• K2

    Navrhuji, aby do sekce odkazy byly přidány i jiné bikové stránky než pouze výrobci. Ve foru se objevují zajímavé odkazy a když je chci později využít, tak některé poměrně dlouho hledám, nebo nedohledám. Daly by se tam přidat odkazy např na videa, trasy, mtbreview a pod

    0 0
    • Air  

      vypada to, ze furt pritakavam na novy navrhy, ale vcera jsem se taky dival do odkazu, jestli tam nenajdu treba dobry zahranicni obchody… – mohly by se psat i recenze na obchody – ceny, jednani, sirka sortimentu. Ty videa by taky mohly bejt dobry, i kdyz kdo ma rychlou linku, tak ma stejne nejlepsi jit na ty P2P servry… ale aspon na mensi videa by tu mohlo neco bejt. A vubec by tu mohla pribyt nejaka specialni sekce download – kde by si lidi mohli stahnout ruzny wjecy :) Ale uz koncim nebo me Admin odstreli za neustale vymysleni :) Admine, tenhle servr je super!

      0 0
      • admin  

        tak download urcite ne poskytovat na stahnuti nejaky videa je trosku trestny.

        moznost zadavani odkazu pridam.

        0 0
        • Air  

          no jasne, chapu, ale ja nemyslel umistovat ty soubory na tento server – jen sem dat linky. A to nejen na komercni videa (typu Northshore) ale spis i na ty mensi videa – z ruznych maratonu, predstavovacek novych kol, home-bike videa apod. Takovy ty videa co maj par MB a daji se stahnout i na pomalejsi lince. Davat to sem by nemelo smysl, kdyz se to da stahnout odjinud a zbytecne zvysovalo naroky na tento server. Ale diky, admine

          0 0
          • HoralFanda  

            Jo, ale taky by se mohlo stat, ze tu bude tretina tech odkazu na videa neplatnych (nekdo je ze stranek stahne, premisti jinam, apod). Ale jinak se tu o to Admin bezvadne stara.

            0 0
    • admin  

      tak sem do sekce odkazy pridal moznost zadavat linky :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.