• Franta

Koukam na webik Shimana, sada XT 04 je uz jen na uchyceni koutouce systemem center lock?! Co tomu rikate?

• TinkTink  

Heh…todle mi nak unika – co je na tom super? Normalni kotouc na to nandas jedine pres adapter, kterej jsem ale jeste nikdy nevidel :o)) a je to ve vysledku tezsi – celkove – videli ste nekdo nekdy urvanych 6 sroubu kotouce???

• Pavlos  

A ty si to nekdy videl?

• TinkTink  

6 urvanych sroubu nikdy…to snad neni ani pri teto predimenzovanos­ti mozny…

• Pavlos  

No prave ale ten center lock nevim nevim

• TinkTink  

Ale v Shimanu vi.. :-D

• Pavlos  

Jo vymysleli dalsi zpusob jak tahat z lidi penize:(

• lubos  

Nejlepe se tak vytahuji penize, kdyz se vymysli nekompatabilita s ostatnimi systemy. I kdyz je treba kvuli necemu lepsi jinej system, pro zakaznika je lepsi kompatabilita. Taky si tohle nemuze dovolit mala firma, musi mit hodne velky podil na trhu. Jo, a dalsi dobra finta je nechat si neco patentovat pokud mozna hodne zesiroka.

• Mamut  

No novinka… Sram to ma od roku 2001. Ale nahodis nanho normalny kotuc, nie ten Sh. bastard

• TinkTink  

Ja bych rekl jeste driv, ale to je jedno :)…

• Palo TT  

Akurat, ze sa tu niekto stazoval, ze kupil SRAM naboj bez adapteru a teraz nemoze adapter zohnat. Ale to nie je moj problem. Ja mam adapter a V-brzdy. Investicia do buducnosti :)

• TinkTink  

A jak to asi casem dopadne se Shimanem???

• zirecek  

az tak krute bych to nevidel…

• Gatier  

Mne sa to celkom paci. Nemusis sa trtkat so 6timi sroubami, dotiahnes jednym klucom a je to. Jedina nevyhoda je nekompaktibilita. A je fakt, ze väcsina drahych bicyklov ma Crossmaxy, takze zostane tato novinka trochu v ustrani.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse