• SunBiker

    V starších príspevkoch ohľadne LRS som sa od vás skusenejších borcov dočítal, že je celkom užitočné používa? akési návleky na ložiská zadnej stavby, či na piest, alebo čo… Tiež by som rád urobil niečo pre ochranu svojho Missiona pred cajrajtom, tak poraďte plz. Ako to vyzerá, ako používa, kde sa dá zaobstara?, atď. Bodli by aj nejaké foto pre lepšiu predstavu. Ak sa to už niekde rozoberalo a ja som to nenašiel, tak mi plz hoďte link. Zatiaľ zdravým!

    0 0
    • TinkTink  

      Na ten tlumic muzes pouzit uplne obycejny chranic na zadni stavbu pod retez – ja ho tam ale asi vozit nebudu – jevi se mi, ze ma nepriznivy vliv na chovani tlumice – jedine asi do prasneho prostredi a jeste v zime…ale jinak ne…

      Na ostatni cepy bych navleky nedaval, bude se ti pod nima drzet bordel – navic neni tezky ty loziska tam vymenit…

      0 0
    • K2  

      Používal jsem na tlumič u svého kola ustřihnutou duši. Chránilo to perfektně, vydrží to cca jednu sezonu. Nahoře a dole to připaevníš gumičkama nastřihanýma z téže duše. Podle rozměru tlumiče bvyber typ duše, pro Meridu třeba duši z trekingu.

      0 0
      • SunBiker  

        Toto určite urobím. Dakujem za radu, uvidím ako sa to osvečí.

        0 0
    • lubos  

      To som bol asi ja, co som to pisal :o) Na piest to nie je az take hrozne, len ked jazdis v bordeli ako je blato a hlavne prach a piesok. Nie je to nevyhnutne, ale myslim ze je to celkom dobra vec. Staci si usit latkovy kusok na tlmic a prilepit. Co sa tyka capov .. myslim, ze je dobre hornu cast, tam kde strieka blato pred nim uzavriet. Co sa tyka dolnych capov, tak navlek som nosil, ale osvedcil sa mi asi len v zime. Ten kvazi-neopren nasiakal vodou a nic moc :( A iny nemam. Ale fakt je, ze ked som ho mal, tak v tom okoli vela svinstva nebolo.

      Ale v podstate su tam tri veci: 1 – strieka blato a voda na vnutro, kde su capy, ale to je imho najmensi problem. Takze nejak to zakryt aby na to nestriekalo 2 – ked to wapkujes, ak nemas navlek mas problem. 3 – vonkajsie strany tych velkych lozisk. Dost mizerne utesnenie a tu je najvacsi problem. Nejak to zakryt. Zatial celkom dobre funguje zapatlanie silikonom.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.