• JohnLee

    Rad bych si poridil nejaky kalhoty na bajk…nechci elasticky,ale spis volnejsi. Nemate nekdo zkusenosti,jestli se vyrabeji nejaky na podzim,brzka zima,aby byly teply a taky moc nelezly mezi retez a placku…a kdyztak primo linky na firmy prosim…zadnou neznam…

    0 0
    • rasto  

      tak to tedy neznam. volnejsi s vlozkou jsem jeste nevidel… (bez ni bych na kole nejel ;-)

      0 0
      • JohnLee  

        O vlozku mi nejde,mam elastaky Briko s vlozkou…no abych rekl pravdu,tak je uz nepouzivam,lip se mi jezdi bez vlozky…chtel jsem kalhoty spise do chladnejsiho pocasi,ale nechci upnute,ale spis volnejsi,kdyby byly trosku freestyle,tak by to nevadilo…

        0 0
    • Lister  

      Jestli scháníš dlouhé volné kalhoty s vložkou, tak takové neznám. Jinou možnosti je použít klasické kalhoty a přes ně přetáhnout nejaké volnější z neprofuku (Pertex apod.). Dělají se třeba i se šrákamy a s pásky, které si stáhneš kolem kotníků aby se ti to nemotalo. Navíc když se oteplí tak můžeš sundat. Ideálnější pro pocit bude použití spodního prádla s vložkou a přes ně ty kalhoty, ale pak je už nestahuj dolů.

      0 0
    • igor  

      Dainesse model Axis /tusim/, robi aj Specialized…a este urcite aj niekto iny…Su to vs. nohavice s vlozkou na take endurko, ziadne tvrde DH.

      0 0
    • x-mass  

      Nebo treba tohle www.kona.cz/doplnky.php, ale jstli to bude to co zrovna chces. Myslim, ze to je za dobrou cenu. Ja jsem si koupil nejky s kalhoty sunrise (prodejna Sportenu v Liberci nad kinem Varsava) za 1500 a do toho spodky s vlozkou. A dal to neresim.

      0 0
      • quassar  

        spodky s vlozkou? to me zajima? kde se to da sehnat a kolik to stoji????

        0 0
        • Thorn  

          www.moira.cz, cca 650 Kc.

          0 0
          • Lister  

            Neměl by být problém. Dělá to více firem. Sice jde většinou o základní jednodílné vložky, ale aspon jsou většinou z Coolmaxu. Určitě jsem to viděl v nabídce 2f.

            0 0
            • Thorn  

              Moira aktualne nie je sice z Coolmaku (HF, antibakterialne), ale vlozka vyzera skvele – ma frote vpredu a po bokoch a hlavna cast je dierkovana ‚umela jelenica‘. Zda sa, ze je hodne premakana, ale mam ich len chvilu a „vdaka“ pocasiu som ju este ani nepojazdil :-/

              0 0
        • x-mass  

          Ja jsem si opatril normalni slizaky. Je pravda, ze to po tech kalhotach malinko klouze, ale nejak moc to nevadi. jeste mozna http://www.axonsport.cz/akalhoty.htm

          0 0
        • sis  

          Jestli se bavime o tom samem tak jsem to videl u Sensoru, cca 800kc.

          0 0
      • JohnLee  

        Jop,nejaky takovy kalhoty si predstavuju,ale tyto vypadaji hodne bytelne,tak nevim jestli by byly na XC vhodny…ale ta cenaaaaaaa…no co uz…:)

        0 0
    • Meesha  

      Nevim, jestli sem to dobre pochopil, ale zkus http://www.bikemanix.com

      0 0
      • JohnLee  

        Blbe jsem to napsal,uvedomuju si..:) Chci jen kalhoty na chladnejsi dny,jezdim XC,ale nechci upnute,nebo dokonce elastaky…rad bych nejake freestyle klidne,ale aby se nechystali do retezu…:)

        0 0
      • JohnLee  

        Tak ty vypadaji huste…:)) takovy si nejaky predstavuji…jen jdu pohledat cenu,asi to bude trochu mastnejsi ale co uz…:)

        0 0
        • Meesha  

          V realu sem je ale nikde nevidel…

          0 0
          • JohnLee  

            ale vypadaji fakt pekne…pujdu na ne mrknout do obchodu…chci neco abych si pod to mohl dat i v zime treba Moiru a jit se vyblbnout na snih…nemam zatim zadny vybaveni na chladnejsi pocasi a roztrhanych teplaku mam uz dost…:)

            0 0
    • ivovi  

      posun nahoru

      0 0
      • JohnLee  

        :)))

        0 0
        • bora  

          Muzu doporucit tyto kalhoty http://www.nema-usa.com/…stone04.html osobne je vlastnim, muzu je jen doporucit

          0 0
          • JohnLee  

            Nevypadaji spatne,ale nejsem si jist jestli to jsou kalhoty a ne jenom kratasy…Daji se sehnat nekde v CR?

            0 0
            • Snoopy  

              Maji vlozku, stoji necely 2litry a meli by je mit v kazdym lepsim kramu. Dovazi je Komersia: http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… …akorat ty ceny se mi nejak nezdaji!?

              0 0
              • pavitas  

                ceny sou v poho, nedavno dost zlevnili. ja chvili pred tim koupil model jewel za 1799 :(((

                0 0
                • bora  

                  presne tak ja jsem je koupil ve Vrsovicich, ted si nevybavuju nazev prodejny za 1300,– byla na nich 25% sleva.

                  0 0
                  • Snoopy  

                    Ja mam Crown Jewel 02 a prisli me na 1900Kc, ale rozhodne nelituju. Ty ceny me ale hodne prekvapili…

                    0 0
                    • JohnLee  

                      Dikec za tip,ja uz kratky mam, Briko,ale byly teda dost mastny,ale jsou super.Ja jsem chtel ale poradit s dlouhymi kalhotami…:) ale blbe jsem to asi napsal.Chci neco co vydrzi i trochu dest…no proste hnusny podzimni pocasi…

                      0 0
              • Darkson  

                sleva bodla. koupil jsem si Variable se samostatnou vložkou za 1200. jsou fajn, teď jsem v nich tejden jezdil. jen mě strašně bolí prdel, ale to je spíš sedlem

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.