• PT

    Už při Tour de France mi bylo podezřelé,jak si libuje při pohledu na Bassa jako na tvář filmového herce a včera se zase rozplynul u nějakého Španěla,„krásného kluka“ nebo tak nějak to řekl.Doufám,že jsem si nespletl jeho jméno(Eurospor­t).Nic proti,komentátor a propagátor Maviců je výborný:)

    0 0
    • Thorn  

      Prinajhorsom je obojetny, lebo na olympiade sa zase rozplyval nad tym, ze Lada Kozlikova ma stale dokonale upravene nechty, vlasy a make-up, ze je to skratka zenska, aj ked je na bicykli :-))

      Ale jeho „Tady nam sedi Marrrrio Cippolini, manekyn, podivejte se na jeho per-fekt-ne opalene telo, je to rozhodne jeden z nejhezcich cyklistu…“… ufff :-)

      0 0
      • PT  

        Tak to jsem neslyšel,jinak bych se neptal:)

        0 0
    • Meesha  

      Je v pohode. Husty by bylo, kdyby to hodil naopak: „…aaaa a tady mame XY, no a podivejte se! Ten je hnusnej jak prdel…“

      0 0
    • J.A.V.  

      A v jeho věku se to ještě řeší? Vzpomínam si na Šimka se Sobotou a scénku dialog na ušním, tam se praví „milá paní? já sem snad tady dole ještě milej pán!“ „to máte jedno… v tomhle věku už to máte jedno“ „to je fakt, teď už je důležitý hlídat si zdraví…“ a tak dále :)

      0 0
    • Volf  

      Hele ty chceš tvrdit, že chlap nemůže poznat a říct jestli je jeden chlap hezčí než druhej. A pokud to pozná a řekne, tak je 4%. To je teda pěkná blbost.

      0 0
    • radek z BF  

      neřešíš tak náhodou „kokotiny“?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.