• Gatier

    Zdravim! Mate niekto prakticke skusenosti s touto vidlou? Som ju objavil v jednom obchode, zrejme model 2000. Nema z vonku regulovatelne tlmenie, ale z vnutra bude podla mna. Velmi sa mi paci a chcem od niekoho pozehnanie.

    0 0
    • lubos  

      V mene Marzocchi ti pozehnavam :)

      0 0
      • Gatier  

        Som sa tu nepytal, aby odpovedali ti isti ako na EB. Ale dik!

        0 0
        • lubos  

          Prepac za offtopic prispevok, ale nemohol som sa zdrzat. Fakt nie :) Je to tato vidla ? http://www.mountainbikereview.com/…_78747.shtml

          0 0
          • Gatier  

            Alebo tato… Dik, podla tych papriciek som behom minuty zistil, ze vychadza celkom dobre. Budem musiet poprosit bracha, aby mi to prelozil :-)

            0 0
            • enjoy  

              me se taky docela dost libi,ale co jsem ji videl u sterby(v Pra­ze.teda aspon vypadala jako tahle) tak uz me to preslo,co si pamatuju tak tam za ni chteli neco okolo 18ti tisic nebo tak nejak.

              0 0
            • lubos  

              papriciek = paprciek ?

              0 0
              • Gatier  

                Paprik! No 18 je dost, ja by som to mohol lacnejsie :-) A podla tych komentarov obdalec, je to asi jedna z poslednych dobrych Macoch.

                0 0
            • lubos  

              Podla weightweenies model 2000 ma asi 1600g. Ak to ma ventily na fukanie tak netradicne zozadu, tak toto by mal byt technicky manual na rozoberanie http://www.montac.com/…z2_x_fly.pdf Pozrel som si ho, a vyzera skoro uplne rovnako ako moja MXC. Myslim ale, ze toto je prave ten typ, kde sa nesmu davat dole tie capy na Vcka, lebo sa to rozsype. A celkovo to vyzera ako normalna Marcoska. Ako dobru cenu na tuto vidlu (ak nie je nejak strasne moc jazdena a bola servisovana, nie je znicena), by som si predstavoval tak max. 5000,– Sk.

              0 0
              • lubos  

                Ale neviem ake to ma vsetky mozne vymozenosti.

                0 0
                • Gatier  

                  Nova funglovka pocitam 8–10 000sk. Moze byt?

                  0 0
                  • lubos  

                    Nooo, vyzera to dobre. Ak su nohy 30mm, potom by na to mali ist standardne gufera/puzdra/tes­nenia, a servis by potom mal by ok. Za 8000,– je to urcite dobra kupa, aspon zatial som o tom presvedceny. Ak by nahodou boli dve, mozno by som vedel o dalsom kupcovi (nie ja) :) Ale este si pockaj, mali by ti to odklepnut ludia, ktori pripadne poznaju tieto vidly z blizsieho kontaktu a necitaju to tu cez vikend.

                    0 0
                    • Gatier  

                      Ved prave. Zatial je to diskusia o dvoch ludoch :-) Vraj je menej citliva ako novsie modely ?

                      0 0
                      • visby  

                        urcite bude… staci sa pozriet ako sa vyvijaju vzduchove tesnenia pri SIDach, rok od roku su citlivejsie, myslim, ze v tych marzocach bude dost velky rozdiel… otazka je, ci to poznas ked pojdes dole kopcom a ked to budes mat nabombovane ako ma byt racova vidla nabombovana…

                        0 0
                        • Gatier  

                          To si pis ze bude nabombovana :-) 2lubos: Jak sa ti pozdava to ECC na tvojej vidli. Neviem, nemozem tomu prist na chut. Nelubi sa mi ze mi klesne bike po zatlaceni a tym sa zmeni geometria, teda aspon po rovine. Do kopca to bude urcite vyhoda. Napis skusenosti, ak Ti nevadi, ze sa musis opakovat:-)

