pokochat jak sem YNTELIKENTŇÝ :)

            Ach jo venku už třetí den leje :(( Já chcííí na kolóó :((

            0 0
            • Luka  

              Tak ja ti teda odpoustim… :)) A k tomu desti: hruza, pravda…

              0 0
    • Otaku  

      pffff, Behem doby co jezdim jsem ziskal dojem ,ze pro nekoho je clovek bezohlednej jen co sedne na kolo. Coz takhle zrusit i Branickou cyklostezku? Ta cesta byla driv urcite taky jen na prochazky. A vubec co zrusit vsechny??!!

      0 0
    • rock  

      Proč ta drahá dáma posílá cyklisty na silnici ? Vždy? ta tam byla původně vybudovaná pro auta a motorky, ne ? A vůbec, jak se vlastně odvažujeme něco stavět a budovat na Zemi, vždy? ta tady byla původně jen pro zvířata …

      0 0
      • rock  

        Lidé s názory „byl jsem tady dřív“ mne někdy dojímají k slzám …

        0 0
    • fousac  

      jen upresnim, ze se to tyka toho dlazdenyho kousku pod lavkou…

      me se to tyka bezprostredne, pacto po tyhle stezce jezdim takrka denne… nikdy sem tam nikoho neohrozil, bohuzel sem tam musim nekoho omezit, protoze kdyz na ty 1,5 metru siroky ceste jdou vedle sebe dve maminky s kocarkama, nekolik pobihajicich capartu a 2 si bez voditek a nahubku, tak clovek muze bejt sebeslusnejsi a je to H**** platny… :( ze uz z dalky delam hluk, volam „s dovolenim“, klidne i zastavim, kdyz je potreba, a jeste se na me tvari jako na vraha… skoda slov.. bohuzel je tam takovych pesaku vetsina… starej problem v lidech…

      pani hanovou tipuju na nejakou starsi fuchtli, co tam venci svyho podvrataka, voditko pres celou cestu a mam mindrak z toho, ze i jini se snazi pohybovat po stejny trase..

      jak uz nekdo napsal, nemyslim, ze by stezku zrusili… je velmi freqentovamna (v sezonne radove 100 cyklistu denne), ale silne kapacitne poddimenzovana… v tyhle lokalite neni moc dalsich reseni, pak by opravdu museli vyrobit obchvat skrz „centrum“ a po hlavni silnici… to neprojde… takze se muzeme obavat nejhorsiho… na zacatku a na konci se objevi cedule :cyklisto ved kolo" a bude po (_Y_)…

      P.S. jak se dela carka???

      P.P.S. uz vim… ;)

       
      0 0
      • fousac  

        tak drobne opravy:

        2 si = 2 psi

        a minrak nemam ja ale samozrejmne ona…

        0 0
      • wroum  

        je to fakt problem – jezdim tam pomerne casto a ty chodci me fakt s…u. samozrejme ze se snazim jet ohleduplne ale kdyz jdou proti me tri lidi pres celou cestu a nehodlaj uhnout, tak hraju hru „kdo z koho“ nebo „este rad uhnes“ – idealni je skrtnout si riditkama o libovolnou cast protichodce – bud to vyjde nebo ne (zatim vzdy vyslo). jinak od radnice vede ulice primo k pigimu zadem a auta tam skoro nejezdej (pulka je po polni ceste).

        myslim si ze pri vzajemne ochote by to slo a ta krava ma u me carku, i presto ze by si zaslouzila spis tecku.

        tady je ta carka /

        0 0
        • McBlacky  

          tyhle hry hraje i Enjoy, má ještě jednu oblíbenou příblížení po předním kole :-) takže už víme díky komu ta petice vznikla :-) BTW: cool foto!

          0 0
          • dalimil  

            nejhorší jsou bruslaři,to je pakáž sama pro sebe.

            0 0
            • blue  

              nejhorsi je kazdej netolerantni clovek, at jde pesky, nebo jede na kole nebo na bruslich…

              0 0
          • rock  

            Na šotolinových stezkách potěší pěšáky i dobrždění smykem … jo, já vím, taky jsem raději, když se mezi nimi protáhnu bez problémů, ale často to prostě NEJDE …

            0 0
            • wroum  

              spousta veci potesi – pravidla tech her sou dost volny a sila vzteku kazdyho nasranyho pesaka me zazracnym zpusobem zene vpred.

              nerad bych aby to vyznelo ze nasiram lidi jen tak bezduvodne – to opravdu ne, ale mam-li duvod sem jako pitbul.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Já jsem velmi tolerantní a ohleduplný a proto

       
      0 0
      • Mictian  

        Mno ja s take z Radotina a tuto stezku tak nejak nevyuzivam a to sem na kole vecne.Nevim rpoc,ale tahle pitomoucka stezka me nejak unavuje.Takze frcim po silnici a pak na Vsenory.....

        0 0
    • kolombo  

      To co sem píšete je hezké, ale u toho článku je mail a výzva redakce na připomínky. Takže: redpha@mafra.cz A pokud možno slušně, vybraným a strojeným slohem, a? je vidět, že nejsmě žádní primitivové.

      0 0
      • kolombo  

        A ještě mě něco napadlo. Naštěstí neznám nikoho, kdo se na kole zabil, ale asi by nebylo od věci zdůraznit, že cyklisté na silnicích umírají a poslat do redakce a té lidumilce fotku a kopii parte cyklisty, kterého zlikvidovalo auto. Není to sice propagandisticky moc čisté, ale ta paní se taky nechová moc čistě.

        0 0
    • kolombo  

      Dotaz, je u te Loučanské ulice chodník? Dal by se zrušit a převézt na cyklostezku :-)

      0 0
    • dedek55  

      já jen nechápu proč tady v tý republice musí mít chodci porád nějaký výsady proš se musej vyvyšovat nad ostatní lidi.........

      0 0
    • pos3k  
       
      0 0
    • fousac  

      tak jsem dneska posedel s radotinskymi domorodci u pigiho a zjistil jsem:

      p. Hanova je krava, byvala ucitelka rustiny na mistni ZS, v kolektivu velmi neoblibena…

      a dale po zbesile „konverzaci“

      spousta mistnich MA vyhrady proti chovani cyklistu na mistni stezce (at ofiko znacene nebo jejim neznacenem pokracovani) a to z jednoducheho duvodu.. cyklisti jezdi jako prasata a nejsou zrovna tolerantni.. bohuzel, dle popisu, se to netykalo svatecnich turistu, ale ostrilenych bikeru, kteri si to vali po stezce 35kph a jedou hlava nehlava, klidne i v „baliku“, nekompromisne terorizujice pesaky (citujji mistni obyvatele)…

      cili z toho vyplyva, ze by jsme se meli asi hodne nad sebou zamyslet a zacit se chovat jako lidi…

      pani Hanova ma se svoji petici minimalni sanci na uspech, malokdo z radotinskych ji podpori, ale nejpravdepodobnejsi reseni (vypatrano od zdroje blizkeho MU) je, ze „stezka pro chodce A cyklisty“ bude zmenena na „stezku pro chodce“… a tam my cykliste jsme v tu chvili az ti posledni v poradi…

      z toho vyplyva jedina vec.. chovejme se slusne, podle vsech zakonu a „vyssiho principu moralniho“, ale jdeme tvrde za svymi pravy a opodstatnenymi naroky…

