Skripani ve ctyrhranu asi uz po sty...

9 nepřečtených
  • Exy

    vim ze to tu bylo nejmin stokrat, ale nemate nekdo vychytanou nakou fintu na skripani ctyrhranu, pritom kliky sou dotazeny totalne a ani se nepovolujou, proste to jen hnusne, jako fakt dost hnusne skripe, neni na to nakej pripravek??? nebo neco jinyho, dik

    0 0
    • McBlacky  

      jestli to klape při otáčce tak je to na výměnu, jinak těžko radit…

      0 0
    • JohnLee  

      ja taky nejdriv myslel ze je to povolenyma klikama,ale pak mi dosla trpelivost a vymena za Modus na prumyslech to vyresila. Mirnej vakl,ale nemyslim,ze to byla pricina toho skripani…proste nevim,ale prestalo to. Neni to zase nejaka draha zalezitost…

      0 0
    • jecnak  

      To nemusi byt kliky, ale treba bordel mezi miskami stredoveho slozeni a ramem. Mne to ted po tom co jsem kolo umyl na Drtici vapkou dela take. Staci trochu WDcka na spoj miska/ram a je vetsinou po problemu. Pokud se v tom rad hrabes, tak dlouhodobejsi reseni byva rozdelat to a namazat misky vazelinou.

      0 0
      • JohnLee  

        Jasne,ale v mym pripade vycisteni a prostriknuti WDckem pomohlo jen na cas, a po nejakem case se to objevilo zase…ale stred mel uz najeto,tak jsem ho rovnou vymenil a dal nepatral…

        0 0
    • wroum  

      mozna bych zkusil Locktite. sundat, ocistit, napatlat, poradne utahnout. pomohlo to i na jiny veci.

      0 0
      • jecnak  

        mel bys asi dodat, ze ne lepidlo, ale ten sajrajt proti povolovani zavitu

        0 0
      • Seppy  

        skripe mi jen ta leva klika, ale kdyz sem ji zkusil namastit vodni vazelinou (vim, neni to prave nejoptimalnejsi, ale momentalne nic lepsiho nemam) i na ctyrhran tak skripalo dal, je jeste dost mozny ze by skripali ty misky, to me vubec nenapadlo, v tomdle vsem diky za radu, zejtra to zkusim, hodil sem je ze stariho bajku na novej ram a s vazelinou sem se neobtezoval…

        0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.