Náby Onyx a další komponenty DT- Vaše zkušenosti

14 nepřečtených
  • Fido Mrlasek

    Ahoj, nechavam si dělat kola z komponentu DT Swiss a zajimalo by mě jaký s nima máte zkušenosti. Jsou to docela gramhoničský věcičky. Váhově to vychází víc než skvěle. Díky… Fido

    0 0
    • Nego  

      cus, co treba projit starsi prispevky, zrovna za poslednich 14 dni se tu o DTckach napsalo vic nez dost …

      0 0
    • libik  

      Vlastnil jsem Cerity / tedko sem je prodal a yakoupil onyxy… Jsem s obouma naprosto spokojen, pouye jednou mi u ceritu prasknul praporek v orechu – v botticu mi bezproblemu uznali reklamaci a do 2–3 dnu poslali novy, jinak stoji asi 40kc…

      0 0
      • lubos  

        cerit ma praporek a ne ozubene soukoli ?

        0 0
        • pitelboy  

          MAm/mel sem naby CERIT. Predni je stale v poho, ALE v zaddni uz sem musel vymenit 2 loziska ze tří. A pak mi rupla „kruhova pruzinka“ pritlacujici praporky v nabe. Tu sem vymenil a asi po 2tydnech semi zlomili oba praporky !! Ted mam vzadu DEORE M525 nabu za 500kc a je vpoho, teda zatim…

          0 0
        • senožrout  

          Cerit i Onyx mají praporek, nikoliv zubatku. Zubatku mají 240 a 340. 340 je podle mne to na co se třesu :-)…

          0 0
      • Vilém  

        Proc jsi je menil?Podle katalogovych listu DT jsou Cerit a Onyx stejne naby,jen Onyx ma navic odlehceni priruby pro kotouc,tzn par gramu dolu.Jinak orech je u obou klasika,tj praporky.Skoda ze volnobezky s celnim ozubenim delaji jen na 240 a 340:(

        0 0
    • Lukster  

      Nechtěl jsem zakládat novou diskusi,tak píši sem – chci si nechat vyplést nová kola pro kotoučovku – uvažuji o DT Onyx nebo o Ritchey Pro Disc – cenově podobné, váhově taky…O DT se už psalo hodně(hlavně ale zadní náboj prý nicmoc), máte ale někdo zkušenosti s Ritchey? Náboj Ritchey bych pak zapletl do Ritchey ráfků Disc Ocr Pro. Díky za postřehy.

      0 0
      • enjoy  

        tak spis se zamer na ty rafky a prehodnot to.

        0 0
      • sipka  

        Náboje Ritchey vozím cca rok. U zadního mi už 3× měnili ořech. Pokaždý se zaseknul. A co jsem slyšel tak maj nějakou konstrukční vadu a stává se to běžně. U těch posledních modelů.

        0 0
        • pitelboy  

          mi se takle zasekla deoreckova naba bez prirub z roku – myslim – 2001 ..

          0 0
          • Vašur  

            Popiš jak to vypadá, když se to zasekne. Myslím, že když stojíš v pedálech, tak to musí udělat pěknou paseku. I když myslím, že takhle se to nestalo, protože o ten zážitek byste se už podělili

            0 0
            • sipka  

              Prostě to šlo čím dál tím víc ztuha až se to přestalo točit úplně. Kdyby se to kouslo najednou tak si to nechci ani představit

              0 0
    • black.horse  

      DT Onyx vozím vzadu na sjezďáku a je to super:-) mám ji nějakečj ten pátek, asi přes 2roky a drží v pohodě, u levnějších náb mi okamžitě odešel ořech a osička:-) Vřele doporučuji na cokoliv, sou to dobrý náby…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.