      0 0
      • kolombo  

        Bohužel to podporuje moje dlouhodobé tvrzení, že jezdit „na krev“ mezi chodci a ostatními turisty není právě to, co by bylo kladně hodnoceno a právě toto chování nám ubírá body při prosazování požadavků na bezpečné dopravní trasy. Výhrady vznáší KČT, problém byl i v Českém ráji a teď i v Radotíně. V Liberci v pěší zóně vím také o dvou „kontaktech“ pěší kontra cyklista. Je blbé, když Vám na demonstraci za právy cyklistů přijde paní a tačne tam vykřikovat, že i pěsí mají práva. A nejhorší je, že dost často mají pěšáci pravdu. Jedna cesta je důsledně se zasazovat za oddělené stezky, když to jde v Hradci, Pardubicích, tak proč ne třeba v Praze a Liberci. A tam, kde jsou lidi, trénovat něco jiného než rychlost a kličky.

        0 0
      • blue  

        jsem rad, ze si tohle zjistil a napsal, a ze si to udelal zrovna ty… na tebe totiz nejspis nikdo nebude utocit otazkama, jestli si tu petici uz byl podepsat ;-)

        0 0
        • fousac  

          hmmm.. jak na to koukam, na to v kdy a v jakem stavu jsem to psal, to jeste dava docela smysl.. ;)

          jak to dopadne, si fakt netroufam soudit… ale byla by skoda prijit diky vlastni aroganci o stezku, kterou ja osobne povazuju za jednu z nejsmysluplnej­sich staveb v praze a okoli slouzicich i nam cyklistum… (zvlast ted co je protazena az k lahovickemu mostu a snad bude pokracovat i dal)…

          vyjadreni pani starostky o rozsireni stezky je hezke, ale protoze se zaroven rozbiha jednani o postaveni vodovodu na riman (tam co jsou kone a pigi), jsou velke pochybnosti, ze se bude utracet za nejakou stezku… jak sem uz napsal, dve zakazove cedule jsou levnejsi… :-/

          cele… duvod k zamysleni se nad sebou…

          P.S. koho to nezajima, at to necte… :)

          0 0
      • Meesha  

        Je to tak jak pises. Proste nektery lidi sou borci a prece je nemuzou zdrzovat pesaci… jdou pomalejs a sou mensi, takze musej uhnout… Jezdim tam taky dost casto a da se tam jezdit v pohode tech 35km/h,ale nesmi okolo nekdo bejt a kdyz je, tak brzdim daleko od nich a klidne za nima jedu rychlosti chuze. Bohuzel nekterejm mejm kamaradum to nedochazi a klidne to mezi nima prolitnou a pak se este blbe smejou, ze si skrtli nebo „hehe, ten se lek!“

        A bikeri, co je prudej tim, ze jim zabrzdej smykem tesne za prdeli a pak maj este keci… To pak vrha stin na vsechny ostatni…

        0 0
        • cabbage  

          … klidne to mezi nima prolitnou a pak se este blbe smejou, ze si skrtli nebo „hehe, ten se lek!“ A bikeri, co je prudej tim, ze jim zabrzdej smykem tesne za prdeli a pak maj este keci…- to je stejne ohleduplny jako kdyz dou na cyklostezce vedle sebe prez celou sirku -neni mozny aby byla ohleduplna jen jedna strana.

          0 0
          • blue  

            to je porad dokola… to ja ne, to oni… dokud ty lidi neuvidej, ze se bikeri chovaj slusne, tak se taky nebudou chovat lip… jak napsal Fousac, neni mozny cekat, az se pesaci budou chovat taky slusne, je treba zacit u sebe

            0 0
            • cabbage  

              chovam se ohleduplne pokud to je mozne, ale je to jako po uzakoneni prednosti na prechodech – zvisil se pocet nestesti – jsou lidi ktery si neuvedomujou ze nemuzou skocit tesne pred auto a zrovna tak nemuzou chdit roztazeny prez stezku- musej davat pozor stejne jako ja kdyz tam jedu. jet tři pětky a nezabrzdit je stejnej projev lenosti a igorance jako necumet co se deje okolo a neuhnout. jenze tohle je(nas vsechny) nenaucis :-(((

              0 0
              • cabbage  

                kua tech chyb!!!!!

