Proc cykliste nedodrzuji predpisy????

139 nepřečtených
  • rintintin111

    Protoze jsou to nejbezohlednejsi ucastnici silnicniho provozu!!!!!

    0 0
    • lempl  

      no nevim, asi proto ze sem cyklista…

      0 0
    • VencaV1  

      Bravo! Ses fakt dobrej. :)

      0 0
    • orca  

      zamindrákovanému člověkovi je škoda odpovídat a neb jedno staré přísloví praví „neházejte perly sviním“.....

      0 0
    • SoLaX  

      Mluv laskave za sebe, jo.. Ja mam ridicak sice jen kratce, ale na kole se silnicnimi pravidly ridim. K obcasne jizde po chodniku a poruseni znacky „Cyklisto ved kolo“ se priznavam, ale nekdy to jinak nejde.

      0 0
    • Alibaba  

      Mno, já bych řekl, že je to s tou bezohledností podle toho kde se zrovna nacházíme. Jedeš-li v autě, potkáváš zaručeně největší paka na kolech. Když sedíš na kole, jsou všichni bezohlední a agresivní hovádi zrovna za volantem. Tak nějak typicky lidsky to cítí zřejmě většina.......tedy myslím.

      0 0
      • VencaV1  

        A kdyz jdes pesky, tak na tebe utocej paka na kolech i agresivni hovada za volantem. :)

        0 0
        • Alibaba  

          Moje řeč – a kolikrát tě ještě berlí srazí zuřivá důchodkyně s pěnou u huby ;)

          0 0
      • Lobo  

        Cyklisti sou ftom nevine, ze silnice je chtej sundat zurivi ridici a z chodniku zase zurivi duchodci a z lesa zase zurivi ochranci ruku v ruce s myslifcema.. :-/ A gde jako maj jezdit?

        0 0
        • pepek  

          A to mě hrozil hůlkou i zuřivý běžkař !Že prý mu ničím stopu (která tam nebyla).

          0 0
    • Luka  

      a proc motoriste nedodrzuji predpisy?

      taky by me zajimalo, proc se motorista nerozpakuje ohrozit cyklistu.. v posledni dobe se mi stava cim dal casteji, ze se potkavam s prasatama za volantem. Hlavne v praze… :(

      0 0
    • zubatec  

      Tak proč se ptáš ( a zrovna tady), když znáš odpověď…?!

      Já teda za 100 kkm autem jsem se snad nikdy necítil ohrožen nějakým cyklistou (ten maximálně ohrožuje sám sebe). Zato skoro pokaždý když jedu na kole mě zprasí nějakej „nadčlověk“ v plechovce. Naposled minulý týden -cikán s fordem scorpio se na volné silnici neobtěžoval pohnout volantem a projel mi zrcátkem asi 1 cm kolem lokte.

      Tolik asi k tomu kdo je na silnici bezohledný. Ale ty stejně o odpověď nestojíš…

      0 0
    • klerik  

      Protoze vedi, ze ty predpisy stojej za howno!

      0 0
    • black.horse  

      přijď ke mně domů, mám velmi široký sortiment úrazů, nehod a bebíček… VIP (vylízaná idiotská ******) jako seš Ty, mají u mě slevu:-) možno i na splátky…

      0 0
      • rintintin111  

        Tvym prispevkem ses zaradil mezi ty agresivni…Jestli se tak chovas i na ceste, nedivim se tvemu sortimentu urazu…

        0 0
        • Vymi  

          cemu se divis… kazdy z nas bud jezdi na kole nebo autem… a kdyz jedes na kole kazdej kolem tebe na tebe nadava… apod a to same kdyz ridis tak nadavas taky… takze nech to plavat… kdo udela chybu tak na ni jednou urcite doplati… navic myslis ze i ja dodrzuji pravidla silnicniho provozu… no snazim se ale nekdy to proste nejde… BIKU zdar :-)

          0 0
          • black.horse  

            máš recht, ale mám dobrou náladu, tak proč se na něm nevyblbnout, že:-)

            0 0
        • black.horse  

          nojo, já sem velký zlý a dělám bububu:-D si mě pobavil… běž pobuřovat lidi na jiný fórum, tohle už je fakt nuda:-)

          0 0
        • VencaV1  

          Radsi nechtej vedet, kam ses zaradil ty, zalozenim tohohle vlakna.

