• JohnLee

    Tohle je uplne mimo misu,ale mam dotaz.Neni tu nekdo kdo ma na svedomi ty skočky na cervenaku? Dneska jsem jel kolem,videl par typku,ale byl jsem tak unavenej, ze jsem nemel silu zastavit a mrknout na ne…priste navazu kontakt…:)) Ze by me nekdo doprovodil a ukazal nejaky vecicky…:))

    0 0
    • SODOVKA  

      Zdar, je to jenom plácek nebo celá tra???? A kde že jsou přesně?? Dík

      0 0
      • RomanH  

        Ja vim jenom o polorozpadenych mustkach pod asfaltovou cestou, jak asfaltova cesta zacina klesat od Velodromu smerem k Antroposu. Tam ale jezdily naposledy pred 3-mi roky. Jinak jeste je par cesticek v lese – staci se divat na stopy kolo dolu (z cesty nahoru). Akorat uz tam nevim o zadnych skocich ani lavkach. Nedavno jsem projizdel Zamecem a prislo mi to lito – kolik se tam kluci nadreli a ted to tam vypada jak po boji. Jinak na Kamenem Vrchu za Delvitou postavili (stavi) radnice novou bikrosku – jsou tam obrovsky skoky, ale to neni nic pro me. Nedavno jsem videl jednoho, co to daval na masine.

        0 0
        • JohnLee  

          Jedna bikroska je uz v tomto okoli…kousek od Delvity taky,ale je to ve Starym Liskovci…tak jsem na to zvedavej,kdo tam bude jezdit,ze by novej tym?

          0 0
      • JohnLee  

        Je to placek a je to paradne ukryte…jak to popsat? kdyz pojedete smerem od nemocnice,asfal­tovou cestou (ted tam ma konecnou nejakej autobus) a dostanete se na placek,kde jsou obcas auta s muchlujicimi se pary,semtam se tam dela i ohen a je tam slusny vyhled na Brno,jsou dve hlavni cesty…jedna je rovinka a druha vede dolu,je temer ve stejnym smeru jako asfaltka.Sjedete dolu a prvni cesta doleva (po cca 100m,mozna min).Pojedete krasnou sotolinovou cestou,rovinkou,a budete koukat doprava dolu…je to az na konci te cesty…Ja byl unavenej,tak jsem to jen tak zlehka zaregistroval. Tri skocky, podlozeny spalkama drevenyma…v pondeli se tam skocim podivat…teda jen podivat,skocit zatim ne…:))

        0 0
        • RomanH  

          Mrknu se tam nekdy v pristim tydnu. Jen doufam, ze to klukum nikdo nezbori, kdyz uz je to misto proflakly. Jinak to ohniste je u internatu sestricek.

          0 0
          • JohnLee  

            jop,to je ono…ja se tam chci mrknout a trochu s nima pokecat…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.