nějaká kurwa mi ukradla bajka :o(

28 nepřečtených
  • gomolka

    Tak jsem přišel o bajka. Měl jsem celkem vyladěnýho Apache Tanka Tate d (SN PL03H05074) v diskový verzi. Nebudu tady rozepisovat popis, stejně nevěžím, že by se našel, a pokud ano, nevím, co by s tím nálezce mohl dělat :o( Sundat frajera baseballovou pálkou z kola stejně nemůžeš, co když to koupil v nějaký zkurwený zastavárně s čistým úmyslem. Jde mi jen o jedno … a to je varování pro vás všechny! Projděte si svý pojistky a podívejte se jaký tam máte limitní částky … já dopadnu jak hubkař, protože 5000,– mi nový kolo asi nezaplatí, a ta ludra má bajka za 20 000,– někde ve stodole !!! :o((( … pozor na zloděje, pořiďte si devítku a miřte zásadně na hlavu, pokud jej stihnete ?! Jinak jste tam co já … teď mě zbylo na nějakou skládačku :o(

    0 0
    • gomolka  

      Jen pro Vaši informaci, stalo se to v Dětenicích u pivovarnické restaurace, měl jsem jej přivázanej u plotu ke kolu mý přítelkyně i k samotnýmu plotu, zahrádka plná lidí a howno z toho !!!

      0 0
      • mosquito  

        navrhuji zavedeni verejneho lincovani a kamenovani takovych hajzlu, treba by to nektery odradilo, treba by policie primhourila oko a chvili by se nedivali…

        0 0
      • Pekáček  

        Poté, co na GT maratonu šlohli kolo mý švagrový co bylo zamčený třema zámkama kolo nedám z ruky. Zámky jsou úplně na hovno, pokud jich tam nebudeš mít tucet a půlku z toho „U“ typů. Zloděje bych pro výstrahu nechal zlámat v kole.

        0 0
    • vlty  

      no tak vítej do smutnýho klubu okradenejch, já bych jim sekal ruce… je to bohužel poučení do budoucna, kolo musí vždycky jeden hlídat, a druhej zařizovat ostatní. tak to je. ten limit je blbej, já jsem dostal 13tis. (max. plnění z pojistky domácnosti u koop na věci ukradené mimo domácnost) a nadával jsem.

      0 0
      • gomolka  

        Vlty, já vím, pročítal jsem si tvý story, a přitom mě nenapadlo se podívat, jak na tom sem s tou pojistkou … vlastně si za to můžu tak trochu sám … :o(((

        0 0
        • gomolka  

          nevíte pánové a dámy o nějaké stránce, kde by byly čísla kradenejch bajků, a nebo nějaká nabídka kradených sport wjeví na netu … nechci to vzdát :o) ?!

          0 0
          • vlty  

            taky jsme to nechtěl vzdát ale asi to fakt nemá cenu. Objel jsem skoro všechny cykloservisy po Brně a nechal jsem jim tam fotku+popis kola + kontakt na mně, říkal jsem si, že když to kolo zůstane v Brně, tak jednou to do servisu někdo dát musí, všechno si prostě doma každej neudělá, tak to kdyžtak zkus taky. Jestli chceš seznam těch servisu aj s adresama, tak ti ho můžu poslat, ale blbě se to vobjíždělo… bez kola. (ovšem kdybys chtěl pomoc, tak nejni problém)

            0 0
            • gomolka  

              díky moc, nicméně mi jej ukradli 20km od jíčína … a prej se tam pohybuje banda s Libereckou značkou, tak to mám kousek z ruky … :o(

              JE TU NĚKDO Z LIBERECKA??? JÍČÍNSKA ??? POMOOOC !!!

              0 0
              • vlty  

                aha tak to je fakt blbý… leda teda zkoušet hledat na i-bazarech (inzert, i-velo..)

                0 0
    • Beeda  

      Zadam smazani tohot threadu, jakmile si prectu titulek beha mi mraz po zadech, zda mam jeste kolo…:-)) B

      0 0
      • gomolka  

        … a beztak ochrana proti takovejm kurwám není … napadlo mě následující: volat na inzeráty, pokud nebude mít frajer doklady slušně poděkovat a potom zavolat na policii a nahlásit podezření a předat tel číslo toho človíčka … co vy na to??? Uděláme takovou skupinku lidí proti zlodějům ????

        0 0
        • vlty  

          no nevím, myslím, že to policajti nevemou, to že někdo nemá od kola doklad ještě není na podezření o spáchání tr. činu…

          0 0
          • wroum  

            navic vetsina kradenejch veci se proda pres zastavarny a bazary.

            0 0
            • Volf  

              No s těma zastavárnama nevím nevím. Podle novely zákona musí kontrolovat a evidovat totožnost prodávajícího. Teď jsem u kamarádky prodával nějaký smetí co zbylo z kola a nestačil se divit. Já bych si dal inzerát třeba do Anonce, že koupím takový kolo a viděl bych. Při počtu ukradenejch kol si myslím, že zastavárny nemůžou stihnout všechny prodat. Ten kšeft se asi dělá jinak. Buď se ty kola někam vyvážej,prodávaj na druhým konci republiky nebo se stavěj na jiný rámy, ale ty zastavárny bych nepřeceňoval.

