• beamer

    Doporučíte někdo dobrej rám kolem 1,5 kila za 5–7 tisic? Treba i jetej. Přemejšlel jsem o rockmašině CPS 6.0, RB nebo Duratecu.

    0 0
    • biker007  

      Ravo Racing XC – novej za 4500kc; RB CR 1500 (1750g) – novej za 7500;

      u jetych ramu bych byl mooc opatrnej.. maximalne od dobryho znamyho, nebo funglovku sundanou z kola.

      0 0
    • Gumicuk  

      Vedel bych o novem ramu kterej splnuje tvoje podminky, je ve velikosti M, kdyztak se ozvi na cravshayi@seznam.cz

      0 0
    • Mamutt  

      Kdyz bys priplatil na 8k, dostanes za to noveho Introverta (bikestore.cz). Ja osobne Artura nerad, ale za ty prachy proc ne…

      0 0
    • Clodman  

      Koukni na www.koloshop.cz maj tam nový spydery 3× zeslabovanje Easton Ultralight za 5850. Nekoukej na stránky spyderu tam to ještě neni.

      0 0
    • Jenda  

      a co takhle superior, lonska XP930 asi za 3500:-) nebo letosni XP950 nevim za kolik ale snad pod 8kkc.

      0 0
    • vinca  

      Taky jsem chtel cps 6.0 , loni stal 6990, letos jen 4990, ale je myslim jen na kotouce, tak budu muset jit asi do cps4.0 – loni 4990, letos 4000. Jeste se mi libi ram amulet woodster , prej se bude prodavat v dubnu, cena 4500, ale asi bude tezsi nez ta cps 4.0 ( ta ma 1,75 kg), a na mejch 64 kg je zbytecne robusni.

      0 0
    • preacher  

      Nebo Meridu Special Edition 04 (HFS). Na stránkách sice píšou, že rám je samostatně neprodejný, ale v Brně u Šírera mi říkali, že by to sehnat šlo za cca 7.500.

      0 0
    • Picaso  

      Taky se primlouvam za to Ravo – ale doporucuji Schwinn Moab to nejlepsi od Schwinna na trhu a to za 6 700kc,Patentovana zadni stavba,trubky Nlineted,perfektni geometrie v poslednim cykloservisu se nad nim rozplyvali,za ty prachy.

      0 0
      • beamer  

        Koukal jsem na schwinn.com a ten letosni moab vypada schopne. kdo je u nas prodava?

        0 0
      • HonzaV  

        Uz jsi videl kolo nad kterym se v cykloservisu nerozplyvali??? P:S: Proti Schwinnu nic nemam, spis proti Cykloservisu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.