• bora

    Jaky typ lahve pouzivate? (Klasiku, thermolahve nebo snad hlinik?)

    Jaky vyrobce a typ lahve jsou pro vas the best?

    0 0
    • Meesha  

      Kdyz uz jedu bez Camela, tak vozim klasickou plastovou lahev. Vybiram si jenom podle objemu a kdyz kupuju, tak podle designu-reklamy a vicka

      0 0
    • mosquito  

      uplne obycejnou 650ml ISOSTAR s velkym vickem, podle me je zbytecnost termolahev … protoze tu vodu vypiju rychleji nez se ohreje :o)) ale vozim jen jednu flasku coz je malo :o/

      0 0
    • JFB  

      vetsinou obyc, nekdy s vickem.dulezita je hlavne barva:-)

      0 0
    • Beeda  

      No, kdyz jsem svoji na zapomel v aute, tak jsem na zavodech bral prvni co jsem nasel, Enervitka, prej byla Dafa :-))

      0 0
    • Daf  

      Obycejnou Zefal 0.75

      0 0
      • dave lister  

        vetsinou vozim batoh. pokud ne, mam doma tri 0,7 od Zefalu a podle nalady, planovene doby vyjizdky a predpokladanemu poctu zastavek v hospodach vybiram jednu nebo dve z nich.

        0 0
    • kovar  

      obyčejnou PE flašu. Takovou, které neteče uzávěr ani cucátko. Toto mi nejlíp splňují flaše s těsnením pod uzávěrěm (velký O-kroužek), ostatní bez těsnění drahé i levné ihned nebo po čase začaly téct.

      0 0
    • Leo  

      Obyčejnou láhev od minerálky (tuším Magnesia – je modrá a jde mi ke kolu :-)), protože má 1,5 litrů. V zimně vozím termosku (vleze se tam toho méně, ale nebolí mne potom v krku). Dávám přednost pití v klidu na místě místo za jízdy.

      0 0
      • pitelboy  

        ja vozim jen myslim lahve RB. Jedine pruhledne s cucatkem. Bud 0,7 nebo 1 litr. Driv sem vozil 2 sedmicky, ale ted mam jen jeden kosik tak se musim spokojit jen s 1litrem v pripade doplnuji KEMLEM !

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já jsem vodonoš. Jelikož mi vadí ba?ohy, mám obvykle litrovku a sedmičku. druhou litrovku už bych do rámu nenacpal. Na léto je to někdy i málo. V zimě moc nejezdim, tak mam pullitrovou rádobytermosku Elite nebo co to je. Dyž je okolo 0°C tak vydrží pití teplý tak 30 minut pokud z í nepiju, jinak jak se dostane dovnitř vzduch tak se to hned ochladí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.