• gordi

    Je to vlastne pravda co sa hovori o ich vidliciach ? Ano alebo nie ? Su fakt najlepsie ? Ja zatial nazor nenam…ale coskoro mi dovezu MX COMP AIR 2004 takze uvidime…

    0 0
    • jecnak  

      Jaky smysl ma tvuj prispevek? Pekne si to po sobe precti a zapremyslej. Urcite pak dojdes ke stejnemu vysledku jako ja …

      0 0
      • visby  

        mam pocit ze niekto si vymenil slova rocks a sucks :-)

        0 0
        • gordi  

          Dabre , ja viem , budem ju mat aj ja , ale co na to vy ?

          0 0
          • rodriguez  

            Marzochi už neni co bejvalo…od te doby co si to nechavaj dělat u RST kvuli temu aby stlačili cenu…strašně přibrali na váze..

            0 0
            • lubos  

              No ja mam dojem, ze nejenom vaha je vetsi ale i ceny. Tak nevim :(

              0 0
              • biker007  

                s vahou 100% souhlas. sam mam MXC z roku 2002 a to ma 1850g i jezkem v krku. neni mi jasny kde ty letosni a lonsky nabraly dalsich cca 200g..

                ale ceny se mi tak hrozny nezdaj. dyt i stara Z4 stala ve svu dobe(tj. do roku 2001) cca 9500kc. za tu cenu dnaska mas vzduchovou MX Comp taky.(a to nemluve o netu, kqe je za 7.000).

                0 0
                • visby  

                  tu mxc mas vzduchovu???

                  0 0
                • lubos  

                  Taky mam MXC, ma 1808g +/- par gramu, 20.5cm(cca) krk, s jezkem. cca 65ml oleje. Ale mozna ze jsou tezsi o tu pruzinu, ta ma urcite alespon 100g.

                  0 0
                  • visby  

                    ked som mal doma MXC air '02 tak vazila okolo 1600g aj s olejom, vzduchom, jezkom a zrezanym krkom…

                    0 0
                    • lubos  

                      Aky krk ? Ocelovy ? Na weightwennies uvadzaju vahu MXC Air okolo 1800g. Ale! Maju tam niekde uvedene, ze MXC Air ECC ma nieco cez 1600g. Myslel som, ze teda aj moja ma tolko. Lenze ked som ju definitivne odvazil , mala tych cca 1808g. Takze neviem. Ta co si mal ty, musela mat duralovy krk. Inac si to neviem vysvetlit. Potom by ta vaha aj sedela.

                      0 0
                      • biker007  

                        sem taky slysel ze MXC-cko se delalo i s duralovym krkrm. ale to se k nam oficialne nedovazelo. a rozdil mezi dural-ocel krkem je tech cca 150–200g. klidne bych si tech cca 1000kc za lehci krk priplatil..

                        0 0
                        • lubos  

                          Tak to by vysvetlovalo proc. Ale nejde mi do hlavy, proc tedy nedelaji duralovy krk. Pak by Marzocchi nebyli zas tak o moc tezsi, uz by to bylo temer (snad) snesitelny. Lamou se snad tak moc ? Hmm, na dropy to asi neni zrovna to nejlepsi ale na XC snad se da, ne ?

                          0 0
                          • enjoy  

                            no tak asi aby srazili tu cenu,nebo ne?

                            0 0
                            • lubos  

                              Jasne, to ano. Jenomze nevidim, ze by byla alternativa. Mozna ze to snizeni vahy je nezajimave, ti co si M koupi je nejakych 200g nezajima, a ti co maji problem s vahou ji stejne nekoupi, pac ani tech 200g nestaci treba na Scareb. Hmm, nevim, jenom spekuluju.

                              0 0
                              • enjoy  

                                ja mam toho skareba ale kdyby mela ta M treba 1700g tak uz bych se nemel o cem rozhodovat,bylo by to jasny.

