• Doktor

    Je to divné,ale potřebuji prasknout nejlépe ve sváru hardtailový hliníkový rám.Nevíte jak nejlépe to provést,třeba ve stojanu apod:-)??Díky za nevtipné odpovědi.J.O.

    0 0
    • Mamutt  

      Zase pokus o reklamaci.. Sežeň zkapalněný dusík (někdy se tím chladí procesory), chrstni ho trochu ke sváru horní a sedlové trubky a neprodleně sjeď nějaké schody. Upozorňuji ale předem, že je to DOST o držku. A nelíbí se mi ničení rámů, na kole se má jezdit tak dlouho, dokavad drží. Ty se doma dost nudíš, viď?!

      0 0
    • Pekáček  

      Člověče sice nevím k čemu ti to bude dobré, ale dobrý rám asi bude problém prasknout tak, aby to nebylo poznat že to nebyla náhoda. Dej to nějakýmu hopsalovi a? ho delší dobu mučánkuje, ale nesmí se vysekat tak že ti ho třeba ohne nebo tak něco. Nic jinýho mě nenapadá. Onehdá v pravěku se mi uvolnila trubka ve Favoritu a držel to jen bodovej svár dole, zkoušel jsem to dodělat a zkroutil jsem Waltrovskou osu. Reklamaci rámu mi naštěstí uznali.

      0 0
    • Martyss  

      Přijdeš mi jako paka z oblasti PC. Jak nejlíp odpálit grafiku, aby mi dali jinou (nejde dobře, taktovat). Jak umrtvit disk. Chci jinou značku, IBM se hodně serou atd. Tobě a všem ostatním omlátit podobně zprasený věci o hlavu. Pak má člověk s opravdovou reklamací potíže jako kráva :-/

      0 0
      • johny265  

        Zkusíme mu omlátit ten rám o hlavu, třeba pak praskne… :o)

        0 0
        • cabbage  

          jako lempluv kamos a přimý ucastnik obou krupnuti ti muzu rict že staci nezvedat prdel v korenovim sjezdu – lemplova nejuspesnejsi metoda.

          0 0
          • McBlacky  

            tak tohle ale platí jen u fullu od artura, u HT je to kapánek těžší, tam bych spíš doporučil nedoskočit nějakej hezkej dvoják, ale to zase bude dost bolet letce :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              K teto metode jen, ze to vzdycky odnese jako prvni vidlice :( Ale zase se to da bezbolestne ustat.

              0 0
        • Martyss  

          Doufám, že první praskne hlava, aby ho už takové nápady nikdy nenapadli:-)

          0 0
    • Meesha  

      Zkus vysunout sedlovku nad svar horni a sedlovy trubky a jezdit na tom. Obcas to proloz schodama a nejakym skuckem. Ale nevim, jestli ti tu reklamaci pak uznaj. Me ji uznali a komos se na ni ted chysta. Nutno podotkout, ze to bylo omylem…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja myslel, ze chce znicit ram a ne sebe :) Sjizdet na pevnaku schody nebo skakat v sede je… si to zkus.

        0 0
        • Meesha  

          Jo, asi mas pravdu :-) Ja mam fulla… Ale kamosovi to GT taky prasko!

          0 0
    • Doktor  

      Ja to delam kvuli tomu.ze ten ram je naprasklej v tak debilnim miste,ze by mi tu reklamaci neuznali,tak to potrebuji prasknout poradne a jinde.Nejsem zadny pako touzici nicit ramy a prahne po novem modelu.Jen nechci s takovym kolem nekam letet na mesíc dovolené a shánět tam nový bike.Tak proto mě to zajímá.J.O.

      0 0
      • Meesha  

        A nebude to divny, kdyby zjistili, ze je prasklej na dvou mistech?

        0 0
        • Doktor  

          Ta 1. prasklina je dost mala a nenapadna a mozna to zpusobila vlozka na karbonovou sedlovku.Nechci to riskovat.Bez lupy to nezjisti:-) a myslim,ze to tak zkoumat nebudou.

          0 0
      • Mamutt  

        Mohl bys toprosím upřesnit? Značku a typ kola, dovozce, to „neuznání..“ Bude nástu asi víc, které by to zajímalo.

        0 0
        • Meesha  

          a co kdyz tu ten dovozce nekde smiruje? Pozor, nepřítel naslouchá! :-))

          0 0
        • Doktor  

          Ja to jeste nezkousel,proste to nechci riskovat.Znacka neni podstatna,je to stejne z jedny fabriky.

          0 0
          • Mamutt  

            Právě že JE podstatná. A nenapínej, steně už jsme tu pomluvili kdecos ;)

            0 0
            • Doktor  

              Rekneme ze je to ceska znacka pana Míky.

              0 0
              • Doktor  

                Prdlajz Míky,já myslel,že on dělá kromě Apache i Superiory.Ale mají společné jen nějaké velkosklady.Prostě přiznávám,že ten prasklý je SUPERIOR.

                0 0
                • BH  

                  no jako dovozce kol to radeji nebudu ani komentovat.....

                  0 0
                  • Doktor  

                    To bys mi treba mohl prodat novej,kdyz to nevyjde.Nechces mi nechat kontakt?BH je sympatická značka.

                    0 0
                  • Doktor  

                    To bys mi treba mohl prodat novej,kdyz to nevyjde.Nechces mi nechat kontakt?BH je sympatická značka.

                    0 0
                    • BH  

                      proc ne, ale zkus se domluvit s vyrobcem, mohl by Ti vyjit vstric, nebo uz je to nepruchodne?

                      0 0
    • fousac  

      nekdo (mcblacky??) radil chytit hlavovku do sveraku, chytnou za zadni kolo a zatocit do vrtule.. nebo pucit lemplovi.. :)

      0 0
      • McBlacky  

        tim sice praskneš rám -snad každej XC- ale nebude to na reklamaci :-(

        0 0
    • J.A.V.  

      Hmm tak pokud mi pamě? ještě slouží, tak nám na technologii hustili do hlavy, že dobře provedej svar prasknout nesmí – musí to rupnout vedle toho sváru a le ne v něm. Takže pokud to tak je, a to kolo je svařený dobře, tak budeš možná lámat zbytečně. Já bych to na tvém místě zkusil naférovku a když by mě poslali k šípku už bych si u té firmy nekoupil ani náhradní duši…

      0 0
      • Volf  

        Přesně jak říkáš. Jestli je ten rám prasklej, tak je jedno asi kde a měly by to řešit. Takže já bych to řešil taky na rovinu, bez nějakech pokusů o podvod.

        0 0
      • Martyss  

        Konečně rozumná slova…

        0 0
    • Tomcat  

      Uváděnej tekutej dusík je dobrý řešení

      …a ke které letce Kamikatze patříš?

      0 0
      • Doktor  

        Ja to teda zkusim po dobrom,bikersky svedomi by mi hlodalo,kdybych nicil ram:-)

        0 0
    • lubos  

      Pujc ram pa-dlistovi.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak to zase prrr. :) Jednak na nejakejch XC staflich jezdit nehodlam a druhak me jeste zadnej ram neprasknul! Vzdycky se ohnul, protoze vozim ocelaky. Jenze casy se meni a uvidime pristi rok :)

        0 0
        • aku  

          Nase duvera vkladana na tvoje schopnosti je nekonecna ;)

          0 0
        • lubos  

          No prave, tady muzes ziskat skalp, a udelat dobrej skutek :o)

          0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.