• Otto

    Nevíte co je na kufrech tak drahé? pedály s kuframa stojí 1200, samotné kufry přes 400… Potřebuju je vyměnit, ale za takové kousíčky odlitého železa 400,– z principu nedám

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Sem si rikal taky, a nakonec jsem potreboval jeste jedny pedaly, tak jsem si koupil i pedaly za cca 700,–. Kdyz prodas samotny novy pedaly za cca 290Kc, tak jses na svejch :)

      0 0
    • Thorn  

      Nak ufroch je tak drahe to, ze kazdy vyrobca (hlavne pri Time a pod. unikatnych systemoch) ma na ne de facto monopol… ja som tiez caloval 500 Sk, nasraty, ale nevyhnes sa… BTW ceny plastov mi pridu nadsadene este o dost viac – aby jeden posraty plast, co vydrzi 1500 km, stal tolko, ako guma na auto, ktora sa nemeni 5 rokov, to snad nie…

      0 0
    • Volf  

      Platíš za to, že si nekupuješ i pedály a taky za to, že je téměř 100% pravděpodobnost, že si ty kufry sám nevypiluješ z kusu železa / pro š?ouraly a nebo metalurgy z uhlíkové oceli /.

      0 0
    • RomanH  

      Kdzy jsme byli letos ve Francii, kamarad si kupoval neoriginalni kufry na looka za smesnou cenu (nepamatuju se presne kolik), ale byl to zlomek jak originalni ceny, tak i ceny za kopie, ktere se prodavaji u nas. Ja se dival po Timech, ale ty bohuzel nemeli.

      0 0
    • ivovi  

      BBB sou trochu levnejsi… http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.