Oficiální dovozce Rockmachine v Brně?

12 nepřečtených
  • Torrent

    Chtěl bych se zeptat jestli někdo z brňáků neví, kde je v Brně obchod se zbožím zn. Rockmachine. O jednom vím, ale mají tam jen kola a já sháním cyklistické kra?asy právě od RM a ty vůbec nikde nemají. Nevíte někdo? Dík

    0 0
    • quiq  

      Kdyz jsem loni reklamova kolo primo u RockMachinu (protoze obchod, kde jsem ho kupoval zkrachoval), tak jsme si veci predavali skrz obchod RK Cyklos na Jiraskove. Vyrozumnel jsem, ze s nimi asi maji nadstandardni vztahy. Nevim jestli to je jejich oficialni obchod, ale asi by od nich lecos sehnali …

      0 0
      • Torrent  

        jojo :) To je ten obchod o kterým jsem psal, že ho znám. Máš pravdu, dá se u nich dost věcí od Rockmachinu sehnat, ale říkali, že s tím obědnáním kra?asů bude problém, protože prý snad už letos ani nebudou. Proto sháním ještě nějaký jiný obchod s nadějí, že by je snad měli na skladě. Ale jak to tak vypadá, asi si budu muset počkat na jaro na případnou další kolekci hadrů od Rockmachinu.

        0 0
        • vlty  

          Nevím, jestli ti to pomůže ale loni v létě jsem viděl dres Rock Machine v prodejně Pasko na Lidické…tak to zkus ještě tam.

          0 0
        • quiq  

          Loni kdyz RM mel predvadecku na Merida Bike Tour, tak tam davali slevovy kupony, ktery platily ve (zkrachovale) WESTE a jeste jednom obchodu tusim nekde v Bohunicich (na Osove ?!)…uz si to moc nepamatuju, protoze pro mne to bylo celkem z ruky…tak leda mozna jeste tam…

          0 0
          • Torrent  

            jo, díky! Už jsem si všechny dovozce v Brně našel přímo na netu na stránkách www.rockmachine.cz Je tam i ta zkrachovalá WESTA :) a i ten obchod na Osové. Je jich tam víc, tak to zkusím asi obejít a bude.

            0 0
            • speedy gonzales  

              pak dej prosimte vedet jaks dopadl. ty kratasy me taky zajimaji..

              0 0
            • JohnLee  

              Ten obchod se jmenuje ABC…mam s nim dobre zkusenosti…:) bydlim kousek od nej…

              0 0
              • vlty  

                taky tak.

                0 0
              • Torrent  

                A kde to je, ten obchod ABC…? V jaké ulici, nevís? Už jsem obešel pár těch oficiálních prodejen a všude je to stejný. S těma kra?asama je to už špatný. Nikdo je nemá (prej jich bylo málo) a už ani mít nebudou. To znamená, že až zase někdy na jaře a to už podle mě bude v jiným barevným provedení. Holt jsem tu správnou dobu promeškal.

                0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.