Shanim slusnej a kvalitni cca 17´´ ram

37 nepřečtených
  • JMT

    psat to do bazaru do sekce shanim se mi nechce, stejen tam nikdo moc nekouka a nebo neodpovi Takze kdybyste nekdo meli doma nakej peknej xc/enduro ht ram v velikosti okolo 17 palcu (idealni by bylo treba rb crx…)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Mozna bych i mel, ale nechci prodat. (to jen aby sis nestezoval, ze ti nikdo neodpovida)

      0 0
    • ddd - andy  

      Mam doma ram, zavodaka z ocele od Forta – vaha 1,5kg ;-) ale i kdybys to chtel, tak to neprodam.. :-)))

      0 0
      • JMT  

        zapomel sem dodat, ze to nesmi bejt ocel…

        0 0
        • ddd - andy  

          Nevis o co prichazis, teda pritelkyne.. :-)

          0 0
          • JMT  

            vi, mela ted pul roku sfinxe (chudinka)

            0 0
            • McBlacky  

              ajaj to bude flame… co ma dama proti sfinxu?

              0 0
              • JMT  

                dlouhy, osklivy, tenky trubky, nepohodlny, tezky a proste uz omrzel

                0 0
                • JMT  

                  jo a me to prislo dost meky, coz v kombinaci s tim jak to bylo nepohodlny (rr 2,25) je dost na pytel…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to je dost divný, pač mraky al ramu jsou měkkčí. dlouhý souhlas, ošklivy polosouhlas, zaleži na barvě, třeba ota zima ma hezkej moc, lempl zase hnusnej taky moc. nepohodlný – al bude horší. těžký, asi měla nějakej zakladní (zona?). ale tomu že omrzel rozumim :)

                    tak co třeba orbea, maj hezký rámy :) jinak pokud by ji nevadil superior tak ten s karbonem se šmrncovní

                    0 0
                    • JMT  

                      myslim ze mela ten nejlepsi (pochybuju ze by koupila neco co neni nejlespi :-) v teamovejch barvach, treba modus co mela kdysy pred tim byl o mnoho pohodlnejsi (sam sem to porovnaval) a fakt strasnej rozdil

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        Vida vida to jsou mi poznatky.. Pritelka by asi byla vybornej testovaci jezdec a ma asi hodne najeto, kdyz pozna co je pohodlnyho, tezkyho.. To ze byl ram dlouhej je jen jeji chyba – geometrie dle prani.. Jinak design taky zalezel na ni.. Tenky trubky taky nemusela mit.. A pohodlnost se skloubi s trubkama zadni stavby… Takze.. Jediny co mi z toho vychazi je, ze ji proste omrzel.. a proti tomuhle argumentu sem fakt kratkej.. :-)

                        0 0
                        • blue  

                          proc by rozdil v pohodli a vaze nemohl poznat i nekdo jinej, nez jen vybornej testovaci jezdec, co ma hodne najeto?

                          0 0
                          • ddd - andy  

                            To mas pravdu ten zacatek sem napsal blbe.. resp. vubec sem to psat nemel – ?unahlena povaha? :-(

                            To ostatni bych nechal.. Myslel sem to spis tak, ze pokud JMT napsal, ze jeho pritelka byla chudinka, kdyz musela jezdit na takovym ramu, tak ze to proste byla jen a jen jeji chyba. Kdyz ma na to, aby mela to nejlepsi, tak by si o tom mela taky nejdriv neco zjistit a ne si to koupit a pak litovat..

                            0 0
                      • Tomcat_1  

                        No, pohodli je dost subjektivni zalezitost a ze by rozhodujici faktor byl jedine ram, to bych netvrdil. Kdyby to bylo tak jak rikas, ocel by se na xc uz nedelala. Dost tlachani. Jednim slovem OMRZEL :-) Zkus neco od CUBE, da se sehnat i Ghost a ceny nejsou az tak pritazeny za vlasy. A pokud by chtela celopero, tak v Brne jsem v Bikezone videl Bergwerk Kurare, nejak za 10K? – a to je jedno z mala celobrk co se mi vazne libi.

                        0 0
    • McBlacky  

      bazar mistře :) si kuúp nejakou zdechlinu od leader foxe :)

      0 0
    • blue  

      to si delal nejakej pruzkum, ze do bazaru nikdo nekouka? :-)

      0 0
    • Mamut  

      Doma sa vala Giant Iguana 17" a Mongoose Meteore 17", ale ani jedna majitelka nechce predat. Ale v bazari sa mozno najde niekto povolnejsi.

      0 0
      • JSt  

        ses si jistej velikosti toho mongusa? :)

        0 0
        • Mamut  

          Ha, som sa neho bol pozriet a mas pravdu: M, teda 18". Tak nic, 17 to nie je, ale aj tak nepredam.

          0 0
    • juli  

      Vedel bych o nejezdenem ramu 4Ever Fever, ale je jenom na kotouce, ma ho kolega a byl by na prodej. Loni na konci roku za nej chtel 3 litry. Osobni zkusenosti s touto znackou nemam Ten na fotce je trochu jiny. Tak jen pro orientaci.

      0 0
    • Liborek  

      Mám RB 1600 velikost M doma na zdi.Černá barva

      0 0
    • panacea1  

      FAT CHANCE YOO EDY – ocel, KLEIN ATTITUDE, ADROIT – hlína, DEKERF – ocel, IBIS, MOOTS, DEAN, MORATI,LITESPEED – vše titan, tohle jsou HTéčka…nejvyšších kvalit :-), ale některý se daj sehnat jen jetý.

      jinak na enduro i něco z karbonu…aby to pořádně pružilo :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.