• bikerGT

    Muzete mi nekdo napsat definici tohoto pojmu?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ve zkratce? System tlumeni, mazani a chlazeni otevrenou olejovou lazni pouzivany firmou RockShox.

      0 0
      • bikerGT  

        Dik. SLo mi o to jak to identifikovat konkretne na Rock Shox. Kamos si objednal na netu RS Judy XC. Na strankach Sramu a ruznych i-netovych obchodech je vyobrazena jako stribrna. Kamosovi dosla cerna. V obche mu rikali, ze RS XC 2004 se vyrabi jen stribrna. Mel obavy jestli mu nedosla RS TT ktera je katalogove cerna. Nezbude mu nic jinyho, nez ji odspuntovat a podivat se jestli tam ma olej, protoze obe maji stejnou nalepku a tak to podle toho nejde poznat. Jeste by to mohl poznat podle povrchove upravy korunky. XC ji ma cernou, TT barvy stribrne.

        0 0
        • vlk  

          na kolech co se prodávají s vidlí judy xc04 jsou ty judyny v černé barvě.

          0 0
          • ddd - andy  

            To by sedelo.. skoro vzdy se delaj 2 druhy vyrobku (u velkoserie) Jeden se montuje na kola v tovarne a druhej jde na pulty…

            0 0
            • p.b.s.  

              Takze pokud si koupil tu cernou urcenou pro montaz na kola znamena to ze nejakej chytrak prodava vidlice z OEM programu.

              0 0
              • ddd - andy  

                Tak!

                0 0
                • p.b.s.  

                  A pokud ja vim jestli neco vadi tovarne nebo distributorovi vic nez ze mu nejakej chytrak prodava na trhu vidlice z OEM tak snad kdyby mu je jenom kradl z kramu. Jinak produkty OEM se nesmeji prodavat koncovym zakaznikum!!!!!!

                  0 0
                  •  

                    hh tak to teda ne, OEM se v pc branži prodává velmi často, jsou to jen verze produktu bez obalu a manuálu a různých doplňků (tzv retail, nebo kit) a čistý hw je bulk, no a jako oem se prodávají třeba grafický karty s referenčním pcb od různých „no name“ vyyrobcu

                    0 0
                    • Martyss  

                      U OEM jde hlavně o obal a příslušenství. Hw je stejnej jako u retail.Nedostaneš hezkou krabici a dají ti k tomu jenom ovladače. Naposledy jsem kupoval klávesnici Logitech. Taky to byla OEM. Byl tam vloženej papírek. Není určeno k projeji koncovým zákazníkům:-)

                      0 0
                      •  

                        jj asi tak, to byla nějaká optika kolem 500 že jo? :)

                        0 0
                        • Martyss  

                          samotná klávesnice…http://ww­w.czechcomputer­.cz/product.jsp?ar­tno=28551…ten­krát stála asi 500.....na co kupovat noname, když mužů mít za takovouhle cenu značkovou klávesnici…

                          0 0
        • McBlacky  

          odšpuntovat ji nemusí, TT má na jedný noze štelování předpětí a na druhý jen záslepku

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce