• figurka

    Nevíte náhodou někdo, kde by se dala sehnat pumpa, kterou jde vsunout do sedlovky? Viděl jsem ji u jednoho kámoše, ale nemůžu ji nikde sehnat.

    0 0
    • Orbis  

      Já vozim v podsedlovce CO2 pumpu, ale možná by se tam vešla CrankBrothers power pump clear http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… ALe možná, je to jiná 8o)

      0 0
    • Meesha  

      Myslis jako do ty trubky? To sem este nevidel, ale vyndat ji asi bude problem. To ji radsi primotam izolackou.

      0 0
      • Tomus  

        Tohle byvalo na starsich kolech znacky „Liberta“, ale tam ta sedlovka byla mnohem sirsi.

        0 0
    • figurka  

      Myslel jsem pumpu která se vejde do trubky sedlovky a zajisti se tam podobně jako třeba hmoždinka aby nevypadla. Je to sice nouzovka(jednopíst) ale zase nemusíš mít strach, že ti vypadne nebo ti ji ukradou atd. Určitě nějaká existuje viděl jsem ji na vlastní oči a Liberta to nebyla.

      0 0
    • JFB  

      existuje. jednou o ni psali ve velu, tak to musi byt pravda:-) kde se da sehnat nevim…

      0 0
    • figurka  

      O tom jak je zajištěna jsem už psal. Napíšu to jednoduše. Mezi hlavičkou šroubu a matice je váleček z gumy a otáčením se zmenšuje prostor a guma je vytlačovaná ven a zachytí se do stěn trubky sedlovky. Zajištěna by měla být aby nevypadla ze sedlovky do rámu a nedělala rachot.

      0 0
      • chorvat  

        vali se me na disku fotka, kde je sedlovka s integrovanou pumpickou jako jeden komponent, jestli chces tak napis mail a ja ti to poslu…

        0 0
    • K2  

      Mám sedlovku 31,6 a sháním pumpu, které vejde dovnitř sedlovky (tak aby šla vytáhnout) Sedlovku vozím myslím délky 350 mm, klidně ji dola zajistím špuntem

      Když bude pumpaq stále při ruce a designově nebude kolo hyzdit, tak to uvítám.

      Díky za tipy včetně linku, kde se to dá koupit. Klidně může být levná :)

      0 0
    • Dlabka  

      už to někdo psal ve vlákně o tom, kam dát pumpičku na silničce.

      http://www.lezyne.com/…e-drive.html

      Zítra to kdyžtak přeměřím

      0 0
      • mr.antik  

        No kdyby někdo věděl o větší, tak by to byla paráda. V podatě asi spousta pump by šla, ale maj blbý udělany ventilky, ideální by byla hadička

        0 0
        • Dlabka  

          Lezyne má hadičky! Jsou dvě délky a dělaj se na bika silnější a na silničku slabší pro větší tlak. Zítra mohu přeměřit obě, ale u té na bika nevím nevím…

          http://www.google.cz/images…

          0 0
          • mr.antik  

            už na to koukám, ale ta cena, to bude mazec. Ten průměr, co tam udávají se týká nejširšího místa?

            0 0
            • Dlabka  

              Zítra to přeměřím. Objednej u Hnoje. Cena bude rozumná

              0 0
              • Dlabka  

                Průměr u Pressure drive sedí. Mám tu 17cm. Foukal jsem s tím i 29" racing ralph a šlo to. Tu bikovou nemám teď kdy změřit.

                0 0
                • mr.antik  

                  čili udávaný průměr pumpičky na stránkách je ten největší co se na pumpě objevuje (tj. průměr madla u tvojí pumpy na obrázku)?

                  0 0
                  • Dlabka  

                    nemám tu šupléru, tak je to jen od oka. Do konce týdne to změřím přesně. Mělo by to být okolo 25mm

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.