                          0 0
                          • lubos  

                            No, zatial som pouzil hlavne nastavovanie tlmenia, doma mam nastaveny stred, ale ked je vonku 0 musim davat na „zajaca“, lebo sa inac vracia moc pomaly (zrejme tym ze klesne tlak vzduchu v nohach). Tiez sa vseobecne doporucuje mat korytnacku na bezne a zajaca na downhilling. (zajac je rychly odskok, korynacka pomalsi, to mam z Duka :) To lockovanie vidly, to jednak sa mi zda moc divne, prilis rychlo sa to vracia na moj vkus, ale pouzil som to zatial len raz. Do pomerne strmeho kopca, nie ze by to neslo i bez toho, ale chcel som to vyskusat. Zistil som, ze to pomerne pomaha, dokonca som mal dojem, ze som spotrebovaval menej energie na slapanie tym, ze klesol predok. Dalej som to este raz pouzil pri mensom sprinte do kopca, ked som siel mimo sedla, dost to pomaha .. ale bolo to na asfalte. Na rovine som to neskusal, ta zmena posedu by mi myslim tiez prisla velmi neprijemna. Ale ak by bol velmi silny protivietor, tak ano … tam sa to moze zist. Ale kazdopadne, zamknuta vidla je strasne tvrda, ako pevnak, dost neprijemne, takze vyuzitie len na asfalte bez dier, alebo makky teren. ETA bude asi o dost lepsi system, kedze pruzi. Cakam ale na prve dobytie Pezinskej Baby tento rok, smerom z Baby spat po cervenej je tam fajny kopec, na povodnom pevnaku som ho raz-dvakrat vysiel, odkedy mam 10cm vpredu sa mi to nahodou poradilo jeden krat, aj to nie v kuse, a s odost vacsou kondiciou a este som skoro zdochol. Proste strasne zle sa to slape hore ked mas predok nahor. Musis totiz sediet, lebo inac ti zadne podhrabne a padnes. Alebo, ak mas dostatocne dobru kondicii, tak to vytocis, ty by si to zvladol, ja zatial stale nie :). Takze na tom kopceku si (ak vidla vydrzi) vyskusam ako velmi je zmenu geometrie citit. Ale to bude najskor tak za mesiac, mozno aj neskor .. zalezi na pocasi (blate).

                            0 0
                            • visby  

                              no jo konske hlavy, myslim, ze tam nejde moc o spustenu vidlu, ale o kondicku a techniku :-)

                              ad zajac ked je zima, to je uplne jednoduche, olej pri zime hustne… to robi skoro kazda vidla…

                              0 0
                              • lubos  

                                Bud mas kondicku alebo si spustis vidlu :) Najlepsie oboje. Konske Hlavy, ano tak sa to vola. Inac s tym olejom to je aj nie je. Pretoze daleko viac na to posobi mensia sila vzduchu ako hustnutie oleja. Viem to z druhej vidly, tam sa to zacalo prejavovaj az pri nizsich teplotach (35psi / –5, tato 20psi / +2), a tiez neviem ci olejom, pretoze som presvedceny, ze synteticky olej tak velmi zmene teploty nepodlieha. Takze ja by som povedal 2/3 vzduch, 1/3 olej. Lenze, pruzinu som nikdy nejazdil,takze je to pre mna zatial teoreticka zalezitost, musis povedat ty rozhodne slovo, ze je to olejom :).

                                0 0
                                • visby  

                                  no shermana chodi v zime tak lenivejsie a tam to moze byt jedine olej… ale na SIDach tlak pada to je pravda…

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    Aky olej tam mas ? O kolko je to odhadom lenivejsie, pri akej teplote ?

                                    0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Ale kdyby byl ten pomer jak rikas, pak bys musel poznat ze vidle je mekka a prorazis ji atd. a ne jenom to, ze se pomalu vraci. A tak pomalu by se vracet nemela, kdyby byl pomer jak rikas :) Jenze on ztuhne olej a vidle ani smerem dolu nechodi tak ochotne, takze tu zmenu tlaku vzduchu tolik nepocitis. (No zalezi na nastaveni tlumeni komprese)

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    Dolu jde vcelku lehce. Ale neni tam nastavovani tlumeni komprese. Mekka ale byla, to jsem poznal lehce :). Zmenu tlaku jsem taky poznal … poznat to je tak, z e dost. Vzduch je holt vzduch, totez taky tlumic vzadu. Nafouknes na sag 2cm pri 25stupnich, a mas sag 3cm pri –5.

                                    0 0
                          • lubos  

                            Ale inac nic nenabombovavaj :), ak to nema negativnu komoru a 10cm, tak je pre zavodnika dobre, pretoze ju mozes mat relativne makku tak, aby si ziskal co najvacsi zdvih, ale zaroven pri nasadnuti, jazde po rovine a smerom dole budes mat relativne maly sag.

