• Boudino

    Zdravím ve spolek

    Podařilo se mi úspěšně vyrobit několik škrábanců do svého alu rámu. V některých je vidět cosi jako základovka a některé dokonce vypadají, že jsou až na hliník.

    Dá se to spravit? Mám to vůbec nějak řešit, nebo je to jenom prkotina? A co nějaká prevence, existuje?

    Diky.

    0 0
    • TinkTink  

      Neresit a jezdit.

      0 0
    • Martin  

      U kola je to stejný jako u lyží, lodi, snowboardu a podobně. Jde jen o ten první škrábanec. Pak už si zvykneš a ani to nepřijde:-) Neřeš

      0 0
    • Luka  

      Ja to resim, bo muj ram vypada po pul roce jako par let jezdeny. A proto: odmastim cerstve zasahy lihem a prejedu je bezbarvym lakem na nehty aby se predeslo korozi (ci jaksetomu u hliniku rika).

      0 0
      • Gumicuk  

        No ja jsem to zase zakapl sekundovim lepidlem, protoze si myslim ze na tom hliniku lip drzi nez ten bezbarvos, udela to na tom takovou tvrdou pruhlednou, nekdy i matovou slupku, ktera drzi dost fest.

        0 0
        • Luka  

          no, taky moznost. Tak priste zkusim to..

          0 0
          • Gumicuk  

            Na tu bolistku jsem to nasel nekolikrat, aby to byla trosku silnejsi vrstvicka, vzdycky jsem to tam nanesl nechal tak pul hodky, a zase.. to jsem udelal tak 3× a je to v poho, mozna to zamaznu cernou lihovou fixkou. Jen bacha to lepidlo je celkem ridky, takze ma tendenci stejkat, mozny reseni je koupit gelove sekundove lepidlo, ale to zase nevim jak prilne a jak dobre se rozleje…

            0 0
      • Martin  

        Holka, za ty prachy to kolo musí jezdit i bez toho, aby se něj patlal lak na nehty!!! :-)

        0 0
    • RomanH  

      Ja pouzivam lakovaci tuzku na auta – sezenes ji ve vetsine Autoservisu

      0 0
    • KM  

      vem rozbrusovacku a postizena mista opatrne vyrizni :)

      ne vazne, ted musis odrit cele kolo aby to bylo jednotne.

      a ted fakt vazne: do vi jestli by fungovali takove voskove ci jake pastely (ky) na laky aut. (videno v TV. ruzne odstiny ?) nebo jednoduse zatrit podobnou barvou ?

      0 0
      • KM  

        ses teda rychlej

        0 0
        • KM  

          se vracim k te rozbrusce: kdyz to vyriznes, infekce se nemuze dal sirit a je jistota, ze to na tom samem miste uz neposkrabes.

          0 0
          • Martin  

            Rada lékaře – hlavně si to neškrábej, nebo se ti to roznese:-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.