• mates001

    Neuverite. Kupil som MERIDU MATTS 500. Cena 19.790,– Jazdim tak cca mesiac a nahodou zajdem do Banskej Bystrice-autom nie bikom;) (myslim, ze tam je dovozca pre Slovensko) a co tam na predajni nevidim!!!! hrrrrrr…>:/ Moja MERIDKA a na nu zlava 20%. Resp. vsetky MERIDY 2004 s 20% zlavou. Som za tu cenu 20tis mohol mat SPEEDA alebo MATTS 700stovku :(((((( Skoda.

    0 0
    • prema  

      No to je klasika. ale pozor, slevy tam maj 25 a ne 20 % ;). ja jsem si tam zajel taky (pro zmenu do povazsky bystrice), cena super, spokojenost. I s cestou se to celkem vyplatilo – akorat, ze me nasi velmi chytri celnici nechteli pustit nazpet – neco kuli dokladum. Tak alespon byla trochu zabava :))

      0 0
    • dalimil  

      slevy na letní oblečení,kola,a pod. lze koncem léta očekávat.Modří už vědí a ti ostatní nakupují za plné ceny :-)

      0 0
      • mates001  

        tak dik;););)

        0 0
        • jakub  

          na druhou stranu, dyz budes porad cekat na naky slevy, tak si asi nikdy nic nekoupis

          0 0
        • slou  

          Nic si z toho nedelej :) Dam priklad: minuly rok cena Kona Kikapu 52tis ve sleve na podzim 45tis a lehce pred jarem 36tis :) Holt ale uz neni ten vyber zhe.

          0 0
          • Ondrej  

            jo jenze sehnat kikapatko ve spravnej velikosti byl dost problem, obvolal sem celou republiku a nakonec byl rad za posledni kus dovezenej z holandska za puvodni cenu v srpnu uz byli temer komplet vyprodany, obvolalval sem dokonce asi padesat kramu v NY ja proste chtel jeste easton tubes

            0 0
    • riki  

      moja skusenost – cez vikendy som v banskej bystrici, cez tyzden v bratislave – ceny merid su v bratislave aj po zlavach vzdy o 5–10 % vyssie, tento rok som kupil merida big air pro 2002 s 50% zlavou v bb, predavaju meridy asi 7–8 rokov, kazdy rok v aprili brutalne znizia ceny na minulorocne modely – predsezonne zlavy, su tam zarucene vyssie ako posezonne, samozrejme je ale vyber modelov obmedzeny . reklamaciu zadneho tlmica tam vybavili bez problemov za 3 dni vymenou za novy kus, zatial sa nestazujem.

      0 0
      • fousac  

        jj… sem takhle koupil big air 01 se slevou vic nez 50%.. ;)

        zatim sem kazdy kolo kupoval ve sleve..

        0 0
    • Nikdo  

      Ber to tak, ze kdyby jsi koupil kolo az ted, tak jsi prisel o jeden letni mesic jezdeni a to by byla skoda.

      0 0
      • mates001  

        Ved tak to beriem – aspon som jazdil mesiac, a jazdil aj s babom – co pre mna bolo najdolezitejsie – aby som zasportoval – a vezmite si, ze ked makam cestu a soft teren s +12,5kg nad zadnym kolesom ze to da zabrat. Ked idem potom sam – som ako blesk;) Ad zlavy: ja som pisal, ze ma to stve, ze ich v BB maju o 20% lacnejsie ale nemyslite si ze som kupil bikes za povodnu cenu. Dal som predajcom na vyber: „Pozrite chcem kupit dva bikes + vybavu na nosenie dietata a tazky na oba bikes. Aku mi spravite cenu?“ A takto som skusil AUTHOR a MERIDU. A samozrejme – kazdy chce predat, a vacsina je aj ustretovy a tak som si k tym dvom meridam vybral doplnky v hodnote cca 11% z ceny bikes uplne zadarmo! Nie zly kseft, nie?

        0 0
    • wertigo  

      obecne: zaklad je po nakupu cehokoli se nedivat po case na aktualni ceny. to je pak na doc. Chocholouska a jeho partu…

      0 0
      • McBlacky  

        například u pc komponentů je fakt na mašli

        0 0
        • memorex31  

          hura, hura, ja som z pb, konecne sa tu pise o nasom malom zabudnutom mestecku :) no, k tomu typkovi v meride, p. Haviar, moc bikerov takto nechodi u nas, kedysi bol fajn ale teraz ma toho moc a vsetko narychlo, nepokeca, neporadi… nejako sme tam s kamosmi prestali chodit. Asi trochu od temy, ale nedalo mi sa neozvat :)

          0 0
      • rock  

        Souhlas, moje vidle šla 2 měsíce po koupení na 60% ceny …

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.