• bajkr

    Udělal sem takovej zlepšováček s návlekama na tretry jak se dole (neustále) trhaj :-) ale ještě jsem to nevyzkoušel tak nemužu tvrdit že je to ok :-( Postup je asi tento: nasadil sem navlek na botu udělal sem z papírové lepenky zabranu jako když se maluje aby se nepřetáhlo a omazal sem spodek silikonem vrstva asi cca 4mm na čast kde se to trhá a ještě přemejšlim jestli to nedat i zevnitř §:-) tak sem zvedavej jakej s tim budu mit v terénu uspěch :-) nebo máte něco lepšího ;-)

    0 0
    • gadzo  

      Jasnačka že máme něco lepšího. Co takhle koupit si přímo návlek s gumovou podrážkou? Mám ty od Axonu a celkem to funguje.

      0 0
    • juli  

      Na navleky od Atexu jsem nasil spodek ze surfarskejch ponozek (neopren) a vystrihal diry. Taky to funguje, ale ten silikon neni spatny napad.

      0 0
    • Lister  

      3 cm široký guma, šicí stroj a 30 minut práce, a to jsem na stroji předtím nikdy nic nedělal, jsou jak nový a investice asi 10Kč :)

      0 0
    • jecnak  

      Zimni tretry.

      0 0
    • miťo  

      Nooo, mam jinou metodu. Me se navleky trhaji nejvic na spicce, pak se to furt vyzouva a je to neprijemny. Tak jsem si ze stare duse vystrihl takovy skorotrojuhelnik, sesivackou ho pricvakl na spicku pred vyrezem na kufr a okraj obsil niti. Proklubaly se mi ven srouby, co krejou diry na hroty, ale to je v poho. Aspon to fixuje navlek na tretre. Jinak kdyz je kosa, pouzivam dvoje navleky a svete div se, je to skvely. Jen nevhodny pro iksovkare, pak navlek lesti kliku. Navleky pouzivan standartni od Kalase. Taky si davam na spicku noviny, primo na tretru. Papir hreje, bezdomovci se holt vyznaj :)))

      0 0
      • Luka  

        Papir nehreje ale drzi teplotu! … hm? :)

        0 0
        • miťo  

          Ucebnice asi fyziky ze zakl.skoly: „Opravte dane tvrzeni: Kozich hreje“ Ale kazdy vi, jak jsem to s tim papirem myslel ne?

          0 0
          • Luka  

            je tu nuda, tak reju, sorac :)

            vzpomela jsem si na vypraveni jak v dobach no-windem nedotcenych jezdili TdF s novinama pod dresem :)

            0 0
            • Paja  

              Nejen v dobach no-windem nedotcenych, i dnes pri TdF na kopci sem tam nekdo vytahne noviny a ne na cteni:o)

              0 0
      • bajkr  

        nad duší sem přemejšlel taky přilepit jí chemoprenem a ještě ji obšít nebo dobrej by byl i nějakej starej plášt aby to v kopci neklouzalo :) mám jen neopreny a světe dif se zima mi neni tak proč cpát ?000,– za zimní tretry :)

        0 0
      • Peslezedirou  

        Zatím jsem měl návleky na noze tenhle rok cca 2krát :o) Jezdit v návlekách je fakt vopruz. Řeším to dvěma letníma ponožkama + nohy dám do novin a šup snima do tretry. Funguje to tak do –5.

        0 0
    • Luka  

      Diky za tip, moje navleky dost trpi,takze uz delsi dobu uvazuju o vylepseni :)

      0 0
    • Glum  

      Jednoznačně zimní tretry. Na silnici jsou ještě návleky OK, ale v terénu nevydrží. Jedině zimní tretry.

      0 0
      • MartinX  

        Já to mám zrovínka obráceně – z lesa byly maximálně zapráskaný od bláta a z brždění špičkama na asfaltu jsem je trošku provzdušnil! :-)

        0 0
        • JSt  

          ze sem tak smely. proc brzdis spickama na asfaltu?

          0 0
          • McBlacky  

            to víš véčka v zimě :))))

            0 0
            • JSt  

              at je leto nebo zima, vebrejky sou vzdycky prima. mne teda, pokud pominu letosniho drasala, brzdi furt.

              0 0
          • MartinX  

            Zkus jet chvilku na biku s žiletkářama po městě v zimě s klipsnama na pedálech. Každou chvilku musíš přibrždovat a tak jsem si špičky návleků úplně prošoupal! Nastala doba široké isolepy – a ta trvá dodnes!!! :-D

            0 0
    • Meesha  

      Na zimnich mam gumovou podrazku, takze se netrhaj (ale zase tam zaleze snih a pak to mam jak studenou bambuly) a letni stojej kilo, takze tam to neresim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.