• preacher

    Nazdar bajkeři, vybírám pro manželku hydraulické kotoučovky. Jezdí cca 3–4 tis. za rok, něco kolem 10 závodů. Kotoučovky ne proto, že je to módní trend, ale proto že mám rám bez návarků na V brzdy. Rozhoduji se mezi Magura Julie (7400,– P+Z), Hayes 9 XC (7300,– P+Z), Shimano M525 (5400,– P+Z). Možná ještě Shimano M555 (cca 8000). Poraďte jaké máte zkušenosti.

    0 0
    • MartinS  

      Mám krátkou zkušenost asi 100 km s brzdou Magura Julie model 04 a zatím bez komplikací, neškrtá a začíná brzdit čím dál tím líp. (je jesné, že je v záběhu).Zatím ji mám vepředu, alu uvažuji i o zádní.

      0 0
    • jose  

      Mám vyzkoušené shimana deore(nic, moc), ale pak magury od julií až teď po Marty a nemůžu si stěžovat, s cenou ale samozřejmě stoupá kvalita a výkon…Nevím, jestli je dobrý kupovat nové, protože jsou dost drahé, spíš bych se pídil po inzerátech,jsou tam dobrý ceny a když je možnost si osobně vyzvednout, tak poznaš, jestli zní teče nebo ne atd., já jsem takhle novou koupil jen Luisu(přední) za 7000,– a teď se jí nemůžu zbavit ani za 3,5

      0 0
    • ferda  

      Ja mam trochu jine zkusenosti.Hayes HFX 9 bych nebral vubec,ma to par kamaradu a spis jim to nebrzdi nez brzdi,na mtbr.com take hodne lidi pise,ze je to dobra brzda ,ale ze funguje obcas :) Od Magury jsem mel brzdu ja a porad mi nekde tekla ,az sem ji dal do servisu a prodal.Myslim,ze to byl vadny kus.Osobne bych volil Shimana 525,jsou to brzdy, ktere jsem si vyzkousel a podle me brzdi super.Jezdi na tom v mem okoli asi 5 lidi a ani jeden si nestezuje,par z nich je pouziva na DH ,ale maji tam vetsi kotouce.Na svem kole mam ten drazsi Hayes take s vetsim kotoucem a uz rok a pul jsme na to nemusel sahnout,bohuzel je o neco drazsi.

      0 0
      • preacher  

        Asi to odnesou Shimana M525 i cena je dobrá, když to nechám převést na Slovensko tak je „litr“ doma.

        0 0
    • lubos  

      Magura Julie bych nebral. Hayes nevim Shimano jsou ok. M525 jsou ale ponekud tezky. Ja osobne bych ale bral Avid Juice Seven :)

      0 0
      • preacher  

        Ja osobne taky…

        0 0
      • Rici  

        Ja chci taky Juicy seven, ale nevim kde ji sehnat. V progress cycle mi rekli ze by mohla byt koncem brezna. Kdyby nekdo poradil, kde by byla driv budu rad.

        0 0
        • lubos  

          Ajaj … tak to nevim. Mozna Velo :) Ale jinak .. vydrz! :)

          0 0
        • rich  

          videl som vo vitrine u sterbu juicy skus tam

          r.

          0 0
        • PePu  

          No nekdo musi ozkouset prvni typ (i kdyz si dal Avid nacas) – hlavne, aby nenastaly problemy zminovane na mtbr.com (trmeny jsou moc tluste az o ne skrtaji draty – zalezi na kombinaci vidle-naba).

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No ona to zrovna prvni hydra od Avidu nebude, tak uz by to mohli mit trochu vychytany. Jsem mel tenhle problem se skrtanim u Formule, ale s vetsim kotoucem se to resi.

            0 0
            • PePu  

              Jsem mel na mysli prvni typ J7. A Vychytany by to mohli mit, ale zda se, ze i mistr tesar se nekdy utne (viz mtbr). (i kdyz o jejich mistrovstvi by se dala vest sahodlouha debata)

              0 0
              • kovar  

                jo,jo. Avid je obycejna Asie, jako vse ostatni, takze neni treba z nej delat modlu, to jen Komersia ji dela premrstenyma cenama.

                0 0
                • TinkTink  

                  ja bych z Avidu taky nedelal modlu…spis bych Avid nazval jako fungujici Asii…coz je dobre.

                  0 0
          • lubos  

            Jsem tam mrknul (http://www.mtbreview.com/…122524.shtml) a moc dobre to nevypada pro Avid :(

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.