          0 0
      • Gorgov  

        HeHe, mas recht presne tak!

        0 0
    • fousek  

      Souhlas, davej si pozor aby te nakej neprejel:-)

      0 0
      • pop  

        Jako já veverku :)))

        0 0
        • Blade  

          ja taky jednu, asi pred mesicem :-D chudinka :-(

          0 0
          • SoLaX  

            Taky se vam to stalo? Me jedna najednou spadla 20 cm presne pred predni kolo a uz sem nemoh nic delat :-( Chudinka se tam jeste minutu svijela a fakt mi bylo blbe a nevedel sem co s ni, jestli zacit s resustitaci, nebo ji ten odchod nejak urychlit. Ba ne, vazne, sranda to nebyla, byl sem z toho pak celej zbytek tripu docela spatnej..

            0 0
            • Páník  

              vrazi!!!!!!!:)

              0 0
            • Stancek  

              Ja jednou prejel zdechlyho jezka, potvora pichal i po smrti, obe kola :-( A ted cestou do prace jednoho ozralu na cyklostezce, chudak zavravoral a ja uz ho nestihl objet, tak jsem ho nabral rohem, no aspon si zapamatuje ze CYKLOstezka je od slova cyklisti…

              0 0
              • McBlacky  

                bud rád že nebyl agresivní jinak bys psal že cyklostezka je od slov dostat do držky :)

                0 0
                • enjoy  

                  pamatujes na toho na namesti ve zbraslavi??do dneska lituju ze jsme ho tam ve ctyrech s tretrama na nohach neukopali:-)

                  0 0
    • default  

      Provokater… :-( Datum reg.: 26.06.2006 13:32:27

      0 0
      • VencaV1  

        To bude ten samej, co se tu zaregistroval jenom aby se zeptal, jaky si ma koupit auto. Motoristicka loby je mocna a snazi se tu udelat auto-forum.cz :)

        0 0
    • McBlacky  

      ti to vedro dává zabrat co…

      0 0
    • rasto  

      aaa Jarin :-))

      0 0
      • Luka  

        ba co hůř, MotoJarin

        0 0
        • miťo  

          Taky mě to napadlo, další ze „Sedmi statečných za klávesnicí“. Ale na druhou stranu je fakt, ze ti úplně obyčejní cyklisti z donucení-báby, dědci, pracující, mě dokáží svýnm hazardérstvím častokrát překvapit. Ono vjet z vedlejší do hlavní a ani se nerozhlédnout natož přibrzdit, to už je ruská ruleta. Tuhle mě v Třebechovicích jedna taková baba na kole skoro sundala z bika.

          0 0
          • jecnak  

            Taky vybocujes z normalu – jedes rychle a nemas motor ;-)

            Muzu rict, ze s rychlostma kolem 40km/h na rovine lidi moc nepocitaj.

            0 0
    • rintintin111  

      Jo jo, staci se na Vas nehovada podivat na prispevky k „dodrzujete znacku Cyklisto ved kolo“ a jine… Vzdy plati: Nejdriv si zamet pred svym prahem.

      0 0
      • VencaV1  

        A ty uz mas zameteno?

        0 0
      • black.horse  

        hehe, to máš recht, tak si vem koště a utíkej mezi řidiče… dneska sem jel autem si něco zařídit a kdybych za Váše přestzupky vybíral desetníky, tak sem dávno milionář:-) tak drž hubu a šoupej si koulema o asfalt…;-)

        0 0
    • Splinter  

      Někdy mi tak připadá, že to co se děje na silnicích jenom odráží „náladu“ v tomhle státě.. Každýho zajímá jen on sám..