                0 0
              • Meesha  

                Zalezi, jestli dou roztazeny a videj te a ignorujou te. Tak pak jim to dam najevo. Pokud ale jedes zezadu a oni jdou roztazeny, tak bych to tak horky nevidel – s dovolenim, diky. Ruku na srdce – kdo z vas nejezdi vedle sebe…

                0 0
              • enjoy  

                no hele jet tri petky a porad brzdit je poradnej opruz.protoze takhle nejezdis tak nevis jaky to je:-).kdyz jedu po trojce podel vltavy z prahy nebo zpatky tak kolikrat dost slalomuju a moc nebrzdim(samozrejme nekdy to jinak nejde),protoze by me to dost otravilo.jsem hroznej biker.a nektery bruslare i strasim.

                0 0
    • JohnLee  

      Ja jsem z Brna,ale problemy s chodcema jsou tu taky.Pokud jsou chodci roztahani po cele stezce,tak se s tim neparu a kdyz je kudy,tak je predjedu po trave,zaradim se napravo a posloucham jak moc se leknou…:) Stalo se to i me,coby chodci.Clovek se zapomene a zakeca a trochu se rozvaluje na stezce,ale jakmile kolem me projel cyklista tak jsem se hned klidil napravo jak jsem se ku*evsky lekl…

      0 0
      • Karaya  

        Navic na nejkrasnejsi cyklostezce „Od nikud nikam, křižmo přes sto asfaltek“ v Kr. poli je barevne odlisenej pruh pro kola a kudy myslis ze ti chodci chodi? :-) No a pak se divi ze je neobjizdim jako kdyby sli na chodniku, ale objizdim je podobne jako auto kdyby sli po silnici…

        0 0
        • kolombo  

          Další, kdo si myslí, že trest za chůzi/jízdu po nesprávné straně či mimo zákonný rámec je přejetí. A myslí si to i spousta řidičů.

          0 0
          • cabbage  

            tomu se rika evoluce ignoranti budou prejety, slusny prezijou a budou se mnozit:-) nebo ze by to fungovalo obracene:-(((((((((((((((

            0 0
            • McBlacky  

              hele jsi se dneska nějak rozepsal :-) doufám že tě uvidim zítra na vyjíždce, budeme moci konfrontovat názory zde s praxí…

              0 0
            • kolombo  

              Myslim si, že pokud se jim podaří zdokumentovat jeden jediný úraz chodce po srážce s cyklistou, tak už se tam nesvezeme nikdo. Pro nás momentálně hraje to, že se nesleduje, jako samostatna rubrika nehodové statistiky, srážka chodec – cyklista. Zato nehody cyklistů se sledují a dá se tím argumentovat.

              0 0
              • cabbage  

                myslis ze by se prokazovalo kdo nehodu zavinil nebo se to predpojate svede na bikera? zajimalo by me jestli existuje misto kam je povolen vjezd jen na kole(vstup zakazan).

                0 0
                • kolombo  

                  Jistě, že existuje, například vozovka mimo přechod a taky cyklostezka. TAm se ale mohou pohybovat i osoby na kolečkových bruslích a podobném vybavení. Dovolil bych si upozornit, že není právě vhodné zanedbávat povinné vybavení jízdního kola, zaznamenal jsem první případ, kdy byl na vině neosvětlený cyklista bez odrazek. Pokud by svítil, bylo to nepochybně na řidiče.

                  0 0
                  • cabbage  

                    nemyslel sem srazku kolo/auto ale kolo/pesak jo dneska proti me jel na cyklostezce v krci konvoj 2skutru a motorky- jeli za sebou, docela ohleduplne ale stejne bych je radsi videl na silnici.