              0 0
              • wroum  

                bezna praxe je takova ze se to proda bez obcanky nebo na obcanku treba kradenou.

                priklad: kamosovi ukradli z auta na luzinach v praze kameru (sony, digi, cca 35 000). samozrejme byl nasranej. druhy den sel centrem a sel se kouknout na narodni tride do bazaru (mobil bazar proti Ypsilonce) kolik stoji takova kamera „jeta“. meli jetou a dokonce stejnou jako mel on. i s brasnou+nah­radni baterkou. precet si cislo a zkontroloval jestli je to jeho podle zarucaku. byla. se zarucakem zasel na prvni policajty a ti sli s nim do bazaru. zkontrolovali cislo podle zarucaku a rekli nevo ve smyslu: „zabavije se“. frajer v bazaru jim ukazal papir od vykupu a tam bylo i jmeno prodavajiciho. dodatecne bylo pak zjisteno ze obcanka byla kradena…

                co rikas je pravda ale u kola ktere je necim vyjimecne. pokud mi ukradnou nejakou plecku za 15 000 (kterejch je mraky), nemam sanci ho najit. pokud mi ukradnou kolo kterejch moc neni nebo je nejak nestandardni (jina vidle a tak) tak je teoreticka sance ho najit – viz. „nepostrada nekdo marati 1,1“

                0 0
                • Volf  

                  To jo, ale vem si kolik se ročně ukradne kol. Myslíš, že se to rozprodá po bazarech ? To se musí prodávat jinak. Když jsou krást / nebudu teď psát o nejaký smažce, která potřebuje na fet / tak asi nekradou na ,, sklad ,, ale musí mít odbyt.

                  0 0
                  • wroum  

                    vem to tak ze kde neni poptavka neni nabidka. takze sou asi lidi ktery delaj do kol a treba berou na objednavku (treba na maratonech…) kvalitni kola a ty maj treba „noveho majitele“ driv nez zmizej soucasnemu. proste si myslim ze neberou na sklad, ale ze to okamzite strelej (treba do polska – co ja vim)

                    smazky vemou kdykoliv, cokoli a kdekoliv.

                    0 0
                  • Air  

                    jak uz jsem v podobnych debatach nekolikrat psal – klidne to muzou dat do regulernich shopu na soucastky. U tech temer nikomu nic nedokazes (krome napr. nejak specificky oznaceny vidle), ramy pak muzou s klidem vyhodit nebo prestrikat…

                    0 0
          • gomolka  

            ale pokud bude sedět číslo rámu ???

            0 0
            • wroum  

              myslis si ze ti nekdo do telefonu nadiktuje cislo ramu?

              0 0
            • vlty  

              tak tak, wroum má pravdu, tudy myslím cesta nevede, spíš bych teda sledoval ty telefonní čísla, u zlodějů by se měli pravidelně opakovat s různejma kolama v krátých intervalech, jenže stejnak, co s tím? leda si s ním dát sraz kvůli nějakýmu kolu, chtít po něm doklad o pořízení a když ho nemá, tak hnedka začít s policajtama, že si chceš na fízlárně ověřit, jestli to není v celostátním seznamu kradenejch věcí a uvidíš, jak se zachová, třeba ti to kolo nechá a uteče a budeš mít alespoñ satisfakci za svoje… ale zas na úkor někoho jinýho…

              0 0
        • RomanH  

          Nechci bejt skeptik a hazet vsechny policisty do jednoho pytle, ale jen tak na ukazku se podivej do threadu „Napadeni psem“ a moji zkusenost z policii (no aby jsi to nemusel hledat, reknu to v kratce – Vysrali se na to…)

          0 0
          • RomanH  

            Teda „s Policii“ :o)

            0 0
            • gomolka  

              Tak už jsem se z toho už oklepal (trochu) a popřemýšlel co dál, nějakou herku se mi kupovat nechce, a něco, kde nejsou papíry a co je tedy asi kradený, tak do toho bych nešel … a tak jsem ve stavu, že si vyrábím e-shop, kde budu nabízet komponety na bajky a třeba mi to vydělá na novej … tedy třeba mě vyděláte Vy!!! :o) Už mám v merku super pancířovej zámek, aby ty kurwy neukradli už ani kus :o) Zavčas dám věděti, kde ty stránky najdete :o)))

              0 0
              • Air  

                ale jestli mas rad kolo, tak to neres a kup klidne herku, hlavne at mas na cem jezdit, to je nejdulezitejsi, ne? Kdyz koupis starsi kolo (s papirama) na acere, (treba pres inzerat od nekoho kdo kupuje lepsi), tak to za takovych 6 litru mozna sezenes. Jinak podzimni vyprodeje… v Giga sportu prodavaji nejake herky Miles s 50 % slevou… nevim co je to zac, ale mozna ze se tam nejaka nouzovka najde. Jinak by mozna taky bylo reseni koupit bajka na splatky, jeste s podzimni slevou by se to dalo utahnout.

                0 0
              • McBlacky  

                hele, když mi na jaře ukradli bika, tak jsem koupil taky starou věc na STX/Alivio a průběžně na to dokoupil pár věcí a jetou vidli + naházel domácí šrot, celkově mě to vyšlo okolo 8tkč a jezdit se na tom dá, akorát se to musí častěji seřizovat :-) zámek už si žádnej nekoupim, měl jsem celkem dobrej a nepomoh…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.