• pe?an

    kdyz jsem zacinal pred deseti lety jezdit na kole,tak vetsina dilu (rafky,draty,se­dlovka,predsta­vec,riditka,at­d) se dali koupit nejcastejc ve stribrný barve nebo chromu.Ted kdyz sleduju bajky,tak je to vsechno vetsinou cerny.Moda?prak­ticnost?…ci co?? Osobne mam radsi svetlejsi barvy,ale podridil jsem se,takze mam taky vetsinu dilu v cernom..:))

    0 0
    • dedek55  

      nevím proč černá..je to neustále omlácený od šutrů a vypadá to potom nehezky..já preferuju bez barvy..vypadá to líp i když je to odřený..

      0 0
      • pe?an  

        mas na mysli jako lestenej nebo brousenej kov (dural)?sem mel driv na starym kole,pohoda,nebylo nic videt.na cerny hned vsechno vyleze dvojnasob..

        0 0
        • dedek55  

          jo jasně..leštěnej dural..ale zkus sehnat stříbřitý ráfky..se už snad ani nedělaj..o)

          0 0
          • pe?an  

            sem mel,vlastne jeste mam na starym kole chromovany rafky..:))

            0 0
        • RomanH  

          Jojo, muj prvni bike byl RockMachine v lestenem provedeni. Skoro zadne odreniny na nem nebyly videt, coz se o soucasnem biku v cervene barve rici neda. Proto mi u RB ten BrutalFinish vrta hlavou, i kdyz se mi zase nelibi. Jinak konktretne u RB CRX je podle me nejkrasnejsi bila barva, jenze kdo by to cistil.

          0 0
    • Paja  

      Presne taky nejradeji stribnou, barva se stejne nekde odre nebo osoupe prave na tu stribrnou coz se mi nelibi.

      0 0
    • Daf  

      Me se teda cerne komponenty libi vic. Nemyslim si ale ze by byl nejakej velkej problem sehnat komponenty stribrne. Casto se delaj prave v cerne i stribrne.

      0 0
      • pe?an  

        prodavaj oboje,ale lidi tedka vic vozej ty cerny..,driv to bylo naopak

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mně je vcelku fuk esli se něco zašpiní nebo odře, a černý věci jsou někdy pěknější…

      0 0
    • wroum  

      bude to moda. cerna barva je jedna z barev ktera „malokoho urazi“. U dilu kde nema barva vliv je to uplne burt ale treba u dratu je to uplna blbost – cerny draty po sobe vetsinou neklouzou a vyplet netlumi.

      0 0
      • Luka  

        to je mozny, ale v tomhle jsem zenska a kdyz mam nabu a rafek cernej, nevypletu to prece stribrnejma dratkama!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jako proč né? Mám se urazit dyž to tak mam? :o)) Víš jak vyleštěný pochromovaný dráty pěkně blejskaj? :o)

          0 0
          • RomanH  

            Kliiiid, ja taky. Ale to jen proto, ze nejsem zenska a uprednostnuji funkcnost (pozadovany komponent) a rychlost dodavky pred barvou. Konktretne jsem trval na spicich SAPIM 2–1.8–2 v urcite delce, a kdyz jsem si dopisoval s Velcem, tak mi rikali, ze by je sehnali az tak do mesice az dvou. Nakonec jsme se shodli v tom, ze barva nejezdi. A uprimne – je mi to fuk, asi pul roku jsem dokonce jezdil v kombinaci predni cerny radialni vyplet + stribrnej zadek.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To je jasný. U mě to vzniklo tak že jsem měl černý ráfek lesklej, chrom výplet a tmavej lesklej elox náby. Což vypadalo docela dobře (asi tak před 4–5 lety). Nyní ráfek a náby matnej černej, chrom místy bílej/rezatej od soli… Eště že nejsem ženská, dávat kvůli tomu i novej výplet… :o)) Ale přiznám se že jsem uvažoval o tom že si nechám udělat/udělám černej elox na představec… naštěstí to přešlo. Asi krátkodobý nedostatek mužských hormonů. Stejně sem ho pak nepotřeboval.

              0 0
              • Jane  

                To je řečí… Já mám přední nábu ve zlatý barvě, ráfek stříbrnej, dráty taky, zadní nábu v šedý barvě, ráfek zase černej, drátý stříbrný a rychloupínáky černý. A nevadí mi to. Jo, a příští zadní ráfek bude stříbrnej Mavic 717, poněvadž nemíním připlácet víc za černou – beztak je na kolech furt špinavá. Ale třebas sedlovka, představec, řidítka se mi víc líbí v černý. A sedlo mám žlutý a už je pěkně odřený, takže nový časem bude jedině v černý.

                0 0
                • filipes  

                  myslim ze jsem barevnou rozladenosti kola prave dosah vrcholu: Predek cernej disc, cerny draty, zlutej plast Zadek do oka bijici Mavic Citrne, zbytek stribrnej, modrej plast. Jo, a gripy a napisy cerveny. Dohromady je to fakt hnus, ale co nadelas, proste to tak vzniklo a jezdi to taky.

                  0 0
            • Martin  

              To samozřejmě mýlíš. KAŽDEJ přece ví, ŽE BARVA JEZDÍ!!!

              0 0
        • pe?an  

          tak to mi porad…cerny riditka a predstavec a k tomu stribrny rohy?gut?…jo a mam stribrnej ram..:)

          0 0
          • Luka  

            Rohy jsou i cerny…

            Ale ne, hlavne ze to jede, ze… ale proste ja ci draty cerny. Se mi vic libi cerna kola. To je stejny jako s rubenou modrou, tu bezovou patkou to pekne zkazilia me to na rafky nesmi :))) Ale to proto,ze postupne se z myho bajku nejak stal sizajnovej pocin.. puvodne to vybec tak cerveno-cerne vypadat nemelo.....

            0 0
            • pe?an  

              no me se zase vic libi stribrna…a necim zacit musim,kdyz uz mam skoro vsechno cerny.:)

              0 0
              • Luka  

                Pravda, nektery drobnosti na kole stribrny by byt mely..... treba retez :))))) Ne, ja nepropaguju cernou v cerne, a kdyz uz jsem stavela bejka, tak jsem si vybirala…

                0 0
                • fousac  

                  tak uz jenom zahodit ty desny hnedy paky a je to skoro komplet.. :)

                  0 0
          • pe?an  

            jéééé…to melo byt o prispevek vejs…:)

            0 0
    • Volf  

      Mám dojem, že v devadesátejch letech byly černý komponenty a hliníkovej rám určitým určitým průvodním znakem vyšší třídy kol a to je možná důvod, proč je dneska spousta komponentů černá.

      0 0
    • Beeda  

      Ja cernou nepropaguju, holt jsem si vodzkousel boty ktere perfektne sedly, jsou cerny, pak jsem vybral ram, rikam si co to budu hodinu vymejslet design „hodete tam cernou a naky samosky“ stejne to vodru a zaspinim, no a vono to nakonec je nakonec cerny a spinavy vsechno, zbyva to vodrit…:-))B.

      0 0
    • Pekáček  

      Koukněte do „bikes“, taky se mi to nějak slezlo do černý barvy. Rám jsem chtěl šedej nebo černo šedej, šaltr se v X7 stříbrnej nedělá, kliky jsou 180mm a tak u nich nerozhodoval systém ISIS ani barva, a tak dále. Patina může bejt docela fajn, líbí se mi třeba rohy vyleštěný až na kov. Hele, pistolníci co měli hrany zbraní stříbrný od tasení byli velmi obávaní!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.