                    0 0
                    • kolombo  

                      No, pokud dojde k nehodě chodec/cyklista se zraněním, tak nastane problém. Kolo nemá povinné ručení a pokud Ti to hodí na hrb, zaplatis to cele sam. A třeba u aut platí to, že pokud nemáš v pořádku technickou, tak jsi viník nehody a pojiš?ovna na Tobě vymáhá škodu.

                      0 0
              • jizby  

                Myslím si lidi, co se tím zabývají ty informace mají, ale veřejnost je plná předsudků o nebezpečnosti cyklistů pro chodce. Neříkám, že nemůže dojít k vážnému zranění, ale jsou to naprostý výjimky ve srovnání s tím, jak se lidi ničej na silnicích autama. Kromě toho lidi, kteří neví, co obnáší cyklistika si neuvědomujou jednu podstatnou věc – a tady to taky ještě nezaznělo. Totiž, že případnou srážkou je obecně mnohem víc ohrožen kolista. Je to jednoduchá fyzika. Srazit se můžete různě, nejhorší případ pro chodce je přímý zásah. Pak jsou na tom oba asi tak stejně. Když chodce štrejchnete řidítkama, letíte na hlavu a chodec prakticky nic. Modřinka? škuba v hadru? odřená nožka a párající se punčoška? To jsou opravdu velice závažná zranění. Průměrná srážka je něco mezi tím a cyklista je na tom v průměru hůř. Z toho plyne, že motivace k bezpečné jízdě tady již z principu na cyklistovi je. Lidi, co mluví o ohrožování chodců bikerama takovým způsobem, jakoby to bylo srovnatelný s autama prostě žvaněj nesmysly. Z toho co píšu existuje samozřejmě výjimka, a tak ji nezapomenu zdůraznit. Starý lidi. Děcka ne, ty jsou gumový. To myslím bez cynismu, mají pružný kosti. Ale starýho člověka stačí porazit, on si zlomí nohu, samo že v krčku, upoutání na lůžko několik měsíců, proleženiny, zápal plic, konec. Tady je třeba opravdu ohleduplnost. Ale jinak argumentace ohrožováním chodců cyklistama je falešná. Je to demagogie, používaná potlačení pro někoho nežádoucího vývoje.

                0 0
          • Karaya  

            Nikoho jsem nikdy neprejel, ale myslim, ze pokud je vyznacen chodnik pro chodce a vedle je cyklostezka, tak by ti chodci snad meli chodit po sve pulce a my zase jezdit po sve a ne naopak!!! Kdyz uz, tak trestat by to mela policie, podobne jako te sejme, kdyz te vidi na jet na kole po chodniku..

            0 0
            • kolombo  

              Správně, dopravní přestupky by měla trestat policie a ne jednotliví účastníci provozu navzájem. U cyklistů by to bohužel většinou skončilo pokutou za neexistující odrazky a tak to raději nebudeme pokoušet a budeme se chovat slušně.

              Na adresu www.cemba.cz rubriky Fotogalerie jsem přidal několik fotek z míst, kde problém s řešením oddělených tras už zvládli.

              0 0
    • teo  

      Z kratkodobeho hlediska by se petice proti cykloztezce mohla jevit jako problem ale z dlouhodobeho hlediska postrada smysl. Lidi na kole jezdit budou a neprestanou a rekl bych, ze jich bude jezdit stale vice.Je to trend i do budoucna.Kdyz ne ted tak treba pozdeji si lidi zmeny po kterych volaji stejne prosadi i prez zakazy. Samozrejme ale budou obe strany muset najit spolecnou rec. a tu jak jsem rekl drive nebo pozdeji proste museji najit. Jedinnym problemem mohou byt uz jen pripadne kompromisy

