DILEMA: zadny naboj Author Disc alebo DT Swiss Cerit?

18 nepřečtených
  • vratan

    Author jazdi vela ludi – vacsina spokojna. Cerit – renomovany vyrobca. Co brat?

    0 0
    • lubos  

      Na znacku sa vykasli. Dolezite je ci vydrzi, ci ma dobre utesnenie, ako a ci sa da servisovat.

      0 0
    • BH  

      zalezi kolik do toho chces investovat. jiste super kvalita bude DT.

      0 0
      • blue  

        jakoze nalepka DT znamena automaticky super kvalitu?

        0 0
        • wroum  

          to bych nerek. ani dt nema vsechno super uzasny.

          0 0
          • blue  

            ja vim, proto se ptam, jestli mi neco neuniklo :-)

            0 0
            • BH  

              znacka DT by ale preci jen mela byt zarukou vysoke kvality i kdyz nic neni dokonale.je vsak otazka zda je nutne vynaklad vyssi cenu. zatim pokud vim, s naboji Author neni problem.

              0 0
              • lubos  

                hmm, no myslim, ze prave tady se rozebiralo, ze prave zadni naboj je ponekud nekdy problematicy. Praska nebo co.

                0 0
                • K2  

                  No myslí, že to prasklo někomu, kdo to používal na FR nebo DH (A-Zone) Od XC jsem žádné stížnosti na praskánáí neslyšel. Když si vezmeš, že je Author dává na všechny vyšší kola s kotoučema a prodá se jich mraky, tak nevím o tom, že by se lidé hromadně dostavovali do servisů a nechali si přeplítat kola:)

                  0 0
                  • lubos  

                    Hmm, v tehle souvislosti nevim jestli to bylo. Ale nechci tim rict, ze je to neco spatne nebo co. Cena i vaha je velmi dobra. Kdybych chtel ne drahe zadni kolo na kotouc, sel bych do nej.

                    0 0
                    • Air  

                      asi budou dobry, me jen odrazuje to logo Author… snad si to nechavaji delat na licenci a nevymysleli to oni…

                      0 0
                      • HonzaV  

                        Kdyz si vezmes do ruky naboj Ritchey disc a Author, zakrejes loga, tak nepoznas kterej je kterej. Rekl bych ze to je z jedny vyrobni linky, v pondeli Author, utery Ritchey, streda Bontrager, ctvrtek treba Fuji atd… Kdyz vjedu do lesa, tak zapar minut stejne neni pres blato videt jesli se mi vzadu toci Author nebo DT swiss, hlavne ze se toci.

                        0 0
                        • TinkTink  

                          Ritchey disc PRO jsem vozil a s Authorem nema spolecny ani vnejsi tvar ani logo :)…Jinyho Ritcheye jsem nevidel…(WCS je uplne jiny…to vim)

                          Jinak souhlas…vsechno je to Taiwan…

                          0 0
                        • enjoy  

                          mel jsem vzdycky obecne stejny nazor.clovek do toho nevidi,toci se to…,jenze ono to pak zacne skripat,vrzat… a clovek se pak divi proc se tamhlety naby jeste toci,kdyz tyhle,prece uplne stejny,uz nejak nemuzou…

                          0 0
                      • lubos  

                        Na logo se vykasli.

                        0 0
    • K2  

      Mám ho vzadu (cca 3 sezony bez problému) a teď jsem ho koupil i do předu. Váhal jsem Onyxem a Authorem, ale váhově a vzhledem i cenou se mi více líbí Author – za ty peníze je to dobrý náboj. Bacha na rychloupínáky, dost lidí si na ně stěžuje – viz recenze. Já jsem použil původní shimano.

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…rychloupinak mam v garazi na dva kusy :)

        0 0
        • Jenda  

          Taky se mi vali doma arturacky rychloupinaky ale uz je snad trochu vylepsili. Jinak byl problem s orechem – nejaka serie (ci celej rok?:-) se jim fakt nepovedly orechy takze pry bylo hodne reklamaci ja osobne po 500 km – vymenili orecha ted uz je to naprosto v pohode (cca 2000 km)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.