• Otto

    Máte zkušenosti? Líbí se mi takřka středový pásek, a docela kostky na bocích. Chci to do zadu na teď. Tj. hodně ježdění na koupaliště, občas lesní bláto,sem tam něco víc(Pustevny). Můj Z-Max není na asfal dobrý, rychle se sjede, a sjetý Michelin XL,co tam mám teď v lese nebrzdí.

    0 0
    • Kohout  

      Tenhle pláš? má moje přítelkyně na předním kole. Má ho asi už 3. rok, ale nejezdí moc v terénu. Na ten asfalt asi jo, ale na zadek do bláta, nevím, nevím…

      0 0
    • biker007  

      Alfabite je podle vzorku spis predni plast. ja sem vozil do tezsiho terenu (Dolomity) kombinaci predek Alfabite 1.95 a zadek Omegabite 2.1. nemelo to chybu! jo a myslim alfabite a omegabite, ne Speedmax Alfa ani Speedmax Omega.. ted mam kombinaci Continental Escape 2.1 a do zadu pujde asi Tioga factory XC 1.95 rear. ty Ritchey uz nemuzu nikde sehnat:(

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vozil jsem kdysi dávno Alfa- a OmegaBite (měl jsem je na bajku z ´96) 2,1". Na suchu držely. Na blátě spíš plavaly, přední balil bahno docela. Ale hlavně se podivně sjížděly – ty trojúhelníky se sjedou v nejužší části, a pak ten pláš? přestává brzdit. Obzvláště u zadního to bylo cítit. Při záběru působila příčná ploška, při brždění to šlo vlastně nahladko. U předního se ty úzké části vs středu zase začly jakoby ohýbat, při styku s terénem jsou pak vlastně naprt. Vůči ričího trojúhelníčkum jsem spíše skeptik. Jenom nevim kde je hodláš vzít, mam pocit že už se nedělaj.

      0 0
      • Otto  

        No sehnat se dájí v 1.9, stojí asi 360 kč. Právě jsem těm trojuheklníkum věřil, asi se na ten pláš? vy…kašlu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nevím, možná změnili za tu dobu vzorek. Já je nikde nenašel, takže nemůžu porovnat. Ale byly docela rychlý myslim.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.