                                0 0
                                • lubos  

                                  Ale, ale :) To mi musis vysvetlit :)

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    rad:-) no proste s tou vahou co M ma mam jedinou volbu(Duke).kdyby konstrukteri v M delali svoji praci poradne a nechovali se jak soveti a nesrali na to jak to bude tezky,tak by to byla hned jina.

                                    0 0
                                    • lubos  

                                      Pravda, pravda. Ten Duke ma duralovy krk, nebo ocel ? Umis priblizne popsat, v cem bys mel prinos kdyby M. byla tedy lehci a sels bys do ni ? Zajimaji me tve zkusenosti.

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        to presne nevim,ale s tou vahou by mel mit duralovy.do ty M bych sel uz proto ze je urcite spolehliva a nekrouti se jako skareb(ja to teda moc nepozoruju,ale myslim si ze na ty M bych ten rozdil poznal) a taky chci jit do kotoucu a ty ji moc neublizujou.

                                        0 0
                                    • scret  

                                      Tak to jsi chlapiku vystih, myslim s tema sovetama. Jo uplne presne. Zase na druhou stranu, vis jak te takova tezka vidle zoceli:-))))

                                      0 0
                          • visby  

                            teraz na tej vidle jazdi kamarat lahucke FR(zjazdiky, dropy do 1m na flat beton) a drzi perfektne, dokonca sa ani pri 180mm kotuci nejak radikalne nekruti… na to kolko vazi je dost pevna…

                            a ma duralovy krk, znicil som na tom dve pilky na ocel, ked som rezal krk :-) to bude asi rozdiel v tej vahe…

                            0 0
                            • lubos  

                              Tomu hovorim rozdiel. Taliansky (?) dural na ktorom sa zlikviduje pilka na zelezo, a Shimano ocel, ktora by sa dala (imho) rozpilit aj duralovou pilkou :)

                              0 0
                          • RomanH  

                            Ale oni delaji (nebo alespon delali napr. v roce 01) na nekterych vidlich duralove krky – jen pan Bartonicek nepovazuje za vhodne tyto vidle dovazet, protoze ma strach, ze by si je lide nekoupily, protoze by byly drazssi. Pokud jsi chtel duralovy krk, musel jsi si vidlici koupit venku.

                            0 0
                      • K2  

                        MXC ECC 2002 s duralovým krkem včetně oleje 1740g

                        0 0
                • lubos  

                  Hmm, tak co se tyce ceny, tak mas pravdu. Myslel jsem spis kamenaky :)

                  0 0
            • borda  

              nechci kecat, ale podle me RST = RS, Marzochi = Suntour. (teda ne =, ale spolupráce – aby mě někdo nechytal za slovo)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                s tim prvnim nevim, ale Marzocchi + Suntour urcite, jenze se to tyka letos maximalne 8mi OEM modelu, takze tak. Teoreticky by sis samostatne nemel zadnou taiwanskou Marzocchu koupit.

                0 0
            • jeniik  

              Marzocchi dela kusy svych vidlic u SR SUNTOUR a diky tomu jsou jejich vidlice pevnejsi a lehci, nez kdykoli predtim. To mam z vlastni zkusenosti.

              0 0
              • lubos  

                Lehci ? No ja nevim, co sleduju jsou rok od roka tezsi a tezsi.

                0 0
        • RUMcajs  

          Kdepa, mělo tam bejt Marzocchi rulez!

          0 0
    • libik  

      Ano, vsichni mate strasnou pravdu, ze marzocchi jsou tezsi, ale kdo mate nove velo se podivejte na namerenou tuhost… Mereni tuhosti konstrukce (pruhyb v mm): Marzocchi MX 0,17 Fox Talas 0,37 Manitou Black 0,45 (jakpak na tom bude asi scareb ?!) SR Suntour Axon 0,55 RockSDhox Duke 0,62 – Vami tak opevovany a tuhy duke skoncil na poslednim miste… Ja osobne vlastnim 2 kousky od M – MXC comp coil 03 a Z1 Drop Off II – ano obe vazi vic nez ostatni, ale co do tuhosti a funkce sem nejel na lepsi vidlici… Teda pokud neberu ostatni vidle od M – treba Monster ci shiver… Jinak sem mel moznost vyzkouset vsechny vyrobce a spoustu jejich produktu – Manitou: Scareb – funkce slusna, tuhost zalostna, vaha super sherman – tuhost – super, funkce prima, black – funkce trosku horsi nez scareb, tuhost nic extra… RS pilot. psylo, boxxer, judy – co do funkce a tuhosti jedine boxxer, ohledne vahy sid :)) Suntour – mel jsem dva kousky – hruza.. rst – jeste horsi nez suntour… Od M skoro vsechny – az na EXR coil ktera vubec nechodi jesou paradni az na vahu…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Co elastomery v M? :) Jen tak rejpu. Jinak samozrejme mas pravdu. Ale vsadil bych se, ze XC PRO od SR jsou tuzsi nez krosovy M. Jo a Shiver nejak obzvlast tuhej neni. Kort SC je bida. Skoro jako Dorado :)))

        0 0
        • libik  

          Jasne, elastomery – EXR comp coil – hruza, vubec nechodi… Jinak shivera SC jsem nejezdil, ale uz jsem to taky slysel… Jinak mi tedko tady u nas v kramu (velo plzen) ukazovali prekrasnou dvoukorunku manitou X-vert s carbonovejma nohama a podkovou z termoplastu… Vazila asi tak jako ta moje krosova marzoska… Ale asi bych tomu neveril…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je obchod nebo muzeum nebo to byla prodejna suvenyru u vychodu :) To byla pohledna vidlice, ale z tou tuhosti to taky moc neprehanela:)

            0 0
            • visby  

              ono ani s vydrzou to moc neprehanala… poznam cloveka co znicil min 2 spodne nohy(puknuty uchyt na osku)…

              0 0
            • libik  

              Ne, normalni freeridovej obchod… Meli ji tam jetou asi za 16000

              0 0
      • biker.rm  

        Taky jsem ve Velu četl o naměrěné tuhosti vidlic a docela jsem byl překvapený. Jezdil jsem 4 roky Marzocchi Z3 M80 /pružina/ a teďmám už rok FOXE Float R 80 /vzduch/. Co se týče tuhosti. tak FOX je na tom o třídu líp. I když kdo ví jak bude vypadat za 3roky.

        0 0
      • RUMcajs  

        Co se týčem RST, konkrétně Gila TL, tak ta se pode mnou rozsypala. Vypadla noha z korunky, a to mám jen 65 Kg i s botama…

        Mno, a teď mám M MX Comp ETA a chrochtám si blahem. Nelituju těch 10.000Kč, páč si vždycky když jedu a juknu se na ni říkám, že jsem koupil dobře :-)))

        0 0
    • scret  

      Teda lidi, ja osobne bych si radsi milionkrat koupil na XC Maguru/Ronda nez M. M ma kazdej nouma, protoze si precte forum, kazdej ho vyfakuje s necim jinym nez M a tak jde a koupi si M. Jedinou nevyhodu ma Rond v nedostupnych dilech a servisech. Ale neni to Suntour, abych ji mel kazdej tejden rozebranou:-) Vidle musi jezdit a ne porad lestit a mazat a lestit a mazat a opravovat a mazat a lestit a laborovat a........

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja s tebou souhlasim, ale vsimni si ze se nikdo nepta jestli Manitou nebo Ronda. Nikdo se nepta jestli Maverick, Mambu nebo Foxe. Vsichni se ptaj mam Judy TT je to dobra vidlice nebo si mam koupit skareba? :) Proste lidi tu znaj jenom velkou trojku a tak se po nicem jinym nepidej, na kole v krame to taky nedostanou a v lednicce neuvidej. Tak co se divis. Proste masovka.

        0 0
        • lubos  

          No prave. Kdyz potrebuju oservisovat vidlu tak si s Magurou muzu akurat tak :(

          0 0
      • kovar  

        Li[AlH4] ?

        0 0
      • lubos  

        No a proto je potreba zakoupit prave Marzocchi :)

        0 0
        • Flier  

          Upozorňuji, že sem píšu jako spokojený majitel Blacka Elite 100/80 :). Měl jsem možnost se projet na MXC Comp ETA 100 a musím uznat, že chodí výborně. Kamenujte si mě, ale na XC je rozdíl mezi Blackem a MXC v řádu jednotek procent. M systém ETA je super, ale Black nabízí regulaci komprese i útlumu a „zamknutí“ na 80 mm. Osobně by se mi nejvíc líbil kříženec :))) Kdyby bylo všechno moc jasný, byl by život trochu nuda, ne ?

          0 0
          • libik  

            Souhlasim s tebou… Jenom mam pocit, ze cim vic regulace – at uz ETA, U-turn ci jine nejsou zas tajkovym prinosem – cim vic dilu vidle ma, tim vetsi pravdepodobnost, ze se to sesere… Dokonce treba samo manitou doporucuje nechavat vidli v plnym zdvihu a zmensovat zdvih jen „prilezitostne“… Sam sem byl svedkem rozbityho u-turnu u psyla ci ulomeny packy u ety – ted uz delaj macatejsi… regulace utlumu je fajn, ale me staci zevnitr – nastavim jednou a pak uz jenom spokojene jezdim…

            0 0
            • lubos  

              Tak tak.

              0 0
            • RUMcajs  

              Ta páčka u ETAy je vymyšlená pěkně blbě. Kdo to kdy viděl dávat na horský kolo plastový serepetička? Holý nerozum!

              Ulomila se mi v objímce a teď tam má elektrikářskou svorku.

              Mohli ji třeba udělat z titanu a dát na vidli malinký nápis „titanium“, to by byla pastva pro oči.

              0 0
              • lubos  

                Nevim jak ted, ale v roce 2002, meli ECC packy dvoji ho typu .. plastove a duralove. Stejne jako krk ocel nebo dural. Ale vozil se ocelovy krz a plastova packa :)

                0 0
          • lubos  

            Na Black jsem si jenom sahnul v obchode, a celkem se mi libi. Vypada taktez dosti tuhy. Nejezdil jsem ho , ale verim ze chodi vyborne.

            0 0
      • RomanH  

        Presne tohle byl mu duvod, proc jsem si v roce 01 misto RONDA koupil Marrzocchi. Kamaradi, co ROND-a meli, nemohli prijit Kubeckovi na jmeno. Ted se to snad s Vankem zlepsi, nebo ne ?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No co ja sem potreboval, tak mel. Ale za stejnou cenu co novej dil jsem mohl mit celou Marzocchu a to rozhodlo:) Jenze to by nebylo jiny ani u jineho dovozce.

          0 0
          • scret  

            Presne to je nevyhoda u Rondu, protoze nekdo je tak neschopnej a proste se na to vyflakne? Nebo ze by to delala samotna spolecnost Magura? NO asi do toho tak nevidim, ale jezdil jsem Blacka Elite 80/100 a byla to dobra vidle, designove se mi hodne libila, s tuhosti jsem problemy nemel a porucha taky zadna akorat mi chybel LO. Chtel jsem letos neco novyho a libila se mi Maratonka SL 100, ale pak nakonec zvitezil FOX Float RLT 100mm. Teda jestli mi prijde. Jinak proti M nicmoc nemam, jenom me sejri ta vaha a to, ze je to tuctovka.

            0 0
            • lubos  

              A jak tezkej je ten Fox ?

              0 0
              • BB  

                FOX RL 100 ma 1600 g

                0 0
                • lubos  

                  A proc Fox ? Kdyz uz se tedy ptam.

                  0 0
                  • Gatier  

                    Pretoze vzduchovy chodi tak hladko ako pruzinovy :-) Padlista: To nie je pravda! Ja som sa pytal na Maguru, ale uz neviem kde. Mozno som sa mal spytat teba. Takze co hovoris na Qake Air? Zase nemyslim, ze by mal byt problem s nahradnymi dielmi. Pokial je vidla kvalitna, tak ziadne nepotrebujem. Len raz do roka doliat olej:-)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Ja vozil pruzinovyho Quaka. Perfekt zpracovani, libivej design, supr chod!!!, lehka, torzne trochu mekci a pritelka ji zlomila :( S tim mas pravdu, pokud je kvalitni a vecna, tak jenom menis olej. Ja ale jeste uvazuju porizovaci cenu a Marzocchi jsou levnejsi :) Gdybych nekoukal na cenu, tak asi vozim Thora.

                      0 0
                      • Gatier  

                        Kde, ako, preco ju zlomila ?!!

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Na asfalte, snadno, jen tak z legrace… Kazda vidlice se da zlomit. Na tom neni nic tezkeho. Jestli chces, tak ti to ukazu i na tvoji vidlici :)

                          0 0
                          • Sirenna  

                            Z legrace to nebylo a mam stesti, ze se mi to nestalo v lese, ze kteryho sem se zrovna vracela! Mrzi me to dodnes! Byla to fakt super vidle!

                            0 0
                    • lubos  

                      Hmm, ale hladkost chodu predsa nezalezi na pruziacom mediu. Alebo sa mylim ? Nemyslel si zehlenie nerovnosti ?

                      0 0
                      • Gatier  

                        Mal som na mysli skor pynulost stlacenia. Mas pravdu ze na trenie to vplyv nema ci vzduch al. pruzina.

                        0 0
                        • lubos  

                          Jasan .. a Padlistovi do ruky nic nedavaj :)

                          0 0
                          • scret  

                            No protoze jak to tady ctu Pa-dlista by zlomil i pevnou vidli udelanou z lesenarskejch trubek. Nebo se mozna pletu, uz ji zlomil? No pak uz jenom treba kolejnice...... aaaa vlastne ty v zime praskaj, hmm tak uz nic.

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              … no jsem proste střevo a neumim jezdit :(

                              0 0
                              • visby  

                                to nie je tym ze zle jazdis, ale ze jazdis moc vela:-)

                                0 0
                                • lubos  

                                  Alebo jazdi prilis rychlo a vysoko.

                                  0 0
                                  • Gatier  

                                    No cakal som zmysluplnejsiu odpoved od Padlistu, ale asi nehrozi… Som pozeral ceny Magury Ronin a Quake air a vysli by ma lacnejsie ako Maratonka. Tu Quake by som radsej (je o 150g lahsia), ale uz ju asi nemaju. No v tom mojom vybere mi asi nikto neporadi a tak plny beznadeje proste nieco kupim.

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      Proste se asi moc zkroutila a praskla v miste, kde se podkova styka s vnejsima nohama. Mysleno obrazne. Jinak je to samozrejme jeden kus. Ty novy jsou uz zase jiny a hlavne zlomit se da opravdu vsechno. Rond ma moje sympatie. Ale dokonalej neni :)

                                      0 0
                                      • blue  

                                        a ono něco dokonalýho je? ;-)

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Nevim. Zatim jsem to nenasel, ale nektere veci jsou od te nedostizne mety vzdaleny vice nez jine.

                                          0 0
                                    • lubos  

                                      Hmmm. No ja by som povedal ze si budes musiet vybrat s tohto ( ine vidly nepoznam), pokial sa jedna o modely 2004

                                      1. SID Race, World, Team ci ako sa to .. ak nemas kotuce (bez zamykania okolo 1350g ?, zamykanie plus asi 100g ?), ak budes jazdit to, co si jazdil na pevnej, urcite ti bude stacit. Na XC vyborna. Ale asi len 80mm zdvih. Cena 20–50tisic (karbonova)
                                      2. Scareb, neviem ale asi je aj 100mm, vaha kolo asi 1450g aj zamykanie,cena asi 15–20tisic ?
                                      3. Marzocchi Marathon SL, 100mm vaha asi 1750g. Zamykanie / znizovanie predku. Cena asi 25tisic.

                                      Zoradene podla vahy zhora nadol a zivotnosti zdola nahor :). To iste myslim aj servisovatelnos/vy­mena oleja.

                                      0 0
                                      • lubos  

                                        Som si teraz precital tuna recenziu na Manitou Minute, ze 1600g, SPV, olejove mazanie, no, mozno je to ono :)

                                        0 0
                                        • Gatier  

                                          Vaha je fajn, ale co budem robit s tymi 100mm. Neviem kde by som to vyuzil :-) Max 80mm. Ked uz vidlu tak poriadnu. Sid je na… a ktomu drahy. Sa rozhodnem: Marathon SL, Ronnin, Quake Air

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            to sou starosti co?ty vole,at vezmes cokoliv,myslis ze budes litovat???:-)

                                            0 0
                                            • Gatier  

                                              Dik :-) Ja viem, v podstate sa rozhodnem medzi tymito troma a myslim, ze nebudem lutovat.

                                              0 0
                                          • lubos  

                                            Hmm, tak potom SID s 63mm :) Ak si kupis vzduchovu 100mm, tak tam nikdy 100mm nedas. Ak si ju nafukas turisticky budes mat tak 90mm. Ak zavodne tak viac ako 8cm asi ani nedas. Ty si zavodnik, s tebou je to tazke :), ja to vidim len na SIDa alebo Scareba. Lebo neviem, ci Pace, Magura, Fox su u nas servisovatelne. A tusim ten Scareb uz nie je mazany vazelinou, ale normalne olejom.

                                            0 0
                                            • martt  

                                              scareb 2004 uz nema tie maznice a podla mareka z kaktusu je mazany normalne olejom.

                                              0 0
                                      • zirecek  

                                        vaha 1300g = je jasne, ze se to na tuhosti proste projevit musi. vaha 1600g = dle mne uz de udelat vidlu, ktera obstoji i z hlediska tuhosti a kotouce. Jde jen o konstruktersky um. Ale ten tvori tak 20%, bo ostatni marketingove tahy – odlisit se, pomluvit ostatni, zlevnit vyrobu, „obrovske“ vynalezy… Jestli chces neco poradneho co vydrzi a mas prachy, tak Marathon SL, jestli honis gramy, tak SID. Jestli mas min penez, tak Skareba…

                                        0 0
                                        • zirecek  

                                          Ale je to o volbe, aby to nebylo tak jednoduche… protoze treba jeste Pace, Fox, Quake…

                                          0 0
                              • scret  

                                tak jsem to nemyslel, ale budes asi hroznej ras na matros. Jo a hlavne, kde na to porad beres?

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  No to je jednoduchy. Nesmis kupovat nic jinyho nez kola. Nesmis platit za jidlo a bydleni. Musis chodit v kalhotach za 20Kc. Relativne dost vydelavat. Zebrat, smlouvat, dobre vybirat a hlavne nekupovat za MOC. :) Pak si muzes dovolit jezdit neustale na rozesrany plecce jako ja:)

                                  0 0
                                  • Sirenna  

                                    A nesmis mit nejlepe vubec zadnou pritelku :)) Ty sou nejhorsi :)))

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      Tech se brzo zbavim :)))

                                      0 0
                                      • Gatier  

                                        Asi tak zhruba :-) Ste to popisali, akoby ste ma uz videli. Som si povedal, ze do bicykla nevrazim uz ani cent, ale potrebujem vidlu. Lubos: Vravi ze Sid nie je vidla. Keby si videl ako je to vnutri sprosto vymyslene. A tie Skareby mazu vazelinou (opravte ma ak sa mylim). Bud kupim poriadnu vidlu co ma nebude stvat, alebo tam necham tu hlinikovu. Ja viem, so mnou je to tazke a dufam, ze vas este neunavujem :-).

