• Krutohlav

    Ak je v príspevkoch nejaký odkaz (URL) tak mi to cez JavaScript otvorí nové okno. Nedalo by sa to vypnúť ? Myslím, že toto by sa malo nechať na uživatelovi kde si otvorí odkaz a nie mu cez JavaScript násilím vnucovať nové okno…

    Na odkazy už automaticky vo Firefoxovi klikám cez CTRL+klik pre otovrenie v novej záložke…a tu na bike-forum mi to otvorí v záložke aj v novom okne a ešte k tomu s focusom…

    U vkladaných obrázkoch v príspevkoch to až tak nevadí, ale aj tam by som to nechal nech si to otvorí uživateľ ako chce.

    Škoda, že Firefox nevie vypnúť JavaScript iba pre konkrétnu doménu…

    Anketa: Otvárať odkazy v novom okne?

    Nie
    3x
    19%
    13x
    81%
    0 0
    • blue  

      mas asi neco spatne nastaveny, klikam koleckem a otvira se mi jen nova zalozka

      0 0
      • Krutohlav  

        Test:

        URL 1: www.bike-forum.cz
        URL 2: www.bike-forum.cz

        0 0
      • Krutohlav  

        Asi máš niečo ty zle nastavené, Pri kliku na URL 1 to otvorí nové okno. Je tam na tom linku zavesený JavaScript: onclick=„window­.open(this.href); return false;“

        0 0
        • fousac  

          normalne to otevre novej tab..

          a i kdyby ne, neni problem pri kliku „cuknout“ mysi a otevrit si novej tab tak..

          0 0
        • blue  

          ja nic spatne nastaveny nemam, zadny novy okno se mi neotevre… to ty pozivas spatnou metodu otvirani odkazu

          0 0
          • Krutohlav  

            Na 100% máš vo Firefoxovi nastavené aby sa ti nové okná otvárali v novom tabe (Options/Tabs/Force links that open new windows..) – takže ma nepresviedčaj že nie…dôkaz je zdroják stránok..ten javascript na otvorenie nového okna tam objektívne je a jeho existenciu nemôžeš nijako vyvrátiť :)

            Aj tak to je ale passé, pretože podľa hlasovania vidím, že jediný, ktorému to vadí som ja.

            0 0
            • blue  

              ja te o nicem nepresvedcuju, ani nic nevyvracim, ale to mas jedno… treba to casem vyresis ;-)

              0 0
    • wroum  

      to mi prijde logicky, ale co me neskutecne toci je to ze kdyz v delsim threadu na nekoho zareagujes, tak te to po pridani prispevku hodi az na prvni neprectenej a me by prislo logicky kdyby me to hodilo na ten co sem prave pridal a mohl mokracovat ve cteni a ne hledat kde sem skoncil a kam se to pridalo.

      0 0
      • Twisp  

        naprosto souhlasim, stejne tak kdyz se vratim zpet na obsah tak bych rad pokracoval ve cteni „nazvu threadu“ tam kde sem skoncil, ale hodi me to uplne hore

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse