GT Avalanche 1.0 nebo APACHE Tanka Tate?

8 nepřečtených
  • Kelw

    Potrebuju radu… chci si koupit kolo kolem 15k a premyslim nad GT Avalanche 1.0 a APACHE Tanka Tate. Mate nekdo nejake z techto kol?Ste s nim spokojeni?Nejaky chybky atd?Nebo nekdo poradi neco lepsiho? Chci neco univerzalniho tzn lesy kopce mesta vesnice silnice jak kdy. Nejsem zase nejakej profik co da za den 200km… spis takovi vejkendovi jezdeni jednou tam pak zas onam..... dik za odpovedi.

    0 0
    • Kelw  

      Jo a vazim 70–80 kg

      0 0
    • BB  

      kamarad si koupil Tanka Tate, je to takove kolo na pohodove jezdeni pro zabavu. Na nic si zatim nestezoval, ma ten model s V brekama. Na prvni pohled to kolo vypada, ze stalo vic nenez nez ve skutecnosti. GT vsude vychvaluji, kvuli dobre goemetrii ramu. Ja bych asi sel do GT, prave kvuli geometrii.

      0 0
    • RomanP  

      Já koupil GT avalanche 0,5 a je to naprosto supr kolečko a co se týká geometrie, tak ta mi naprosto sedí, je skvěle ovladatelný atd. Přítelkyně si koupila na občasný výlety avalanche 1,0 a je to taky supr, rám stejný, akorát si vzala místo mého L velikost M.

      0 0
      • gomolka  

        přesně to stejný dilema jsem řešil, u mě vyhrál Apache TT s mechanickýma kotoučovkama. A to z následujících důvodů:

        • na pohled hezčí rám (pro mě)
        • v kšeftě mi ochotně vyměnili vidlu … za mírný doplatek
        • lepší ovladatelnost (testy vela)
        • czech made
        • kupoval jsem to v brně u Šírera a tam se mi slušně věnovali a navíc jsem si testl kola na tamním vnitřním okruhu …

        … ale jinak je to věc každýho. V ceně nekde kolem 15 – 20k jsou kola absolutně srovnatelný, je to jen o tom, co tě nadchne, nebo se ti zalíbí víc … už šetřím na rám od Duratecu :o)

        0 0
        • RomanP  

          Souhlasím, že je to s koly do 30k velmi vyrovnaná situace a i s tím, že je to o nadchnutí. Rozhodně záleží, kde to kupuješ, protože mě i to GT ochotně poředvedli, svezl jsem se, a mohl si říct co vyměnit. Tyhle výhody co jsi uvedl jako výhodu kola pro které si se rozhodl jsou spíše výhody prodejce :-)

          0 0
    • jmanek  

      Ja resil pred casem to same (viz forum MTB do 16k), nakonec jsem vybral Avalanche 1.0, jenze ouha, v obchodech v okoli 100km (od sumperku) uz nebyly (aspon XL-ka) a prej uz nejsou ani v aspire na sklade, az v zari novej model (to mi rekli v prerove). Tak jsem nakonec vybral 0.5 „V“ a zatim jsem spokojenej.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.