                                        0 0
                                        • Gatier  

                                          Vravim, ze Sid…

                                          0 0
                                          • lubos  

                                            No, zvnutra som ju nevidel, to je fakt. Takze neviem. Ale Scareby su teda mazane olejom, ako pise martt. Lenze vraj su moc makke, tie scareby, co sa tyka pruzenia, tak pisali vo Vele. Ale ja myslim,ze Scareb bude to, co potrebujes :)

                                            0 0
                                            • Gatier  

                                              Ale ten Reverse Arch. To by som isiel sam proti svojmu vyznaniu :-) Su k tomu take tenke nestabilne. Pozriem ceny…

                                              0 0
                                              • lubos  

                                                Jaj … no fakt, reverse arch. Na ten som zabudol. Mne sa tiez nepaci.

                                                0 0
                                                • fotis  

                                                  Takze podla vasich popisov je skareb je lepsi ako rs duke?

                                                  0 0
                                                  • lubos  

                                                    Aha, no vidis kurna. Na Duke sme zabudli. Shit. Ten model z roku 2002 s 80mm vazi 1600g. Vozi ho kamos, a ten by ju mozno aj predal, kedze by radsej 100mm.

                                                    0 0
                                                  • fotis  

                                                    ten shit patri kam? lebo z tej vety nevyplyva co mas na mysli:-)

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    Shit patri mne, lebo som na to zabudol :)

                                                    0 0
                                                  • visby  

                                                    duke je pevnejsi, o malo tazsi, lepsi chod, tuhsi ako scareb… asi tak…

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    vazne ma lepsi chod ako scareb ?

                                                    0 0
                                                  • visby  

                                                    skusal som strunove XC a vzduchovy race a scareb sa nechyta, ale je to len asi subjektivny pocit… ale citlivost ma urcite lepsiu…

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    Hmmmmm, tak to som sklamany a skrtam si Scareb z mojho zoznamu moznych vidiel :(

                                                    0 0
                                                  • fotis  

                                                    preco slovaci nejdu o Foxov(snad v Cechach je servisne stredisko)?

                                                    0 0
                                        • Aiax  

                                          Opravím tě – Skareby se vazelínou nemažou – to bylo snad ještě na MARSech, ale teď je tam olej, specialitou skarebu je panák motorovýho oleje (tuším 20W50). Jedině ten zaručí hladkou funkci! :-))

                                          0 0
                                          • Gatier  

                                            No tym by som si nebol taky isty. Minulorocne modely a par tohtorocnych ma este stale na nohach zo zadnej strany otvory na mazanie vazelinou. Duke? Pisal som, ze to ma vzduch len v jednej nohe a to zrovna na plynulosti chodu neprida. Zistim ten Fox (ceny).

                                            0 0
                                            • lubos  

                                              No neviem, ale podla mna to tak nie je, ze by kvoli tomu nebol plynuly. Ja som si ho aj skusal, a nezdalo sa mi ze by mal zly chod.

                                              0 0
                                            • scret  

                                              Tak to nevim jaky Skareby si videl, ale Skareby uz od pocatku maji vsechny Evil Genius a to znamena bez externich maznic. Je pravda ale, ze jsem tam nejakej naznak na par starsich Skarebech videl, ale ta maznice byla zalepena a prekryta lakem. :-( Cert se v tom vyznej.

                                              0 0
                                              • Pavlos  

                                                no jestli oni do toho skareba nedavaji jenom jine vnitrnosti a ten odlitek je stejny:)

                                                0 0
                                              • Pá-dlista1  

                                                JJ. tak je to i na tech modelech co jsou mazany stamprdletem oleje. Bych rek, ze odlitek je stejnej, akorat pro modely mazany vazelinou, tam proste vyvrtaj diru a soupnou maznici.

                                                0 0
                                            • MartinXC  

                                              Fox Float ma vzduch taky jen v leve noze.

                                              0 0
                                    • RUMcajs  

                                      To radší vyhořet, než babu do baráku. A vůbec, proč si kvůli litru mléka pořizovat celou krávu?

                                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.