                            0 0
                            • Gatier  

                              Uvidim aku cenu na nu zjednam. Ked nie tak zoberiem asi ten Marathon Sl (S).

                              0 0
                              • lubos  

                                Model S 2004 som si vsimol, ze ma moznost dofuknut vzduch do nohy.

                                0 0
                              • visby  

                                nechcel si lahku XC vidlu???

                                0 0
                                • lubos  

                                  Kus, co pripominas stale vahu :)

                                  0 0
                                  • Gatier  

                                    Chvilu som tu nebol a kam sa to tu zvrhlo.Si zacnem nosit comp do roboty. Ked uz by prislo na tu Marathon, tak ktoru S al SL ?

                                    0 0
                                    • lubos  

                                      S vazi tak tych 2kg, SL asi 1.7nieco.

                                      0 0
                                      • Gatier  

                                        Tak je rozhodnute :-)

                                        0 0
                                        • lubos  

                                          Bude to SID :o)

                                          0 0
                                          • Gatier  

                                            Nie, budem jazdit aj nadalej na mojej alu vidle- 650g :-)

                                            0 0
                                            • lubos  

                                              Vidis … ale mohol by si mozno este zlepsit pruznost a vahu karbonovou vidlou. Nie ? :)

                                              0 0
                                              • Gatier  

                                                Karbonu neverim. Uz aj z toho alu mam obcas ztrach, ked sa rutim v zjazde spolu s tymi, co maju odpruzene vidlice. To skor titan al ocel.

                                                0 0
                                                • visby  

                                                  s tebou by som chcel ist niekedy na zjazde, ze ako to tebou hadze, ked tak kvaltujes:-)

                                                  0 0
                                                • lubos  

                                                  Hmm, a to sa da rutit sa na pevnej ? Ja som si tak raz skoro zlomil obe zapestia.

                                                  0 0
                                                  • Gatier  

                                                    Samozrejme zalezi od terenu, ale da sa. Vytrpim si dost. Aj Dubnicak 165ku som presiel na pevnej :-) Ale to ma na druhy den bolel krk, zapestia, prsty, ramena, lakte, predlaktia, brucho, chrbat atd…

                                                    0 0
                                                  • visby  

                                                    proste si bol uplne na sracky… uz viem preco chces vidlu ;-)

                                                    0 0
                                                  • Gatier  

                                                    Hej :-) Mal som potom Judynu, ale ta moc pruzila a malo tuha bola. Tak som tam po case hodil hlinikovu pevnu. Jazdil som chvilu Sid, ten vsak tiez nebol to prave. Este ze mi ho ukradli spolu z bicyklom :-) A tak som si povedal, ze budem jazdit pevnu vidlu dovtedy, nez zozeniem poriadnu, co pruzi, neohyba sa, nepraska … Myslim ze Sid je len atrapa.

                                                    0 0
                                                  • Gatier  

                                                    Ako sa to posuva cele do lava!!!?

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    No, asi len zacat nove vlakno :) Inac, ale ak chces vidlu na zavodenie, co nie je velmi tazka a nie je Sid, ja myslim, ze Scareb nie je taka zla volba.

                                                    0 0
                                                  • visby  

                                                    z kaluze do blata… SID je oproti scarebu o dost pevnejsi, teda aspon SID WC… ak chce naozaj nieco pevne, tak nech ide do foxa alebo marathon… ani tie magury zevraj nie su super pevne…

                                                    0 0
                                                  • Gatier  

                                                    Vidis Lubos!? Nie!!! Magury ze nie su pevne? Docerta! Fox by som tiez bral, ale nespominam ho koli cene. Ten s Terralogickom stoji nieco cez 40.

                                                    0 0
                                                  • visby  

                                                    tak zober f80rl, ten by nemal byt taky drahy…

                                                    o tych magurach som to len cital(ale vo viacerych casakoch a na viacerych strankach pisali to iste, takze na tom nieco bude)…

                                                    podla mna scareba neber, jedine co je na nom lepsie ako na SID je cena…

                                                    0 0
                                                  • Gatier  

                                                    No Ti dakujem. Magury sa tym padom dostavaju na okraj. Uvidime…

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    Hmm, tak tolko nevymyslaj a zober toho Sida :)

                                                    0 0
                                                  • Pavlos  

                                                    ber marzocchi

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    No tak teda klobuk dole pred tebou. Ja som mal vzdycky dost ked som vysiel na hardtaile na Baske. Nieto este pevna vidla. No ale je fakt, ze som mal taky blby zvyk fukat kolesa na 60psi :)

                                                    0 0
                                                  • Gatier  

                                                    Hore v pohode, ale dole! :-) Uz som to niekde pisal, ale Manitou sa mi nepaci. Stale ma patrony na tlmenie, maze sa vazelinou a ten reverse arch…

                                                    0 0
                                                  • Zdyn  

                                                    No ted uz vazelina u vetsiny nejni.

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    ten reverse arch,je na tom tuhosti lip nez predchozi mars.

                                                    0 0
                                                  • Gatier  

                                                    Vazelina tam je! Teda ak sa dobre pametam.

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    Myslim, ze uz nie u kazdej Manitou. Uz od toho dost upustaju, aspon sa mi zda.

                                                    0 0
                                                  • Gatier  

                                                    Asi budes mat pravdu. Som sa na to pozeral do tych ich manualov. Ale nie ze by sa tym pochvalili, clovek to musi hladat, domyslat si.

                                                    0 0
    • lubos  

      2admin: help! uz sa neda pisat viac doprava, a vyzera, ze to este len zacne.

      0 0
      • Gatier  

        :-) Co zacne? Akoze sa trochu rozpisem?

        0 0
        • lubos  

          tak veru :)

          0 0
          • Gatier  

            No tak dobre, Ty si to chcel! Som co to pozistoval. Znamy jazdil Quake 02 a vraj to bolo maslo. A nahradne diely su tiez drahe a tazko dostupne. Takze Magura asi nebude :-( Fox zacina s najlacnejsou vidlou okolo 20L :-( Z toho vyplyva ze bud Macochu, Marzocchi, alebo Marathon SL :-) Este skusim ist do toho spominaneho obchodu, kde maju Z1 X-Fly. Len musim mat peniaze v ruke, aby som im s nimi mohol zamavat pred ocami.

            0 0
            • lubos  

              Hmm, a kde si nechal Scareb a Duke ? A co Suntour … ehm, no dobre, uz mlcim :)

              0 0
              • Pavlos  

                A co rst:)

                0 0
                • enjoy  

                  hele to neni sranda:-) jsem dneska na sportpragu videl spacemana a to co tam delal s tou rst by zavrelo hubu vsem remcalum:-) ale nutno rict ze tu vidlici tam mel spis pro srandu,protoze byla uplne natvrdo.no,mozna 2cm se to hybalo.ale jinak to vazne nechapu,nerozumim tomu.at mi nekdo vysvetli proc ma na svim skakacim kole aerosu AET?vlastne o ni ani nic nevim,treba je to dobra vidle.

                  0 0
                  • Pavlos  

                    No ono kdyz je to nove tak to nemusi byt spatne. Zalezi za jak dlouho se tam udela vakl:)

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ti to vysvetlim. Protoze ho RST sponzoruje a lepsi vidlici na biketrial nevyrabi. Spacak to vozi opravdu na tvrdo, aby vozil RST a pritom jezdil na pevny:) No opravdu velky rany to trochu tlumi.

                    0 0
                    • enjoy  

                      taky jsem si myslel ze ho sponzoruje,ale nevim jestli to je pro nej problem,ale mohl by se na jejich sponzorstvi vykaslat a koupit si vidli ze svyho.predpokladam ze nic jinyho nez vidlice mu nedavaj.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Na tenhle styl jezdeni nepotrebuje lepsi vidlici. By si ji mohl nastavit jinak, kdyby potreboval. Na tehle urovni je to uz i o penezich a nejen o vidlici. Neco jineho je to mozna u Marosaka, ktery ma precejen nejakou spotrebu vidlic RS, ale Spacakovi to RST vydrzi. Vzdyt trial je hlavne o zadnim kole :) no freestyle trial uz tolik ne, ale sjezd to neni. Nepotrebujes brat maly nerovnosti ve vysokych rychlostech.

