• scret

    Zdar, kdo to pojedete?Napiste treba i biky, at vas poznam:) Ja mam bilej KHS team softail, tak se ke me klidne hlaste:-)jako ze jste maniaci z fora nebo tak nejak:-)) Ahoj v nedeli.

    0 0
    • MARIN  

      Jeste vaham jestli Nemci nebo ten MTBO Nove Mesto. Ale jiste bych se rpihlasil a konecne toho softaila poradne omrknul a k´dyz bude ochota i se na nem trosku pohoupal :)

      Plati ten start na Nemci ve 14:00?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já doufám že platí. Nemám sice propozice v ruce, ale nemá důvod neplatit… Po softailech od KHS jsme kdysi s kámošema slintali… sme se chodili dívat do 69 na jeden rám snad za 20 litrů… to byly časy kdy full = kytara od treku… :o))

        0 0
        • scret  

          Panove, vase skoda:-)) Ja totiz snad 100 let prodaval softaila COMP r.2000 v perfektnim stavu za 3,5tacu. A nikdo ho nechtel. No nic no, ted jezdi snad nekde kolem Sluknova.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Já. Alu noname, bez laku. S pár reflexníma samolepkama. Tmavý kra?asy a bílý triko s prdícím klučinou.

      0 0
    • scret  

      Tak jsem to srabacky nejel. Bylo fakt shit pocasi, rikal jsem si ze to bude rozbahneny a ze to nepujde asi ani vyjet, jak jsem ale koukal, tak to slo:-( No tak holt priste.

      0 0
      • PietroUL  

        Slečinka, fajnovka, voňavka … ;) Kde jsi stál? Nikde jsem žádný KHS neviděl. V lese se muselo párkrát z kola, celkově to bylo pomalejší, ale i tak to stálo za to. Měl jsi jet.

        0 0
        • scret  

          Ja tam nebyl na biku, taky me to tankuje, moh jsem jet, ale asi by me to stejne deptalo, kdyz bych musel z kola dolu a mistama tlacit. Stal jsem na Novy vsi.Kratasy, bunda a celenka. Hele nemels tam otce a segru nebo slecnu?Nevedel jsem jestli jses to ty.Ale myslim zes tenkrat psal ze mas Leadra a Marzoku, vid?Tmavy vlasy? No ale stejne asi dupes lip.Kolik jsi mel cca cas na Novy vsi?15–16minut?To ja mam za sucha a jsem rad.

          0 0
          • scret  

            Kdyz ja den predtim jsem nalestil bike:) a nechtelo se mi po hodinovy vyjizdce ho hodinu zase pucovat:) To je samozrejme vtip, ale bal jsem se ze to proste nepujde v tom marastu vyjet a budu to muset az na N.ves tlacit.A to bych nejspis psychicky nerozdejchal.

            0 0
            • RUMcajs  

              Jó, kdybys jel, tak jsi mohl vyhrát 0,3l „půllitr“ a třeba i 0,3l plechovky piva (dle pořadatelů samozřejmě také půllitrové) :-)))

              0 0
          • PietroUL  

            Jo, pamatuješ si náš team dobře :) Ségra mi hlásila mezičas: „16“ a já jí odpověděl: „to je hrozně pomalý.“ Na suchu mám na Nový Vsi do 14:30, ale to bylo v tom bahně samozřejmě nereálný. Táta „Yaris“ tam stál s fo?ákem.

            0 0
      • MARIN  

        Taky se mi do deste a hlavne tech 13st co u nas bylo nechtelo

        0 0
        • PietroUL  

          O dost jsi přišel ;) Nakonec se to nejelo jako časovka, ale jako závod s hromadnym startem. Při nájezdu do terénu úplnej masakr :)

          0 0
      • Smazaný účet  

        Svrabi! Já jsem odvážně vyjel z Lovo a hrdinsky v ústí zmoknul. Naštěstí jenom od pasu dolů. :o) Jet se dalo docela dobře. Dybych se já debil podival na předpověď a vzal si z práglu bahnopláště a zadní blatník, tak bych si moh pískat. Doufal jsem že počasí odradí víc lidí, zas na mě v tombole nic nezbylo… mohli by ty plata plechovek třeba rozdělit na půl. A hlavně nedávat to juniorum. Stejně nesměj. :o) He, jak tak koukám na výsledky z června, mám velmi vyrovnanou kondici… 41 něco sem jel teď taky. :o)

        0 0
        • PietroUL  

          Že se dalo jet dobře? V tom bahně jsem musel 3× slízt, z toho 2× po záseku jezdce přede mnou. Už na Nový Vsi jsem pak ztrácel 1,5 minuty na svuj předpokládanej mezičas. Když jsem pak na závěrečnejch panelkách neviděl nikoho před sebou ani za sebou, tak jsem se zas nedokázal donutit jet až na krev. Teda dupal jsem fest, ale na lehčí převody a s tepovkou o cca. 10 nižší. S umístěním jsem spokojenej, na toho borce přede mnou bych stejně neměl. Z času jsem naopak hodně zklamanej, protože jsem do toho nedal všechno. Do června si to musim trochu srovnat v hlavě :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Moc to řešíš. :o) Já teda taky nejsem spokojenej, protože jsem to stejně jako kreuzberg neudejchal. Nohy by jely, plíce nestíhaj dodávat kyslík, no. Nevim. Asi bych se měl zkusit nějak rozjet před startem. Slízal jsem 4×, 2× v těch serpentínách, to nešlo, jednou v nájezdu a jednou před novou vsí, tam by to šlo. Počkej na Lovoš, tam bejvá hromadnej start třeba pro 40 lidí, to je větší maso. :o) Snad nebude taky bahno.

            0 0
            • PietroUL  

              Na Lovoš nepojedu, ale za rok bych chtěl určitě jeden z Lovo/Lito uphillů zkusit. Příští víkend se chystám na Děčínskej maraton, tak si chci tejden předem trochu projet tra?.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Kašli na maraton, pojeď na Lovoš. :o) Hodnotné ceny! :o)))

                0 0
                • PietroUL  

                  Povinnej panák? Další důvod proč se Lovoši vyhnout :)) Včera večer jsem otevřel jednu z vyhranejch plechovek… moje třetí letošní pivo :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    No hele, není tak docela jistý že krojc příště bude. Pak by tě Lovoš čekal tak jako tak. Neměl bys to odkládat. :o)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.