• Schumi

    Mám novou vidli RS PILOT XC.Poraďte, kterou pumpu si mám pořídit.Nevím zda jít do značky AUTHOR (1200,–Kč), nebo neznámé (cca 800,–Kč).Dík

    0 0
    • panaczek  

      manitou na webu za 890 (akcebike)

      0 0
    • kovar  

      klidne jdi do nezname, nebude horsi, nejspis bude bude stejna, ne-li ta sama. Nebo co treba Vella? http://www.vella.cz/pumps.htm

      0 0
      • jakub  

        ja vim ze to neni uplne idealni, ale ja si vidli pumpuju u miho prodejce, jinak casem od neho koupim pumpu kterou tam ma i jako servisni – nova stoji 600,–

        0 0
    • Smazaný účet  

      já šel taky do neznámý za cca 800 kč na jednom netshopu, a je naprosto ok. foukám s ní teda bombera mx comp air a ten nevyžaduje nějak velký tlaky…

      0 0
    • radek z BF  

      za 1.200,– dostaneš ty pumpy na vidle hnedle dve, a budou stejne „zname“ jako neznamy Author… vyrobcu pump na vidle je jen par a pro radoby znacky je vyrabeji OEM, ti pak jen lepi svoje loga na telo vidle…

      0 0
    • Stand  

      Jestli seženeš, kup si pumpu, co má rozsah jen sto psů a ne třista jako mají všechny ( i ta moje wrenchforce za osmset) Myslím, že na značce opravdu nezáleží…

      0 0
      • la-da  

        To ale jen pokud nepripada v uvahu ze v budoucnu koupi fulla s vzduchovym tlumicem,to by mu pumpa se 100psi byla na prd…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nebo s tlumicem, vidli s SPV apod. systemy. Tagze vlastne jednoucelova zalezitost.

          0 0
    • K2  

      Nejlevnější jsem viděl na Webu Meridy cca 600, jinak za rozumné peníze je i česká Vela cca 800. Info na webu.

      0 0
      • radek z BF  

        jo, to je presne ta, co se vyrabi OEM m.j. i pro Meridu…mam ji pod jinou znackou, taky za 600,–, muzu vrele doporucit … Protoze ma koncovou prirubu na ventilek vidle napojenou pres „T“ spojku, tak je tam i prostor pro pruchozi sroub, kterym oteviras a zaviras cep autoventilku, coz je prijemne: nasroubujes prirubu, zasroubujes sroub – otevres vzduchovou komoru, natlakujes nebo upustis, vysroubujes sroub – zavres autoventilek, a pak odsroubujes prirubu. Unikne Ti tak minimum vzduchu. Navic je hadicka i k pumpe pridelana na otocnem kolinku, takze se s ni dobre manipuluje…Do­porucuju…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.