kde sehnat cerny rafek remerx jumbo 36d <<<

17 nepřečtených
  • rhuman

    kde sehnat cerny rafek remerx jumbo 36d? ve meste kde bydlim je nikde nemaj, dodavatel ma jenom stribrny, prolezl jsem eshopy a taky nic :(

    0 0
    • SODOVKA  

      brno – hape sport, štefánikova ulice

      0 0
      • rhuman  

        diky za info, ale nevis posilaj na dobirku? jsem z hk …

        0 0
        • Volf  

          V H.K. na Šimkový jsem jednou docela slušně pokecal v nějakým bikeshopu. Ani tam nemaj? Je divný, že tyhle ráfky jsou celkem běžný a cenově dostupný. Pořád nerozumím, proč by se neměly nechat sehnat.

          0 0
          • rhuman  

            taky jsem si to myslel, ale chyba lavky, fakt jsem obeh vsechny shopy a nikde nic :( tak jsme si to nechal v jednom objednat u dodavatele, ale ten ma jenom cerny :(

            0 0
    • Volf  

      Zkus to přímo u Remerxu.

      http://www.remerx.cz

      Jinak jsem si minule nechal dělat nabídku a toto mi přišlo a velmi rychle:

      Dobrý den, Ráfky Dragon 559, je možné dodat i jako zapletená kola. Cena 1 páru zapletených kol s náboji Shimano LX, Paprsky DT je 4276,– Kč / 1 pár Cena balného a poštovného je 190,40 / 1 pár

      S pozdravem

      Barbora Horníčková REMERX s.r.o. tel.:+420577310­023 Fax: +420577343138 www.remerx.cz hornickova@remerx.cz

      Takže se určitě bez problémů domluvíš.

      0 0
    • zac  

      Videl sem ho v Praze ve Skorepce v Kony tak tam zkusit zavolat…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak kdyz uz jste u toho, tak ve Smichoff bike meli celej balik cernejch Jumb, ale kolik direk to jsem jim nepocital.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.