• wertigo

    tak jsem nalomeny jit do koupi helmy. hodne lidi tady pise ze pod ni v pohode vozi satek. ten je pro me nutnost protoze se potim jako prase i z kopce… zajimalo by me jak si ten satek vazete, ten uzel vzadu tam prece musi vadit a pod helmu se nevleze, nebo snad jo ???

    0 0
    • Thorn  

      Vlezie, a to mam este vlasy v cope… v pohode :)

      0 0
      • Fido Mrlasek  

        To nevim kde bereš tu jistotu. Zalezi na makovici a na přilbě – když budeš mít vzádu ňáký hyper stavitelný uložení, tak tam dáš velkej prd. Proti šátku nic nemám ale vyzkoušel bych to určitě už v kráme. Sichr je sichr........

        0 0
        • Thorn  

          Vole, hovorim, ze MNE sa vlezie v pohode, to si snad mozem byt isty, nie? :-D

          0 0
          • TinkTink  

            ne…my to vime lip nez ty…to vi prece kazdej, ne? :-)))))))

            Jinak ja vozim satek pod helmou taky…az do minulyho tydne…nekam se mi ztratil a VUBEC nevim kde ho mam…v helme CASCO VIPER mi nezavazi…

            0 0
    • ben54  

      bez šátku a přilby vůbec nejedu

      0 0
    • blue  

      ja ho naopak vozim hlavne v chladnejsich dnech, protoze mam helmu odvetranou az prilis :-)

      co se tyka uzlu, tak ho nevazu uplne na pevno, abych s nim po nasazeni helmy mohl jeste trochu manipulovat a usadit presne pod upinaci mechanizmus…

      0 0
    • kovar  

      bez „bezešvé“ čelenky pod přilbou nevyjedu. Uzel vzadu trčí v mezeře přesně mezi upínácím stavěcím mechanismem a přilbou

      0 0
    • -b-n-x-  

      by me zajimalo jak vlastne vozite ty satky? Pokud to vozite jako normalni satek pres hlavu (ne jako celenku), tak v tom musi prece byt teplo, ne? Me se treba vice poti hlava, kdyz jedu v ksiltovce nez kdyz jedu v helme.

      0 0
      • blue  

        coolmaxovej, klasickej trojuhelni pres hlavu… nevadi mi ani v lete

        0 0
        • Thidney  

          taky tak, skusil jsem jet v lete bez nej a ve stinu mi bylo zima na hlavu a ozívaly se mi dutiny.

          0 0
          • -b-n-x-  

            jeste by me zajimalo jak mate dlouhe vlasy, vy co jezdite v satcich pod prilbou. Myslim, ze to je dalsi podstatny faktor ovlivnujici miru horka a poceni hlavy.

            0 0
    • Brouk_Pytlik  

      voim čelenku a vzadu si jí vážu na uzel. Do šátku sem nešel, protože v horku by hlava pod helmou asi zakrytá ještě šátkem bejt asi neměla. Čelenka pobere potu dost. Ten uzel uvážu vzadu trochu vejš, takže to stahovací kolečko na helmě mam pod nim. Je to akorát a nepřekáží to.

      0 0
      • wertigo  

        myslel jsem satek, ale ne slozeny na „pirata“. normalne slozeny do uzkeho pruhu jako klasicka celenka, jen s tim uzlem vzadu.

        0 0
        • Paja  

          To je lepsi rovnou celenka, ja vozim infit(moira)-spokojenost.

          0 0
        • JM  

          Proš nepoužíváš nějaký SPECI šátek (viz třeba www.pingu.cz a tam kliknout na léto a pak na šátky)?

          0 0
          • Otto  

            Má nafasovaný Pingu s emblémem Drásala 2002 a je super.Jednak mi na něm drží docela volná helmička, a jednak mi te nsajrajt nekape na brýle.

            0 0
    • Darkson  

      já vozím pod helmou taky zásadně čelenku. Bez ní mi teče pot do očí a fakt to nejde. V šátku bych se v létě uvařil

      0 0
    • Pebe  

      Vozim H.A.D. šátek, dá se smotat do čepky, když je chladnějc, do čelenky, když je teplo nebo třeba na piráta s uzlem dozadu. V prodejně mě naučili asi možností.

      0 0
    • Martin  

      bez satku si to nedovedu predstavit. kupuji si helmy tak, aby mi tam vlezla makovice i s satkem

      0 0
    • Mamutt  

      Šátek Kalas Machine – coolmax; vypadá trochu jako nastřihnutá čepička ;) a jen se lehce stáhne na uzel. K tomu teď Met Zolfo a maximální spokojenost. Nejvíc mi vyhovuje, že mi nekape pot na brýle.

      0 0
    • sis  

      Já jsem to zrovna nevychytal…koupil jsem nejdřív šátek (nosím ho i na hory), pak teprve novou helmu a nejak to nepasuje:-( uzel a upínání se nemůžou domluvit. Novou helmu kvůli tomu kupovat nebudu:-) Stélky v helmě budou muset stačit

      0 0
    • Jogador  

      No záleží natom, jak si ho tam pod tu helmu dáš, já když ho tam nechám smotaný, tak mě docela tlačí, když ho rozvinu, tak je vpoho, ale padá, a když si udělám uzel, tak nanic nezapomenu:)

      0 0
    • Matts.  

      Možno keď je chladno, ale v letných mesiacoch nikdy, však je v tom teplo ako sviňa.

      0 0
    • smirek  

      Jeste je tu moznost – uzel pod bradu, tuhle jsem v Jesenikach videl jednu fesandu , ale nemela prilbu :-). Zalezi na upinacim obvodovem mechanizmu.

      0 0
    • lubos  

      Vleze.

      0 0
    • RD33  

      Bez problemu.Je pravda ze kdyz sviti to velky zluty tak je pekny vero a tak radeji prilbu NAVOSTRO,ale jinak je to pohoda a na zimu MOIRA podprilbovku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.