• websky.cz

    neslo by v prehledu threadu pridat sloupec, kde by bylo oznaceny, ktere thready maji pro me nove/neprectene prispevky?

    0 0
    • Lada1  

      a proc jenom pro tebe ? ostatni to chteji taky

      0 0
      • websky.cz  

        :))) jasne ze pro vsechny,a le pochybuju ze te bude zajimat, ktere thready mam neprectne ja :) a ktere thready maji pro me nove prispevky :)

        0 0
    • kovar  

      no však to funguje – sice jinak: aspoň v IE, tema s nepřečtenými příspěvky má jinou barvu.

      0 0
      • blue  

        jasne, to je ale globalne… on to nejspis mysle tak, ze chce mit prehled o neprectenych reakcich na svoje prispevky

        0 0
        • lubos  

          Aha .. nooo to by mohlo byt zajimave. Pokud to nespomali server. Rekl bych .. nejakou novou barvu ?

          0 0
          • blue  

            ja bych rekl, ze by to mohl byt dost velkej zahul na databazi, ne? ale v tom se moc nevyznam, jen tipuju

            0 0
        • admin  

          noo to nevim to by bylo trochu narocnejsi :)

          0 0
          • mike!1  

            to jo. sice dělam php nějaký ten rok, ale tohle by byla sranda. a myslím si že to stačí označené už jak to je teďka. ale je to jen můj názor.

            0 0
    • lubos  

      ved to tak oznacene je :) ja by som skor uvital, keby som si mohol nastavit, aby mi odfiltrovalo thready, kde mam precitane vsetko :)

      0 0
      • kovar  

        já bych zase uvítal, kdybych si mohl zablokovat některá témata, aby se mi pak vůbec nezobrazovala.

        0 0
        • admin  

          joo to by nemel byt problem :) zkusim na to casem kouknout.

          0 0
          • kovar  

            díky. A dalo by se to používat i jako osobní dočasná ochrana před JArinem (až se zase vleze), než ho smažeš:-)

            0 0
      • blue  

        to je dost dobrej napad, alternativne nezobrazovat temata bez novych prispevku

        0 0
      • admin  

        tak to by taky mohlo jit, snad se ktomu dostanu :)

        0 0
    • Lada1  

      jo tak at se to hodi rovnou na phpBB

      0 0
    • admin  

      toto snad funguje ne?

      0 0
      • websky.cz  

        pouzivam mozillu forefox a tam jine barvicky nemam, mam vsechno modre takze musim jit do threadu a podivat se jestli jsou tam nejake neprectene (cervene bryle) kdyby ty cervene bryle nebo jina barva byly na urovni preheldu threadu (i ve firefoxu) tak by to bylo super nemusel bych proklikavat vsechny thready, ktere mam v bookmarkach, jestlit am neni neco noveho

        0 0
        • Lada1  

          tak pouzivej poradny prohlizec a nestezuj si

          0 0
          • websky.cz  

            jak mam vedet, ze tu je nejaka funkcionalita vazana jen ne ten „jediny spravny“ prohlizec?

            navic nastavit na serveru jinou class radku pri vypisu pomoci php nema s prohlizecem nic spoelcneho ;)

            0 0
            • admin  

              no to je divny me to funguje win IE 5,IE6 FireFox, Mozila linux Konqueror, Mozila

              pokud se zaregistrovanej barva se meni styklema color:#xxxx pokdu jdes jako host mas barvu jinou jako A.visited

              0 0
              • websky.cz  

                hmm tak to se asi nechapeme, jakou abrvu ma mit teda thread, v kterem jsou pro me nove neprectene prispevky?

                0 0
              • websky.cz  

                kdyz to napisu jak pro programatora: obsahuje-li v threadu aspon jeden prispevek cerverny brejle, oznacim cely thrad cerverne (ci jinak)

                0 0
                • admin  

                  pokud je v threadu neco co sem neprecet mam barvu modrou pokud je thread celej prectenej ma barvu docervena

                  0 0
                  • websky.cz  

                    AHA :) uz to zacinam chapat, ta fialova do cervena barva neni a.visited, ale cely precteny thread … no pro novacka prekvapeni :), mozzna v dalsim sloupecku s brejlickama stejnyma jako v rozkliknutym threadu by to bylo pochopitelnejsi :) ale to je spis o usability

                    0 0
          • blue  

            a jakej je ten poradnej prohlizec?