      0 0
      • black.horse  

        hmm, na tom něco bude… kdybych to měl označit jedním slovem váhal bych mezi „chaos“ a „bordel“… ale podle mě je to tam takový, tam makový… jinde mají taky svoje problémy, takže si asi nevybereš:-(

        0 0
        • Splinter  

          S tebou se nebavím ty agresivní narušiteli afaltovýho království. Ty piráte! :D :o)))

          0 0
          • black.horse  

            to je falešné obvinění, piráti maj jedno oko a dřevenou nohu, to (zatím) naštěstí nemám… to bude nějaká mejlka:-) já nic, nebyl to ten vedle?:-)

            0 0
            • Splinter  

              Myslíš toho dotčenýho oplechovanýho kazisvěta, kterej určitě jezdí jenom podle přepisů? :o)

              0 0
    • pop  

      Ať žije anonymita :). Protože předpisy nedodržují ani řidiči aut. Jednoduchá odpověď. Jenže když se nějakej řidič „splete“ a sejme cyklistu,tak může být cyklista v pr…, protože není nijak chráněnej. Řidič v auťáku je v pohodě,maximálně si nechá zasklít okna a narovnat plechy…

      0 0
    • Elwing  

      jójo, jezdím jednosměrkama jak se mi chce, po chodníku a někdy když nic nejede tak i na červenou. po pěších zónách, po obchodních centrech a taky jezdim nalitá! měli by mě zavřít

      0 0
      • Radek Broz  

        :o)))

        0 0
      • peky  

        Fakt si takle skvělá? A chodíš s někým nebo bych mohl já? Byli by sme dobrej tým. Já k tomu ještě umím vyprovokovat vochranku v hypermarketu skorem k agresivitě.

        0 0
      • kesu  

        ale zas budis ti pripocitano k dobru,ze zbytecne neprekazis na mostech,kdyz jde jet potokem:))

        0 0
        • Vymi  

          to je ale krasa… kde to presne je… da se ten brot jet nebo musis peso? :-)

          0 0
          • kesu  

            je to na cyklostezce mezi rakovnikem a hradem krivoklád.Projet se to dá ale kolo tam zmizí celý.Takovejdlech brodů je tam asi šest:)

            0 0
        • cabbage  

          to je ten žabinec?;)

          0 0
        • VencaV1  

          A to je Elwing zrovna pod vodou, ze ji tam nikde nevidim? :)

          0 0
        • Manas  

          No a nebo jede brodem kdyz cesta vede uplne jinde. A to hned nekolikrat :-)

          0 0
      • SoLaX  

        No myslim ze o slecnu Slicnou by tu byl zajem asi z vice stran :-P.. A vite o tom, ze ma dnes narozeniny? Sem na to ted narazil docela nahodou.. Takze vsechno nejlepsi nase mila Elwing!!! Hlavne hodne kilometru bez padu a nehod, a co nejmin skrabancu Tobe i Tvemu milackovi (Fallen Angelovi samozrejme :))

        0 0
      • Martyss  

        Zavřít ne.....rovnou zastřelit…:-)

        0 0
    • Blade  

      zase jeden anonymni inteligent co se zaregistroval jen aby si udelal dobre. tidle zakomplexovani blbecci by se meli strilet, v zadnym pripade nepoustet na silnice a uz teprv ne na takovyhle forum… nic, du si zablbnout na kole na kruhovej objezd :-D

      0 0
      • chupas  

        ja mam zajety vsechny kruhace ve meste – v protismeru bez drze co mas ty? a nektery za tmy, se sluchatkama, bez svetel, bez drze v protismeru. :))

        0 0
    • sis  

      je Ti lip?

