• websky.cz

    tak jsem si koupil crank brothers egg beater

    url.http://www­.progresscycle­.cz/firma.asp?ID=76&ob­sah_ID=1&rok=2004

    jako svoje prvni pedaly a muzu rict: spokojenost, zadne serizovani a naslapnout se da kdykoil uplne jednoduse uz jsem i jednou nestihl vystoupit, teda stihl, ale na sptanou stranu :)

    0 0
    • Otto  

      neni to trošku…předražené?

      0 0
      • kovar  

        je to Komersia

        0 0
      • websky.cz  

        ja koupil ty nejlevnejsi ve velotrade za cca 2040 i s postovnym

        jestli to je predrazene nevim, ale je to genialni :)

        0 0
        • wroum  

          genialni. jednoduche. jednoduse genialni…

          akorat ze vule zamku je vetsi nez SPD a nelze stelovat silu potrebnou na vystoupeni. na druhou stranu si vsichni rychle zvykli a ted pejou jen chvalu…

          0 0
          • websky.cz  

            no ale muzes si nastavit uhel potrebyn pro vystoupeni, a to podle toho kterej kufr das na levou a kterej na pravou tretru bud maji obe boty 15 nebo 20 dal jsem si 15 stupnu a budu to zvedat …(prehazovat kufry)

            0 0
            • wroum  

              mas recht ale to neni moc plynula zmena. je to bud a nebo

              0 0
          • lubos  

            Silu stelovat neni potreba. Vystoupis mnohem lehceji nez na nejslabsi pruzine SPD.

            0 0
            • wroum  

              ja bych uvital mnohem vetsi silu potrebnou na vystoupeni.

              0 0
              • lubos  

                Uff, aha :-) No ale proc ? Rad se valis na prechodu pro chodce ? :o))

                0 0
                • wroum  

                  neni nic horsiho nez videt dopad nekde pod sebou a mit jen jednu nohu nacvaklou. jinak je to otazka zvyku. na xc je to rekneme ok ale na nejaky kraveni bych uvital regulaci (treba u mallet)

                  0 0
                  • lubos  

                    to s tim ale nesouvisi prece

                    0 0
                    • blue  

                      jaktoze ne? kdyz pri vyskoku vytrhnes nohu z pedalu, tak za letu uz blbe zacvaknes zpatky

                      0 0
                      • biker007  

                        to se mi jednou taky stalo.. zkousel sem vlnku na bikrosce a vylitly me obe nohy z pedalu skoro na uroven hlavy:). muselo to vypadat supr ale ja se ani moc nebavil.. nastesti sem to ustal bez padu, jen zadek sem mel pekne narazenej.

                        0 0
                        • hanz  

                          No jo ale to není chyba pedálů, protože na skákání není spd ani konkurenční systémy konstruovanej. Na skákání jsou nejlepší(teda pro mě ale vím že i pro spoustu jinejch) pinový platformy. SPD na bikrosku nepatří.

                          0 0
                          • biker007  

                            jo, ja vim ze to byla moje chyba:) ale taky pedaly byly uz 5 let stary a kufr + upinaci mechanismus byl dost osoupanej, vytrhavaly se i pri silovejsim slapani. tak sem koupil 540-ky a skacu zase bez problemu;) i kdyz vlastne uplne spatne..

                            0 0
                            • hanz  

                              Já mam na jednom kole taky nášlapy a taky na tom lehce skáču, ale nehodnotím je podle toho. Mam tam asi tři roky starý time a jsou supr-princip úchycení kufru je prakticky totožnej se šlehačema.

                              0 0
                              • biker007  

                                no ja prave diky svy mizerny technice skacu jen diky tem naslapum.. kdyz nekdy jedu na kole bez spd a chci skocit treba na obrubnik tak to vetsinou dopadne vselijak:)

                                0 0
                      • lubos  

                        Jo tak. Ale tohle se prebiralo v jinem threadu. Z eggbeatru nohu nevytrhnes, jako s klasiky SPD.

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.