            0 0
            • Lada1  

              viz. kovar

              0 0
              • blue  

                aha… a na to se prislo na zaklade ceho? ;-)

                0 0
                • Lada1  

                  asi na zaklade toho, ze dokaze zobrazovat korektne stranky na netu a ne pouze jen nejake.

                  0 0
                  • blue  

                    aha… tak s tim zasadne teda souhlasit nemuzu… pokud tim ovsem myslsi, ze zobrazuje korektne vytvorene stranky podle svych „korektnich“ standardu, tak mozna… ale to je na jinou debatu…

                    0 0
                    • websky.cz  

                      presne tak, tohle bych radeji stopnul je to take o cilove skupine, jestli chci o ty lidi prijit nebo ne

                      0 0
                    • Lada1  

                      napr. na homebanking jedine s IE. tam jsou ty problemy nejsprofanovanejsi

                      0 0
                      • blue  

                        jiste… kdyz to je blbe napsanej web… me treba u moji banky funguje i v mozille… ale fakt to nebudem pitvat

                        0 0
                        • Lada1  

                          to mne nezajima, kdo udelal chybu jestli franta nebo pepa. Uzivatele zajima jestli to funguje nebo ne.

                          0 0
                          • websky.cz  

                            pokud mi to nefunguje pujdu tam kde to funguje, aneb jak webshopy prichazeji o zakazniky ;)

                            0 0
                            • blue  

                              asi tak :-)

                              0 0
                            • Lada1  

                              aneb jak uzivatele IE maji moznost si vybrat ten nejlepsi webshop, zatimco jini jdou tam, kde jim to nahodou funguje :-)

                              0 0
                              • websky.cz  

                                rad zaplatim o stovku navic nekomu kdo ji investoval do vseobecne pouzitelneho webu :) pokud nebude jiny obchod, zapnu IE, ale jen proto abych si to prohldinul, koupit pujdu natruc do kamennyho ja tu moznost zapnout IE mam jini ne a do kamenyho pujdou rovnou

                                0 0
                                • admin  

                                  Nevim co ti presne nefunguje, ale ja tu vsechno zkousim na win i na linuxu prohlizece IE6, firefox, mozila

                                  pokud ti neco nejde muzeme to poresit po ICQ nebo mailem. Zkousel jsem se nalogovat jako ty ve firefoxu a prectene prispevky vidim bez problemu.

                                  0 0
                              • lubos  

                                Dovolim si ti oponovat. Kdyby neexistovali standardy, tak nebudes mit ani jeden jedinej webshop. Protoze jaksi, sitova komunikace by mela dost problem, kdyby routre routovali chybne pakety dle sveho presvedceni, ze je to tak spravne :o)) A jaksik, stejne tak existuji i HTML a WWW standardy . Ze IE dovoli zobrazit nedodelky a praci, za kterou by se musel stydet kde-kdo, a ze se ti, co jej delali nenamahaji opravit bugy a tim nuti lidi ruzne patlat kod, ktery pak standard nesplnuje, ani nebudu komentovat :o))

                                0 0
        • lubos  

          mam take firefox, a nevidim problem

          0 0
    • Jarry  

      Oživím toto téma.

      Mezi přečtenýni thready se mi objevil jeden(sport life…reakcí 0/45), který není barevně označený. Nechápu jak je to možné.

      0 0
      • Blade  

        To rozbil Wojtek svým posledním příspěvkem :))

        0 0
      • Evilcleaner  

        stalo se mi to samé… s tím teda že jsem na něj klikl a byl tam nepřečtený příspěvek…

        0 0
        • Jarry  

          Já tam měl všechno přečtený :-(

          0 0
          • Evilcleaner  

            tak omyl u jednoho dredu ještě není tak alarmující ne?:-)

            0 0
          • Jarry  

            Třikrát jsem ho otevřel a zavřel a potřetí změnila se barva, počet nepřečtených byl stále 0. Důkaz je v obrázcích.

            0 0
            • Evilcleaner  

              tak snad se tolik neděje?:-D admin to má docela dobře ošefované… taková prkotina je myslím zanedbatelná

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.