      0 0
    • Páník  

      Dokazals to!Misto toho,abysme vyjeli na kolech do ulic,kde bysme bez ostychu pred zakonem porusovali jeden predpis za druhym a privadeli chudaky ridice do krizovych situaci, sedime tady a hajime svuj zavrzeni hodny konicek…ty nejsi zas tak blbej;)

      0 0
    • gerrard  

      Jojo ted jsem jednoho kolegu cyklistu dojel a nadal mu mel to asi tak o metr a to protijedouci auto co jsem mu daval prednost pri odbocovani doleva ho vezlo sebou a jak vydesil me kdyz to kolem me smyknul zleva to mu nezapomenu. Jak kdyby nestacilo ze jsou kreteni v autech jeste do toho pribydou kreteni na kole. Dokud budou bezohledni cyklisti nemuzeme cekat ze se k nam budou motoristi chovat ohleduplne a naopak. Jinak zdravim vsechny borce v protismeru, seskakujici z chodniku, projizdejici krizovatku na cervenou apod. hodne tomu pomahate aby se tu dalo jezdit bez obav.

      0 0
      • miťo  

        Čech zůstane blbec jak za volantem, tak za řidítky.

        0 0
        • sis  

          myslim ze blbec zustane blbcem by bylo vhodnejsi

          0 0
      • Luka  

        videla jsem tuhle projet silnicare na cervenou v hostivari pod intersparem.. zadny ze jel na oranzovou, ale regulerne na jasnou cervenou… blb…

        0 0
        • miťo  

          Se někdy postav na kruhový objezd u Kotle v HK, zkus projít, jak padne zelená, choď tam pořád dokola a víc než 20minut života ti nedávám… Tam jezí auta na červenou úplně pořád.

          0 0
          • Luka  

            tohle neni kruhac, ale typicka + krizovatka… 4 na 2 pruhy + tramway… docela sebevrazda jet tam na kole na cervenou

            0 0
            • miťo  

              Je, tam tramvaj nejezdi… A ten kruhac je spis takovej bramboroid.

              0 0
    • Lišák  

      Když jsem ještě jezdil na silničce do zaměstnání a jel v Brně dolů z Úvozu 50km/h, tak mě většina automobilů předjížděla. Neměl jsem pocit, že bych nedodržel nějaký předpis.

      P.S. Je teda fakt, že na kole jsem neměl tenkrát nutné blatníky, kryt řetězu, zvonek a přední světlo jsem vozil jenom za tmy.

      0 0
      • rasto  

        presne tak, pouze ja blbec jezdim po Pionyrech (P-6) dolu 50, ostatni si to autama svistej okolo me :-/

        0 0
    • kolombo  

      Proč by zrovna cyklisté měli dodržovat předpisy, když z řidičů to taky nikdo nedělá? Nebo si snad myslíš, že když řidič, který nedodržuje předpisy, sedne na kolo, že se najednou začne chovat podle zákonů?

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Pokud bychom připustili, co si zde nadhodil, tak se nabízí otázka: kolik bezohledných cyklistů má na svědomí smrt ostatních účastníků silničního provozu v porovnání s motoristy ? Je mi líto někoho tak zakomplexovaného, jako jsi ty. Měl by si vyhledat odbornou pomoc.

      0 0
      • gerrard  

        Hm tak na to mas stejne jako kolik chodcu muze za smrt ostatnich ucastniku silnicniho provozu. Mozna vyjimecne nejaky, ale to jenom proto ze proste cyklista ani chodec lidem v autu nic neudela, ale auto jim ano. Pomuze jenom ohleduplnost a nedelat ostatnim co nechci, aby delali oni me. Sakra kde ja jsem to jenom slysel :). Posledni dobou mam pocit, ze tech cyklistu co ty divoke ceske silnice jeste vic divoci je nejak moc.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Neřikám přece nic jinýho. Jasný, že chodec stojící před rozjetým kamionem už moc lidí nezabije.

