• blick

    Co jste říkali úrovni komentátora. Horší jak Kment na ol. NOVA nekurrvý jen hokej, ale i fotbal.

    0 0
    • Jogador  

      Kolik to zkončilo 2:0? No, Nova to mastí všechno, ale něco má dobrý, ale sport to neni

      0 0
    • Roman  

      Sakra, kdyby to dávali na ČT2, tak jsme určitě vyhráli. :o)

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      nemam rád fotbal

      0 0
      • blick  

        No, to většina kámošů bajkerů.........Asi jsem exot :o)

        0 0
      • Máca  

        Když ho sám hraju (většinou v zimě v tělárně) tak mi fotbal nevadí. Ta maximálně zkomercializovaná a všude protlačovaná „zábava“ v televizi, to už není sport, to je obyčená reklama. Je to tam tak o prachách, že se na to skoro nedá dívat – viz „výkon“ „pana“ rozhodčího.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Nejede jestli se ptas na tohle, ale jinak taky nemam rad fotbal a nikterak ho nepodporuju ani divanim na televizi. To je mozna vic zabavy na hole stene nez na tom travniku.

      0 0
      • kovar  

        ále podporuješ, i když nechceš.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          :-(

          0 0
          • ddd - andy  

            fotbal – to je, jak se tam ty herecky honej za kulatym nesmyslem? :-)))

            0 0
            • Brouk_Pytlik  

              nene, fotbal to je především tvrdej trénink – to znamená hodinu strečinku a pak si jít zaběhat nebo hrát takový to jak jeden je uprostřed a ostatní se do něj v kruhu trefujou. Ale ne moc dlouho, aby ještě stihnul poslední let k holiči v Itálii nebo UK nebo tam někde. No a pak nicneříkající rozhovory o tom, jak byl zápas trvající 1 hodinu náročnej hehe.

              0 0
    • Volf  

      Tak tam zajdi a začni to dělat místo něho. Jinak tvoje úroveň češtiny taky není na úrovni Čecha který absolvoval základní školu, ale k fotbalu to jistě patří.

      0 0
      • ravo  

        Hele, víš jak začínal první fotbalový přenos na TV Nova? Hezkým komentováním Poulička, které mělo jednu drobnou, zcela nepodstatnou chybku – popletl si mužstva. Pravda to se stává, za mlada můj spolužák ječel jak pominutý, když nám v hokeji Slovan Bratislava hned v první minutě střelil gol, taky si prostě popletl dresy:-)

        Já vím, že jsem taky „ryl“ do Kmenta, ale ten má tu cyklistiku spíš za trest a moto sporty mu jdou dobře. Ale sport na Nově, to je prostě fakt k neposlouchání a potíž je v tom, že Nova má zájem na penězích, které vytříská z reklamy u sportovních přenosů, ale tím taky všechno končí. A nepomůžou ani peníze, které komentátoři berou. I Robert Záruba před mnoha léty měl s Novou něco spoečného, ale rychle utekl, peníze nejsou všechno.

        Mizerný komentátor je vždycky především ostudou konkrétní TV…

        0 0
        • Roman  

          No co – tuhle si jeden japonec v hokeji dal vlastní gól a jakou z toho měl radost :o) (MS 2004)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.