• mh

    vozíte na biku štítek nebo ne? Kolik váží vaše helma?

    0 0
    • BostonGeorge  

      no jasně, vozím Uvex XC RS /nebo jak se jmenuje/ a je samozřejmě se štítkem. Na bike štítek patří!!! S přilbu jsem max. spokojený a váha 280 gramů je taky dobrá.

      0 0
    • Lance  

      mam mango se stitkem,ale uz jsem ho sundal a asi ho uz tam ani nedam,na co?

      0 0
      • Dlhý pes  

        Přesně tak, je to ouplně na nic, jenom to brání ve výhledu.

        0 0
      • davidak  

        mam taky mango a sundal jsem ho, jezdi se mnohem lip, co se viditelnosi tyce..

        0 0
      • Smazaný účet  

        mam Giro se štítkem a ten bych dolu nikdy nedal. Je to životně důležtá věc… Když pojedeš třeba džuglí nebo pralesem, tak ti chrání obličej od větví… (Klidně bych ho sundal, ale nevim jak :O( )

        0 0
        • peeet  

          trochu schizofrenik ne… :o) Dolu bych ho nikdy nedal, ale klidně bych ho sundal.

          0 0
        • enjoy  

          to je ale kecu.. ja helmu nemam a vypichany oci ani doskrabany celo nemam.

          0 0
          • kovar  

            a koho to zajímá?

            0 0
            • enjoy  

              pouze reakce a opacna zkusenost.budes mi branit v tom abych se k tomu mohl vyjadrit?jestli to zrovna tebe nezajima tak proc nemlcis?

              0 0
    • Boudino  

      Vahu nevim, stitek vozim. Zrovna onehda jsem ho ocenil, kdyz jsem ryl nosem v zemi. Udelal mi takovou hezkou brazdicku, do ktere se akorat vesly bryle. Bryle bez uhony, usetreno nekolik tisic.

      0 0
    • Lada1  

      stitek se uplatni, kdyz mas vetve a vseljake rostliny ve vysi xichtu

      0 0
      • kovar  

        což je furt, že jo.

        0 0
      • Lance  

        no pokud ho mas jak kacer donald zobak tak mozna jo,ale i tak se ptam na co?

        0 0
        • micro  

          bez stitku to vypada vcelku humusne.i kdyz ja ho na kokosce taky nemam, heh :-) zkuste si predstavit integralku bez stitku – vypada jak z roku 50

          0 0
          • wraftler  

            silt som dal z integrali dole hned po rozbaleni z krabice:) hnusi sa mi to s tym:)

            0 0
        • kovar  

          zkus se někdy projet lesem a možná pochopíš

          0 0
          • Dlhý pes  

            Lesem jezdím dost, jezdil jsem dlouho se štítkem a teď už dlouho bez a pořád jsem nepochopil ten rozdíl.Tož tak.

            0 0
          • Lance  

            Lesem jezdím dost, jezdil jsem dlouho se štítkem a teď už dlouho bez a pořád jsem nepochopil ten rozdíl.Tož tak.

            0 0
            • kovar  

              však jsem říkal, MOŽNÁ pochopíš :-)

              0 0
            • kovar  

              jo a od kdy Lance jezdí lesem? Zkončils s Tour a tedy konvertuješ na MTB?

              0 0
              • Lance  

                od te doby co to polozil prede mnou beloki a ja to musel vzit pres polo, a nikdy nevis jestli to budu muset vzit lesem:))))

                0 0
          • Lada1  

            ano !! mam stejnou zkusenost. O tom svedci i poskrabani stitku. Ovsem kdyz nekdo jezdi na bajku po silnici, nebo po cyklostezkach, pak chapu, ze nerozumi funkci stitku.

            0 0
    • Daf  

      Mam Giro Exodus. Vazi dobrejch 350g. Vozim ji se stitkem pomevadz s nim vypada lip. A treba kdyz se vracis proti zapadu slunce tak se i hodi.

      0 0
    • wroum  

      helmu mam se stitkem a vazi cca 1 kg :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      se štítkem. bez štítku… to bych si rovnou moh začít holit nohy. :o) kolik váží netušim.

      0 0
    • McBlacky  

      se, ale na tý co mám (KED) malinko vadí ve výhledu a helma je těžká cca 360 a bolí z ní při delší jízdě těžším terénem za krkem. takže jsem zkusil otcovu, levnou authorku (!) a nejenže váží pod 280gr a navíc štítek neomezuje výhled, problém je, že má debilní utahování vzadu, který se povoluje a pak se helma při větších rychlostech posunuje dozadu. závěr je asi takovej, že hledám helmu s krátkým štítkem, váhou do 300gr, která bude sedět na hlavě :)

      0 0
      • Meesha  

        ..to znamena, ze by ti do kopce slejzala a z kopce vlala za tebou… :-))

        0 0
        • McBlacky  

          ne prostě jen při větší rychlosti (cca 40 a víc) ji vítr nabíral a posouval dozadu, nepříjemně mě to sralo ted v neděli na posázaví…

          0 0
          • Meesha  

            vzdyt helma te ma ochranit, ne? Takze te upozornuje, jako ze vic ne, za pak uz by to mohla bejt velka rana… :-) Neni v navodu neco jako: Neni vhodna pro chrty? :-))

            0 0
            • cabbage  

              naopak, helma tusi ze naraz pujde zepredu a schovava se na temeni:))

              0 0
    • goofy  

      Mam Bell Aquilu a Bell Bellistic a na obou vozim shtitky, pac uz mne hodne krat zachranil pred vypichnutym okem nebo sedrenym xichtem od vetve… A kolik vazi to nevim, ale Bellistic neco kolem kila… Staci se podivat na stranky vyrobce…

      0 0
    • steel is real  

      mam cratoni tribal trimor (nebo tak nejak) stitek je maly a vubec tam nevadi, predtim jsem mel giro uz nevim jak a stitek mi tam vadil musel jsem mit hlavu jakoby mirne v zaklonu abych neco videl :-)), jinak myslim, ze je to putna, ochranu oci zajistuji bryle, aspon u me. jo druhy dotaz kolik vazi vase helma ? je celkem lehka :-))

      0 0
    • rock  

      Ked Vs se štítkem, váží 300g. Štítek vozím, protože

      • pomáhá chránit proti větvičkám
      • dokud je déš? ještě mírný a není průtrž mrašen, tak pochytá i kapky a mám čistší brýle
      • je fajn proti nízkému slunci
      • líbí se mi
      0 0
    • vlk  

      štítek vozím, a k tomu mám i průhledné brýle.Váhu nevím.

      0 0
      • Jenda  

        muhehe pruhledne bryle:-), mam Uvex XC RS se stitkem – prijde mi ze s nim lepe vetra, ve vyhledu mi nebrani narozdil od predesle Bell Psycho kde jsem stitek zkracoval. Vaha podstatne nizsi nez moje hlava takze neresim:-)

        0 0
        • vlk  

          no když jedu z kopece bez brýlý tak mis lzí oči a mám často zánět spojivek, tak mám brýle s čirými skly.

          0 0
    • Siddha  

      bez, 240g

      0 0
    • Želwmaister  

      Mam METku ani newim jakej je to moddel:o) natoz ani newim kolik wazi:) nevite co to je za model-ma na vrchu podelny vetraci otvory, vypadam jak alien:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.