          0 0
          • Splinter  

            Pokud se mu kamion nebude snažit vyhnout a nesmete přitom 4 auta lidí…

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Ale jistě, i to se může stát, ovšem zdaleka ne tak často jako se objevuje sama nezodpovědnost za volantem.

              0 0
    • gobike  

      Byt tebou, tak nehazim vsechny cyklisty do jednoho pytle, neni cyklista, jako cyklista!

      0 0
    • enjoy  

      no:-),tak uz tu mas plno odpovedi,na ktery si urcite cekal:-) a vlastne je zbytecnyaby ti enjoy neco psal,pac urcite dobre vis,ze obhajovat te nebude. ale precijenom,abysi vedel a abych se vykecal.. po meste jezdim jako prase,kudy chci a s pocitem,ze ridim MX motorku.jizdu sklidnim az kdyz jde na silnici do tuhyho,ze by to uz treba zavanelo mensim pruserem. no ale mam i dny a neni jich tak malo,kdy jezdim klidne a ukaznene.jsem vlastne takovej Mirek Dusin. tak,jsem se vykecal.diky zes to zalozil,potreboval jsem to:-)

      0 0
    • JMT  

      nejhorsi sou takyvy jako ja :-) prase za riditka i za volantem :-D

      0 0
    • pop  

      Kdybych nemusel jezdit ani kousek po silnici, byl bych radši…bohužel to nejde :((

      0 0
    • Beeda  

      nauc se zaklepat, pak slusne pozdravit, predstavit se a pote muzes ze sebe vymacknout. cus B. PS: admin dej jeho IP:-).

      0 0
      • black.horse  

        PPS: admin, dej jeho adresu, mobil a RČ., my už si pak poradíme:-)

        0 0
        • rasto  

          pridavam se do spolku dobrovolniku, muzu nekde vystrachat ledlampu :-)

          0 0
        • rintintin111  

          Ty? Ty si neumis poradit ani sam se sebou, moulo. A co se tyce tech kecu, jako ze cyklista vlastne nemuze nikoho ohrozit, no nevim, ale to uz neni ani smesne, spis trapne, ubohe… Vsichni se tu rozciluji nad tim, ze autari nedodrzuji predpisy a pak se tu v jinych threadech chlubi, jak nedodrzuji dopravni znacky! O necem to svedci.

          0 0
          • Splinter  

            Ty fakt nebudeš v pořádku…

            0 0
          • black.horse  

            uff, ten se cítím natřenej, setřenej, no úplně vytřenej:-) no, ale mohl bys to zkusit ještě líp;-) zkus něco o mojí slaboduchosti, primitivní agresivitě a třeba ještě, že mám na prdeli růžovej chlup:-D hele a nebo zkus něco složitějšího, mohl bys o mě třba napsat básničku:-)

            0 0
      • ivaneck  

        Jeho IP přece skoro znáš, první tři trojčíslí máš v závorce, teď už ti zbývá jen 256 možností ;))

        0 0
        • kolombo  

          Trochu široký rozsah :-( inetnum: 193.85.244.0 – 193.85.247.255 net­name: PIPNI3-CZ descr: Pipni.CZ

          0 0
    • Pinocio  

      Má to mít nějaký výchovný efekt nebo o co ti jde?

      0 0
    • rintintin111  

      Co se tyce tech kecu, jako ze cyklista vlastne nemuze nikoho ohrozit, no nevim, ale to uz neni ani smesne, spis trapne, ubohe… Vsichni se tu rozciluji nad tim, ze autari nedodrzuji predpisy a pak se tu v jinych threadech chlubi, jak nedodrzuji dopravni znacky! O necem to svedci.

