• Daf

    Tak jsem se vcera pekne n…l kdyz jsem opravovoval defekt na bezdusovych python Lightech. Stalo se mi to, ze jsem v nem nasel ctyri diry. Vse pomale defekty. To samo o sobe mi zas tak nevadilo. Ty diry jsem zalepil klasicky zaplatou. Myslel jsem ze mam vyhrano. Pro jistotu jse jeste jednou ve vode zkousel jestli to neuchazi a uchazelo na vsech ctyrech dirach!!! Zaplaty jsem urcite trefil presne na diry a na plastich drzely opravdu velice dobre. Nechapu kudy to muze utikat. U klasickych bezdusovych pythonu sem se s takovym problemem nesetkal. Napada me jedine vysvetleni a to ze vlakna uvnitr plaste nejsou dostatecne pogumovana a tak to skz ne nejak projde. Klasicke pythony ty vlakna uvnitr nemaj vubec videt je tam jen guma. Zajimalo by me jestli jste nekdo u USTcek narazil na podobny problem. Kazdopadne s Hutch Light plastema jsem skoncil :(

    0 0
    • BB  

      jiz jsem o tom nekolikrat psal, opustil jsem bezdusove Pythony hlavne kvuli tomu, ze se mi nepodarilo vymyslet zpusob, jak je opravovat. Vnitrni strana plaste mela takovy zvlastni houbovity charakter, ze zaplaty spatne tesnily. Ale nemel jsem verzi light.

      0 0
    • onegear  

      Chlapi ja bezdusovky nepouzivam a co o nich vim, jsem si pouze precetl na cizich forech a casopisech a z toho vyplyva jedina rada – do VSECH hned od prvni instalace pouzivat nejaky tesnici roztok ( stan notubes ? ) nejen jako ochrana pri defektu ale prave z duvodu poreznosti.

      Tak nevim zda vam to pomuze . . .

      0 0
      • Daf  

        No jo jenze ja potrebuju sem tam ten plast prohodit. Nemuzu dovnitr nic nalejt. Momentalne jsem tak nastvanej ze vazne zacinam uvazovat o navratu k dusim. Navic budu muset kvuli podelanejm Lightum absolvovat Sudety na skoro uplne sjetejch starejch Pythonech. Ach jo…

        0 0
    • igor  

      Uz ich sice nejazdim, presiel som na Michelin comp s light, ale puzival si aj brusny papier pri oprave defektu?

      0 0
      • Daf  

        Pouzival u tech klasickych dvoubarevnych. U tech light to nejde rozedrel bych ty vlakna! Ale i tak tam ta zaplata drzi velmi dobre. Zkousel jsem i silikonovym tmelem zapatlat ty zaplaty a okoli a stejne uchazi. Jses s michelinama spokojenej? Ty mi zase uchazeli na boku plaste :)

        0 0
        • igor  

          ja som praveze urobil tu chybu a na air light som pouzil aj smirgel…a spravilo mi to dokonca taku bublinu, jak na aute, takze ten plast som mohol vyhodit. Len som myslel ci to nahodou nie je aj tym, ze ti to nejde zalepit. Inak, posledne dva defekty na Pythonoch som uspesne zalepil. Len som to klasicky poriadne odmastil a slo to, neviem ako sa mi to podarilo. Micheliny mam asi len mesiac, ale zatial som s nimi spokojny. Uvidime, ked trochu poprsi, mozno budu aspon trochu aj do maleho blata. Inak zda sa mi, ze lahsie odvaluju nez Pythony, uvidime.

          0 0
          • Hanysek  

            Ja jsem lepil 2× Mosquito a v pohode. Akorat se hodne blbe hleda defekt.

            0 0
            • Daf  

              Ja to delam tak ze nahustim plast na max. a pod vodou hledam kde to utika. Do te diry pak zapichnu spendlik, abych tu diru nasel z druhe strany plaste a vedel kde mam napatlat lepidlo.

              0 0
              • Hanysek  

                Jo. Tak to delam taky tak. Akorat je pruda, ze clovek musi koupat cele kolo. Ne jenom dusi. Je to pekna prasarna. Hlavne kdyz to musi delat v koupelne.

                0 0
                • Daf  

                  Je to docela prasarna to delat v koupelne. No ale doufam ze ho tam opravdu nekoupes cely :)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.