• libik

    Zajimaly by me vase zkusenosti… Rozhoduju se mezi Shimano PD-M 540 a slehacema… Jsou lehci, hezci a drazsi…ale mam z nich docela strach…

    0 0
    • lubos  

      Tohle se resi prave tady:

      http://www.extremebike.sk/modules.php?…

      :)

      0 0
    • Mamutt  

      Mám doma nové (Egg beater S). Namontuju je sice až za týden, ale jsou BOŽÍ. Každý večer se s nimi mazlím 8-* 8-))) Jo, a reálná hmotnost páru je 265g!!!

      0 0
      • lubos  

        Myslim, ze mam presne stejne a asi pres 500km najeto. Taky jsem se s nimi mazlil. Ale navazil jsem 272g. Neolizoval jsi je az moc ? :)))))

        0 0
    • Vojtíšek  

      Mám je přes rok.

      1. vyžadujou boty s hodně tuhou podešví a ještě jsem si musel pomoct molitanovou vložkou do tretry, aby mě po 5–6 hodinách jízdy nezačaly pálit chodidla
      2. v zimě reznou jako prase
      3. docel chytly vakl

      Používal jsem zatím Onzy HO, Author comp02 a teď šlehače a nikdy jsem s pedálama větší problém neměl, jen to že se všechny časem vyvaklaly a šly do kopru.

      0 0
      • Gorbys  

        Jen pro přestavu, kolik jsi na nich najezdil? Měl jsi taky problém s uchycením boty? Díky.

        0 0
        • Vojtíšek  

          Mám je na různých kolech, na každých min. 1 000 km na jedněch možná 2 500 km. S uchycením boty (spíš asi myslíš kufru na botě, ne?) žádné problémy nemám.

          0 0
      • lubos  

        Zajimave, ja na nich najezdil v zime, blate, snehu, tedka mokrem snehu pres 100km za posledni tri tydny a nevidim zadne znamky koroze. Tak se to snad neposere … Jake mas tretry ?

        0 0
      • lubos  

        Jake presne ty eggs mas ? Pac ty co mam ja, jsou z nerezu. A pokud mi je znamo, nerez by moc korodovat nemel. Pokud tedy nejezdis pres kyselinove louze :)

        0 0
        • Vojtíšek  

          Normálně Eggbeater bez přívlastku a označení. Rezne osa přímo u pedálu. Ve sněhu a vodě jsem najezdil za poslední 3 měsíce přes 1000 km.

          0 0
      • libik  

        No, celkem slusne si me odradil… Co mas za tretry ? Ja mam sidi iron (3500,–) To je presne to, ceho sem se bal – boleni nohou… Asi na ne seru a pujdu do osvedcene kvality – mam shimana PD-M 515 uz tri roky a slouzi porad skvele a to nejsem zadnej turista…Jenam uz mam slusne odrovnany kufry…sem zvjedavej jestli je povolim…

        0 0
        • Vojtíšek  

          Já tě neodrazuju. Stačí dát měkkou vložku do boty a je to v pohodě. Já jsem s nima jinak spokojenej

          0 0
          • lubos  

            Btw, co kufry. Cetl jsem, ze pomerne rychle se osoupaji. Jake mas zkusenosti ?

            0 0
            • Vojtíšek  

              Oni spíš vypadaj, že nevydrží. Na pohled to vypadá, jako kdyby byly celý z mosazi. Ale drží.

              0 0
    • zino  

      Jsem neználek, takže se ptám možná blbě…ale k těm pedálům už kufr dostatu gratis, nebo ho musím kupovat zvláš?? Díky

      0 0
      • Mamutt  

        Dostaneš vše v dárkovém balení, s kufry, šrouby a dokonce i s maznicí.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.