      0 0
      • cabbage  

        VELKÝ MOTORISTO, KTERÝŽ JSI NA SILNICÍCH, POSV̍ SE JMÉNO TVÉ, PŘIJĎ KRÁLOVSTVÍ TVÉ, BUĎ VŮLE TVÁ JAK NA SILNICÍCH PRVNÍ TAK I DRUHÉ TŘÍDY…A ODPUS NÁM NAŠE VINY, NEBO I MY ODPOUŠTÍME CHODCŮM NA CYKLOSTEZKÁCH…A NE­UVEĎ NÁS V POKUŠENÍ VYTÁHNOUT SI TĚ Z TÉ TVÉ PLECHOVKY, NEBO TVÉ JEST KRÁLOVSTVÍ NA CESTÁCH, I MOC, I SLÁVA NA VĚKY.AMEN ©Daník

        0 0
        • Luke  

          No nic, přidám jednu programátorskou :-)))

          Programe náš, jenž jsi v paměti, buď pozdraveno jméno Tvé, přijď operační systém Tvůj, buď vůle Tvých příkazů na tiskárně jakož i na obrazovce.

          Data naše vezdejší dej nám dnes a odpusť nám naše vstupní i výstupní chyby, jakož i my odpouštíme viníkům s vadnými logickými obvody.

          A neuveď nás ve sklamání a zbav nás napěťových rázů, neboť Tvůj jest algoritmus i aplikace a řešení zacyklené na věky věků.

          EXIT.

          0 0
          • Elwing  

            tak já přidám tu klasickou :)

            Sude náš, jenž jsi naražený, roztoč se pípo Tvá, buď vůně Tvá po všech restauracích a hospodách a odpusť nám naši dočasnou střízlivost, jakož i my odpouštíme našim číšníkům a neuveď nás na záchytnou stanici a zbav nás všech protivných abstinentů Amen…

            0 0
    • Peslezedirou  

      Cyklisti jsou blbečci, připomínající kamikadze. Bezhlavě se vrhajích pod kola motoristum, jezdí podnapilý a často ve dvou stupech. Pod hesly ochrany přírody pořádají nájezdy do přírodních parků, které pak znečišťují. Vulgarismy jsou jim přirozenou řečí a to i přesto, že naše krásná řeč má tolik vhodných slov......já se ptám proč, proč to dělají? Vždyť naše společnost nabízí tolik zájmových sdružení…

      0 0
    • fousac  

      che.. vcera sem predpisy dodrzoval.. sel sem pesky.. ;)

      0 0
    • admxx  

      Tak hele…ja mam takovou uchylku. Proste zboznuju cisla!;-) Takze naval cisla dokazujici co si napsal nebo…

      0 0
    • Trojci  

      PŘEDPISY JSOU VOPRUZ – PROTO JEZDÍM V LESE A SERU NA VŠECHNY FÍZLY A PLECHOVKÁŘE.

      0 0
      • enjoy  

        ja budu taky zanedlouho plechovkar:-).kde ze to bydlis?jo tak dobry..:-))

        0 0
    • RUR  

      Protože nikdo nedodržuje předpisy, milý psí chlapče:-)))) !!!

      0 0
    • yoggi  

      rintintin111: podla mna su blbci cyklisti, chodci, vodici. v kazdej tejto skupine najdes pakov ktori si robia co chcu. tak nehadz vsetkych do jedneho vreca.

      0 0
    • volvej  

      Rintintine, poslušně hlásím, že jsem dnes dvakrát nedodržel předpsy. Nejprve jsem to do leštinkyho mostu svištěl 32km/h na povolené třicítce a potom jsem v postřelmově zastavil na své oblíbené bahno. Máš pravdu, že jsme nejbezohlednejsi ucastnici silnicniho provozu. Co stím budeš dělat?

      0 0
      • martt  

        Co stím budeš dělat?

        polny sud a zastrelit :-)

        Sam sa sebe niekedy cudujem ako veselo porusujem na bicykli predpisy.

        Na aute vacsinou tiez.

        Asi by som sa mal tiez zastrelit. Ale prvy krok som uz spravil, vcera som si nedal na Bielom Krizi pivo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.