• Quake 9.0

    www.marinbikes.com/…04_pine.html to je prostě nádhera, jen škoda, že nejsou penízky…

    0 0
    • Kingpin  

      Škoda, že se k nám už nedovážejí…

      0 0
    • Jumo  

      Ja mam starsi Marin Bear Valley SE z roku 1993, ktory mi sluzi k maximalnej spokojnosti. Keby som chcel niekedy novy bike (co akoze nechcem) tak jedine zn. Marin!!!! Len keby to tolko nestalo :-(( P.S: tym samozrejme v ziadnom pripade netvrdim, ze ostatne znacky nie su dobre!

      0 0
      • Lister  

        Proč takový obranářský postoj. Některá značka musí být nejlepší a Marin je navíc klasika. Kamarádka má Marina z asi z roku 1995 a ten važí s tehdejší výbavou kolem 10,5 kg. Jen jesm tam nějak nenašel teamového marina. Kdyby byly prachy a někdo je chtěl dovážet tak bych neváhal. Mohl by se toho někdo chytit, ale je to asi těžký. Lidem se moc nechce platit za ocelový kola.

        0 0
        • J.A.V.  

          No hlavně ten design je natolik klasickej, že ne každýho to osloví. Mě se to třeba zase tak nelíbí. Nebude to špatný kolo, osazení dobrý, geometrie vypadá taky dobře, ale design je na mě až moc klasickej – tudíž bych za to rozhodně nedal víc než za jinou značku.

          0 0
          • Jumo  

            Mne sa praveze paci klasicky design. Hlavne ze to funguje jak ma a ziadne degnove vystrelky ma nezaujimaju!

            0 0
            • J.A.V.  

              No vždy? o tom přece ten design je :) Že někomu se líbí to a někomu zase něco jiného. Jinak by to tady vypadalo jako v Severní Koreji. Všichni stejný montérky, soudruzi vedoucí stejný kola, soudruzi ředitelé stejný auto a hurá tleskat velkému Kimovi.

              0 0
              • Jumo  

                Napriklad design toho ukradnuteho Scalpelu co je za neho odmena 10 000,– sa mi vobec nepaci (ta ohnuta horna trubka hlavne)

                0 0
        • Jumo  

          Ocel a jedine ocel!! Aj Sovieti pouzivali na vsetko ocel!!!! :-))))

          0 0
        • Jumo  

          Proč takový obranářský postoj.

          Pretoze sa bojim ze ma vsetci napadnu: „…chlapce tak to si este nejazdil na takej a takej znacke…“

          Některá značka musí být nejlepší a Marin je navíc klasika. Kamarádka má Marina z asi z roku 1995 a ten važí s tehdejší výbavou kolem 10,5 kg.

          No kedze som tam dal V-brake, tak ten moj teraz vazi cca 11,5 kg. Aj tak je najlahsi zo vsetkych kamosov co poznam (podotykam ale ze nema odpruzenu vidlu).

          0 0
        • ddd - andy  

          Kdo ceka na Mariny taxe brzo docka… ;-)))))

          0 0
          • McBlacky  

            budeš je dovážet? proč ne, určitě to bude dobrej kšeft. Mě se taky ty rámy moc líbí, jsou skoro tak hezký jako moje cube :-)

            0 0
          • Lister  

            Sláva, sláca. Pak dej vědět.

            0 0
    • wroum  

      ocelovy HT vypadaj moc pekne. fully se mi ale ani trochu nelibej.

      0 0
    • Glum  

      tyyy jo! Pine Mountain – ocelak v klasickym provedeni, soucasne dobre osazenej, maminko – tatinku, tu chci a zadnou jinou… Cena v roce 2004 je 1365 USD, kolik by stal tady? Ze bych jeste amortizoval vizum v pase?

      0 0
      • Vojtíšek  

        Nevím jak vy, ale mně se teda ocel v profilovaným provedení vůbec nelíbí. Starý Mariny s tenkejma tubičkama to byla jiná káva. U mne tedy vítězí ocel pouze když je to na první pohled poznat, že je to ocel a ne že to vypadá stejně jako nějaký magnesiový trubky od Mrdidy.

        0 0
        • MARIN  

          Moje rec po tom co zacali delat ty trojuhelnikovy trubky uz to neni co byvalo :(

          0 0
    • MF  

      MARIN tiez mozem. Jeden mi parkuje doma. Tiez ocelovy Palisades Trail. Celkom ma prekvapila ochota, ked som ten ram po pade ohol a bola moznost kupit novy za polovic, alebo zadara zrepasovat ten co som mal. HT by som asi tiez bral znovu MARIN, ale teraz mam 2 tyzdne Konu Kikapu. Ten stary ale facha bez najmensich problemov, takze neni dovod na vymenu.

      0 0
    • Máca  

      Nádhera, trdlo Příb.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.