                        0 0
                        • Gatier  

                          A mozno to bola prezlecena Macocha!Nejaka Marathonka a ked ju mal zavretu tak teoreticky chodi 3cm ako si vravel. 2lubos: O Skareboch som uz pisal… Este som to predvcerom fukal jednomu zakaznikovy a vravi ze je mekka. Bolo tam 200psi. Viac som nechcel. Ale ona bola vazne este mekka. Duke? Mohol by byt, ale len ten zatvaraci. No a cena? Predpokladam ze asi tolko co Marathon SL. A ten chod sa neda porovnat. Fukas na tej tvojej obidve nohy?

                          0 0
                          • lubos  

                            No, kamos kupil Duka za nejakych 13tisic, povodne stala asi 16000,–. Imho o dost menej ako maraton sl. Vzduch v jednej nohe, tlmenie v druheh. Chod je imho velmi dobry, naviac ma myslim negativnu ocelovu pruzinu. Co sa tyka mojej maratonky, tak sa fuka do oboch, malo by to byt rovnako aj u SL verzie. Btw, ten zakaznik mal kolko kilos ? :)

                            0 0
                            • Gatier  

                              90 :-) Sak som myslel, ze ty mas M SL?

                              0 0
                              • lubos  

                                Nie :), ja mam model S. S 2002. 2002 modely boli rovnako oznacovane pre pruzinu aj vzduch. Cize presne je to S 2002 Dopio(?) Air. Proste vzuchovy bomber. Trojstupnove zatvaranie tlmenia s 5 polohami.

                                0 0
                                • Gatier  

                                  Tak a je to v pr… Bol som v tom obchode a chcu za nu 350eur. Nech sa daju vypchat som im povedal :-) Aj ked sa mi hrozne paci… Co mam robit? Mne sa nelubia tie nove modely, keby sa dalo niekde kupit starsie.

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    Hmm, to je asi tak nieco vyse 14000,– Sk. Co ti ja viem … neviem. No, tuna musi povedat niekto rozhodne slovo z fora, co pozna viac tuto vidlu.

                                    0 0
                                    • Gatier  

                                      Ako vidis, zatial jediny co sa tu ozval je visby a ty :-) Teraz mam dalsi napad. Psylo SL v tej srackovej farbe. Vaha 1600g, Lock-out,dobra cena (neviem kolko). Je pevnejsia ako Sid (si myslim) A beha super. Da sa nastavit na 80mm. V podstate je to taka XC/FR vidla. Za 2–3 roky uz len na XC :-) Som skusal Duke XC a beha pekne hnusne. Ked som ho pomaly stlacal, akoby drhol. Mozno by sa casom zabehal. Co vravite na to Psylo?

                                      0 0
                                      • Pá-dlista1  

                                        Psylo bych nebral za zadnou cenu. Snad na hodne lehke XC, ale na to jsou snad jine vidlice. Co jsem videl, tak toho moc nevydrzi ani nefunguje dlouho. Rozpada se, tece olej…brrr.

                                        0 0
                                      • RomanH  

                                        A co takhle FOX Vanilla nebo Rond PHAON ?

                                        0 0
                                        • Gatier  

                                          Uz som o tom niekde pisal. Musim brat to co je k dispozicii a hlavne lacno :-)

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Ta Vanilla v zakladni verzi neni az tak draha, s tim PHAONEM je to uz horsi.

                                            0 0
                                      • lubos  

                                        Neviem, toho co som mal ja v ruke tak nedrhol. Ale pri pomalom stlacani drhne aj moja Marzocchi maratonka. MXC Air to nedela. Rozdil mezi nimi je ten, ze MXCcka ma odjezdene alepson 400vidlicohodin (pres 1.5roku) na jedny gufera, kdezto maratonka je ma nove, resp. odjezdene mozna 20hodin. Resp. nedrhne porad, je to skokove. Predpokladam, ze se to musi zajet. Ale staci rychleji zatlacit a jde to hladce.

                                        0 0
                                        • Gatier  

                                          Stale mam strach pri tej maratonke ten pokles vidlice (ecc) pri jazde po rovine. Je to predsalen zmena geometrie bicykla.

