• blue

    predplacite si nekdo Mountain Bike Action primo u nich? ted sem na webu koukal, ze na tri roky 44 dolaru + postovny 45, coz vychazi zhruba 62 korun na cislo oproti 200 na stanku, coz je dost zajimavy…

    pokud jo, chodi vam to s nejakym zpozdenim, nebo to posilaj spolecne se zasilkama pro cesky distributory?

    0 0
    • Thorn  

      Mam predplatene tento rok, chodi v 99% stave v celofane a nacas… zatial bez problemov.

      0 0
      • Kokrr  

        da se to kopit i normalne nekde v cechach v anglictine ?

        0 0
        • blue  

          v supermarketech typu tesco, carrefour, v praze je i prodejna se zahranicnim tiskem, mozna i nejaky lepsi trafiky… v cechach se da i predplatit… jenze ta cena je trochu jinde… zhruba 200 za cislo

          0 0
      • BoB  

        S jakým zpožděním ti to chodí oproti vydání v US prosím?

        0 0
        • Thorn  

          so ziadnym – napriklad augustove cislo mi doslo zaciatkom jula :-)))

          0 0
          • Lada1  

            hmm tak to je skoro rok, ne ?

            0 0
            • JohnLee  

              wo hooooo…:)

              0 0
            • Thorn  

              MBA ma extremny posun – napr. na julovom cisle je napisan „Display until Juli 1“ – cize vychadze vyse mesiac „dopredu“ – holt, konkurencny boj… ale je to tak… :)

              0 0
              • LUKAS  

                Jak je to s bezpecnosti placeni kreditkou pres net? Mate s tim nejake zkusenosti?

                0 0
                • onegear  

                  MBA muzes platit formou IMO – international money order, neco jako mezinarodni postovni poukazka. poskytuje napr. c.sporitelna.

                  0 0
                  • freeride  

                    Mohol by si prosim ta trochu blizsie popisat, ako funguje ten IMO? Kolko to stoji, ako dlho to trva a podobne, lebo na ich stranke som nic take nenasiel, vyzera to tak, akoby akceptovali iba platby kartou..Vopred dakujem

                    0 0
                    • onegear  

                      Uvnitr vytisku je predplatni kupon, kde naopak nabadaji predplatitele canada a ostatni svet platit imo :)

                      zajdes do bank. ustavu dostanes formular, vyplnis (u prijemce musis znat postovni adresu) slozis hotovost, original posles v obalce prijemci – muzes doporucene – kopii si nechas jako doklad, garantuji vraceni v pripade nedoruceni

                      prijemce s formularem dojde do banky a dostane tve penize

                      cenu sluzby si nepamatuji ale nezarazila me, kdyz jsem minule platil

                      trva to jako standardni postovni zasilka – dopis

                      dlouho trva, nez te po zaplaceni zaradi do databaze odberatelu cca 2 mesice

                      uuuffffff . . .

                      0 0
                      • freeride  

                        Dik moc, asi to pojdem vyskusat, lebo ta cena je fakt super..

                        0 0
                        • Thorn  

                          ked to porovnas s cenou Vela, tak nie je co riesit. Inak ja som platil kartou a no problem. Doslo mi potvrdenie a za cca 2 mesiace prve cislo…

                          0 0
                • Gart  

                  Platil jsem kartou přes net mnohokrát, nikdy žádný problém, stejně to bylo i s přeplatným mba. Zadáš požadované údaje a jsi předplatitel:) Kartou myslím mezinárodní platební/kreditní embosovanou kartu.

                  0 0
    • Lada1  

      co tam vubec v tom casopise je ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.