• chorvat

    napadla me takova blbost, urcite nikdo z vas nevozi takovej ten stojanek, tak o co teda opirate kolo, myslim na strane kola? Rám, roh, pedál, plášt nebo vidle… aby se nepodrelo, neposkodil komponent, nebo cele nespadlo…

    hmm… asi pudu spat, ale treba nekdo odpovi :-), zas tak oftopík to není.

    0 0
    • wroum  

      vetsinou za zadni plast

      0 0
      • Volf  

        Taky tak Pokud to jen trochu jde, tak za zadní pláš? to je skoro tutovka.

        0 0
    • McBlacky  

      no videl jsem minulej tejdem němce u hranic jak přijel do hospy na karbonovym stevensu, Black, XT a měl na něm tenhle stojánek (u středu!) a plastový pedály, jenže to se nepočítá, protože němci nemaj vkus, zato prachy jak bylo vidět nechyběj :-(

      0 0
    • Aiax  

      nadrsno ho hodim na zem :) nebo ho nekam opru a zatim si nestezoval

      0 0
    • memorex31  

      no tak tato tema sa mi nechutne hodi… vcera-sobota-som si oprel moju NOVU 2MESACNU silnicku o ram o betonovy murik a krasne pomalicky sa mi posunula a kym som ju chytil, tak mam na rame 15 cm ryhu-dost hlboku. Za blbost sa plati, skoda…

      0 0
    • SODOVKA  

      Taky vetsinou za zadni plast nebo prostě položím na zem

      0 0
    • fousac  

      podle situace… oprit, polozit… se snazim to moc neodrit ale zase se s tim moc nemazlim.. :)

      0 0
    • Martin  

      Ty vole, za ty prachy musi kolo prezit i jedno dve opreni u hospody docela v klidu (Kona Kahuna De luxe) :-))))

      0 0
    • Třé?a  

      Tři body: zadní pláš?, sedačka, roh. Ještě nespadlo :)

      0 0
      • myc  

        taky tak…

        0 0
      • Air  

        presne – taky tak. Ten opreny roh je jen tak proti protoceni riditek. O plast to drzi nejvic a zbytek pobere sedlo. Ale mam levny, kdybych mel nejakyho Flite nebo Gobi, tak to asi o zdi neopiram – odre se to. Jinak pokud pokladam na zem tak prehazovackou nahoru.

        0 0
    • JohnLee  

      Zadni plast to jisti

      0 0
    • Frost  

      A co takhle o sedlo s kevlar boky? WTB super a drží!

      0 0
    • SODOVKA  

      A CO OPÍRÁNÍ O PEDÁL ??? POKED JE TEDY K DISPOZICI NĚJAKEJ RANTLÍK .............

      0 0
    • MichaelSamuelle  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.