                                          0 0
                                          • lubos  

                                            No sak to nemusis predsa zapinat. Po rovine ti to nebude hojdat, to sa zase neboj. Alebo das „rise bar“ so zvysenim zo 5cm a mas to :)

                                            0 0
                                      • visby  

                                        psylo ma 1600g bez strun a oleja…

                                        a never padlistovi, ked sa na tom jazdi to na co je ta vidla urcena(to jest skoro XC) tak vydrzi dlho, ale radim vymenit plastove casti v tlmeni za hlinik… pevna je dost, kotuce zvladne bez najmensieho problemu, ja na nu nemozem povedat jedine zle slovo(okrem toho, ze som rozbil to tlmenie, ale zjavne som tu vidlu precenil…)

                                        skus si este duke race, ten podla mojho nazoru chodi pekne…

                                        0 0
                                        • Gatier  

                                          Uvidime. Mame ju totiz v obchode bez vnutornosti, tak zistim na kolko by to vsetko vyslo. A este bude problem zladit bike s tou super farbou.

                                          0 0
                                          • visby  

                                            to je aky model??? ten zlaty???

                                            0 0
                                            • Gatier  

                                              Ano, ano, zlaty. Stale si nemozem pomoct, ale aj ten Ronin by sa mi pacil. A Magura povolila davat na svoje vidlice 203mm kotuc. Tak to s tou pevnostou uz asi nebude take zle.

                                              0 0
                                              • visby  

                                                tak to je potom race… a je vzduchovy a ma naozaj 1600g… s tym nemam ziadnu skusenost…

                                                0 0
                                                • Gatier  

                                                  Hej, pardon Race :-)

                                                  0 0
                                                • lubos  

                                                  Tak to potom asi neostava len verit Padlistovi. Ale tomu nevydrzi nic, takze neviem :-))))) No a mohlo by sa to tu nejak zacat aj odlamovat a posuvat doprava, ved je to hroza :(

                                                  0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          :))) Me prej nic nevydrzi a ty jsi rozbil to Psylo a to jsi ho setril. Tak ti nevim, zda-li je to dobra vidlice:)

                                          0 0
    • visby  

      pokracujeme tu:-) psyla by ma mali vydrzat rovnako, ale myslim, ze to vzduchove strati vsetky vyhoda klasickeho(ci­tlivost a super linearny chod(az moc na drsnejsie jazdenie))… ale nemackal som ho este… podla mna radsej duke ako toto, vyskusaj ten race a potom sa uvidi, v mountainbikerovi na grillgasse ho tusim maju vystavene…

      0 0
      • lubos  

        Duke je dobra volba si myslim tiez. Ale nema zamykanie, aspon teda Duke XC z roku 2002, co som mal v ruke. Ale taky SID zamykanie ma. Dokonca z riaditok :)

        0 0
        • visby  

          ja som videl ten race aj so zamykanim

          0 0
          • lubos  

            Aha, Duke race. To nepoznam. To je ako model XC len zo zamykanim ?

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Suntour ma zamykani i regulaci zdvihu z riditek :)

          0 0
          • lubos  

            Jo,pravda, pravda. A neni ani nijak zvlat tezky, mam dojem :)

            0 0
            • Gatier  

              Sa mi zda, ze ta diskusia sa zacina vracat uplne na zaciatok! Takze Sid vravite? Dnes sme vazili Sid Race s nezrezanym krkom –1430g. A este Fox 100 Terralogic –1650g (so zrezanym). Tak som sa tesil, ze vam napisem, ze ten berem. A po 10min stastia, ze som objavil vysnivanu vidlu a ukoncime tuto diskusiu, som zistil, ze nema uchyty na Vcka!!! Takze Psylo Race! Uz ho davam dokopy :-) Som skusal ako chodi nove a bol som uneseny:-) Na moje rychle XC to bude stacit. A potom to mozem predat nejakemu FR.

              0 0
              • visby  

                myslim, ze budes spokojny…

                0 0
              • lubos  

                Psylo ? To je ta freeridova vidlica ?

                0 0
                • Gatier  

                  Za rok to bude XC vidla. To nevies ze sa to kazdy rok posuva smerom hore? Akurat budem na par rokov popredu :-) A ma nastavenie zdvihu 80–125mm takze tych 80 bude myslim v pohode.

                  0 0
                  • visby  

                    ten zdvih sa tusim nastavuje podlozkami… nema to este uturn… ale na XC by mala vydrzat, hlavne ked to clovek na kazdom druhom DS/4× biku…

                    0 0
                  • lubos  

                    No to je fakt :)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.