• blue.sun

    Vozíte někdo Cerity? Nebo jste aspoň schopni mi je doporučit? Vím, že to jsou nejlevnější DTčka, ale líbí se mi…

    0 0
    • Nego  

      Jestli se nepletu, tak oproti Onyxum maji pouze jiny desig a s tim spojenou i vyssi vahu (maji na sobe min frezovani) Ale jestli ano nebo ne ti rict nedokazu, nejezdim ani jedny …

      0 0
      • Air  

        v cem jsou vlastne ty DT naboje tak skvele? Je to jen pro gramhonice nebo jsou to i opravdovy drzaky? Co udrzba – vymena lozisek – taky tak mastny? Mohli byste je kvalitativne srovnat s nejakyma treba od Shimana? Fakt nevim co si o tom myslet, jen je vsichni chtej na kolo… Ja budu kupovat novy naby na kotouce a chtel bych kvalitativne neco asi na urovni LX. Aby byly i na tezsi jezdce.

        0 0
        • Gatier  

          1.Daju sa jednoducho rozobrat 2.Orech je uplne jednoduchy, pokazeny som este nevidel Akurat moc dobre netesnia, je to dobre cas od casu rozobrat a prestreknut.

          0 0
          • lubos  

            Skor namazat :o) Myslim, ze najviac ide bordel cez tesnenie kde je orech a potom miska na strane kazety. Opacna strana a predne su vacsinou dlho bez problemov.

            0 0
            • Air  

              a vyplati se priplatit si? Myslim krom superlight vahy (nejsem gramhonic). Mam tedka Deore (pro vecka) a budu preplitat kola s nabama na kotouce. Na Deore dost lidi nadava, i kdyz ja jsem na ne zatim nesahl (mam je ted rok) ale uz jsem parkrat psal, ze su dost tezky beeek :) a mam rad kdyz nemusim ztracet cas a penize opravama a muzu misto toho bezstarostne jezdit :) LX nedela kotoucove naby a za XT se mi tolik nechce davat… uvazuju, ze bych dal prumysliky ale nevim jestli vzit trebas Hardware, Point ci co ineee.

              0 0
              • lubos  

                No ak su konstrucne rovnake (co asi su), tak jedine plus tam bude ta vaha. Takze ak ti vaha nevadi, podla mna sa neoplati doplacat za to strasne peniaze.

                0 0
                • Air  

                  a co utesneni? a kvalita lozisek – je stejna?

                  0 0
                  • lubos  

                    loziska nevim :( tesneni bude asi stejne.

                    0 0
                    • lubos  

                      jeste dodatek .. u hugin co mam ja je napsano na loziskach made in japan.

                      0 0
                    • Nego  

                      stahnul sem si manualy a vnitrek Ceritu i Onyxu je stejnej … jednotlivy dily maj i stejny objednaci kod u obou nab. Rozdil je jen venku (apson podle tech manualu) .. jinak melo by to byt oboje na prumyslech a to je to co me laka ..

                      0 0
            • Gatier  

              loziska namazat, cvrcka prestreknut…

              0 0
              • Gatier  

                Samo, ze prednej naby sa netreba chytat. A to s tou udrzbou plati, len ked clovek jazdi v blate, cisti tlakovou vodou…

                0 0
                • lubos  

                  Hmm, ani by som nepovedal. Ale urcite sa vyvarovat wapky a dbat na to, aby vnutri bola vazelina. Ak nie je, alebo je jej malo, potom nejazdit blatove maratony ako Fatran.

                  0 0
              • lubos  

                Jasne, tie ozubene kolieska nemaju radi vazelinu. Ale ja to cele aj tak mazem.

                0 0
    • Alesh  

      nO JA JE VOZIM UZ ASI 4 roky a jeste jsem do nich nehrabal. To proto, ze mi prijde, ze to neni potreba, nebot jsem s nima jeste nezazil jediny problem (a taky se na to necejtim :-))) Taky jsem zvazoval, zda se vyplati priplacet za Onyxy, ale jediny rozdil je opravdu pouze ve vaze a odfrezovani prebytecneho materialu na prirube pro kotouc.

      0 0
      • Aiax  

        Presne tak jsem to slysel i ja – rozdil je jen ve frezovani uchytu na kotouc. Nevim co je na tom pravdy, nezkoumal jsem to, ale je to hodne pravdepodobne. Onyxy se bez priruby vyrabi, ale cerity? Aspon ja jsem je nevidel.

        0 0
    • K2  

      Zvažoval jsem Onyxy, ale víc se mi líbil Author. Ceritů bych se nebál, jsou akorát trochu těžší.

      0 0
    • blue.sun  

      Díky vám všem za podnětný rady. Asi do těch ceritů půjdu, jen, co budou prachy:)

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.