      0 0
    • jizby  

      Já si myslím, že všechny tyhle kontraverze a protivenství proti cyklistům plynou z toho, že naprostá většina národa jsou cyklisté leda hubou a v reálu prostě ne. Z toho plyne faktická a celospolečenská neschopnost nahléhnout na problém vstřícně a objektivně. A když se někde něco řeší, cyklistika je pak – naprosto pragmaticky a koneckonců přirozeně – na posledním místě. Vidím to na každém kroku. Třebas moje zkušenosti s lidma jsou takový, že naprostá většina není arogantní. Mě se nestal jedinej konflikt s chodcema, jak tu píšete. Mám zvonek, zazvoním a lidi uhejbaj tak ochotně, až je mi to kolikrát trapný. Někdy mám dojem, jako by se báli, že se na ně řítí bejk. A přitom jedu třebas pomalu. Ale jít roztažený přes celou cestu, to jo, naprosto nepočítají, že by mohl jet nějaký cyklista. Podobně v provozu. Nezažil jsem (zatím), aby mě někdo vytlačoval schválně. Ale špatný odhad z jejich strany, to je norma. Předjet mě a hned to střihnout doprava, typický. Je to tím, že řidiči neuměj odhadovat pohyb a úmysly cyklisty ani z vlastní zkušenosti -potkávají málo cyklistů, ani z pohledu cyklisty -sami nejezděj. K tomu zásada, že co je neobvyklý, je nežádoucí.

      0 0
      • enjoy  

        hm,tak na tu evropskou si davej bacha.radsi terorizuj chodce na chodniku nez aby te nekdo zabil na silnici.me tam takhle jednou malem priskrip k zabradli priblizne na horomericky kladenackej bus.jsem se ho jakstaks drzel az na dejvickou a pak na toho hajzla trosku nadaval.a ten curak mel jeste plnou hubu kecu.pardon za ty vyrazy ale byla to nechutna zkusenost.

        0 0
        • jizby  

          Máš pravdu, po Evropský je to někdy o hubu. Byl jsem svědkem nehody, kdy zahynul cyklista. Snažím se to maximálně respektovat, projet ji opatrně a chodík využívám taky. Ale holt ty rychlejší úseky s z kpoce brát chodníkem je vyložená škoda. Bát nebo nebát, to? otázka. Při DH v lese to riziko taky není malý.

          0 0
          • enjoy  

            libi se mi jak to prirovnavas k DH:-).nejlepsi usek po chodniku je u siemensu skoro uz na dejvicky.je tam za nim krizovatka a asi 4–5 metru sirokej ostruvek s najezdem pro kocarky a ten se s odrazem na tom najezdu da celej skocit,to me fakt bavi:-),ale to uz jsem jinde.vlastne ani nevim jaky je na evropsky rano provoz,treba bych byl od cervenyho vrchu dal rychlejsi nez auta nebo bych aspon stacil,to by pak nebyl takovej problem.

            0 0
            • jizby  

              To bys byl rychlejší. Z červeňáku až dolů se dá v poho stíhat zelená vlna i když není provoz. A v hustým pak všechny bezpečně vezmeš. Akorát zrovna pod Siemensem se nejvíc bojím, že mi tam zprava někdo vjede a nevšimne si mě. Pokud jedu rychle, tak se snižuje riziko zezedu. Proto se cejtím nejhůř okolo koospolu. Tam to sviští nepříjemně.

              0 0
              • enjoy  

                hm,davas si ji celou,to je blby.od sarky to beru po chodniku,tam je ta silnice pro me moc velky riziko.no evropska je vubec pekny peklo:-).nechtel bych to jezdit kazdy den.

                0 0
                • McBlacky  

                  hele a to jak jsme zrovna na Evropský předjeli tu celou vládní kolonu už jsi zapoměl, to bylo podle mě docela hustý, všude fízlové, zastavená doprava, zelená na všech semaforech a my si dávali vládní mercedesy (cca 15 kousků) hezky zprava, víc jak 50 nejeli :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    ty vole tys je daval:-),ja prosvihnul jednu zelenou a uz jsem nestihal.a tech auticek bylo mnohem vic:-).a tusim ze prave potom me dostal ten bus:-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.