• LP

    Ahoj,mam na fuji bullitovi kotouce 525 a zadni pri citlivem brzdeni nekdy dost neprijemne provibruje (rozvibruje ram?), az to citim v sedlovce, nevim cim to je, brzda vypada,ze je serizena. Prosim zkuste mi poradit co s tim, at to nemusim vezt do servisu, docela me to se…dik.

    0 0
    • LP  

      jo a zapomnel jsem dodat, ze nejvic me stvou samozrejme ty sileny vybracni zvuky, ktery to vydava:(.

      0 0
    • Pavlos  

      ocistit kontaktni plochy redukce-ram redukce-trmen

      Poradne dorvat srouby Pak jeste muzu doporucit vyhledavani (vic informaci):)

      0 0
    • klokan  

      Cau, mam taky tohle kolo presne 2 mesice a dela mi to samy :( Na zadni brzdu se neda vubec bzdit, jen ji poradne zmacknout, ale to jdu do smyku, jeste ze slape predni. Ale pozor , zkousels brzdit i za mokra? To je potom parada, to uz me nebrzdilo vubez nic – z toho jsem byl trosku vedle, proto jsem si tyhle brzdy kupoval. V patek jsem ho hodil do servisu, tak uvidim co stim chlapci provedou :) Dal jsem si rovnou do Axela namontovat tuzsi pruzinu, na tu jsem taky zvedavej… Ale spis pudu pristi rok do nejakyho bombera. Jinak jak jses s nim spokojenej (vyjma brzd)? Ja si ho vybral i kvuli te jeho barve, takhle vazne zadny jiny kolo nevypada. Puvodne jsem chtel KONU CALDERU, ale tu nikde nemely.

      Cau

      0 0
      • kovar  

        v tom případě by to také mohla způsobovat nevhodně navrhnutá patka s úchytem (stejný problém měla Merida kdysi). Kdyby se použila jiná brzda, třeba např 555, Magora – bez redukce (jako má 525) tak by se změnily rezonanční kmity a MOŽNÁ by to přestalo vibrovat

        0 0
        • Darkson  

          mě pro změnu u přední brzdy 525 škrtá kotouč, ale jen v určité rychlosti a je to fakt nepříjemný. v servisu mi řekli, že „to prostě dělá“… nevim, jestli by pomohlo vyměnit nějakej komponent, třeba náboj

          0 0
          • klokan  

            To me dela taky, z toho si hlavu uz nedelam, da se to sestelovat tak, ze posuuvas prasatko brzdy, pokud neni nejak extremne zakriveny kotouc.

            0 0
        • klokan  

          To je pravda, ten problem mela Merida (ale FUJI take) u lonskych modelu. Letos to udajne uz nedela.

          0 0
      • dish  

        Napis potom co ti s tym spravily, dik…

        0 0
        • LP  

          No tak jsem si vyhledal kratkou diskuzi na stejny tema a tam nekdo psal,ze treba merida to reklamovala vymenou ramu, nebo snad i trek posilal nejaky vylepsovatko v podobe planzety. Pujdu se dneska domluvit s prodejcem a snad neco rozumnyho vymyslime, predpokladam, ze na to pujdou uplatnit zarucni podminky, protoze si kupuju kolo a ne vrzacku, a taky proto, ze me to sere, kdyz se lidi lekaj a padaj z kola jen co trosku pribrzdim.jinak klokane ta fujina vypada urcite lip nez ta kona,dobre se mi na ni jede,ale doufam,ze nebudu zakratko litovat, ze jsem nesel do neceho jinyho. verim v pozitivni reseni.zatim cao a dam vedet jak to dopadlo.

          0 0
          • klokan  

            to jsem taky cetl, ja jsem jeste nekde slysel, ze se pod prasatko davaj nejaky mikropodlozky. Zkousels ty brzdy cely odmastit? Ja jo, ale je to stejny. Jinak tu Konu bych asi koupil kdyby se dala vubec sehnat. Kde si koupil toho Bullita? Jaky mas sedlo? cau

            0 0
          • klokan  

            Zdar, mam pro Tebe nove informace ohledne vibrace kotoucovky – vracej mi penize, FUJI uznala, ze vada je v ramu. Nabidly mi ram z vyssiho modelu, ale radsi si vezmu jiny kolo, ale bez kotoucovek. Nejspis MERIDU SPECIAL EDITION V a necham vymenit vidly za bombera. Nebo se mi taky libi DURATEC Vagrant. Tak jestli Te to porad zlobi, tak nevahej. Cus

            0 0
            • LP  

              cau klokane, dik za zpravu, ted jsem se do prahy nedostal, ale az tam budu tak to doresim. je to v podstate prizniva informace. ja mam kolo z prahy ze sfinxu, odkud ho mas ty? a jakej ti nabidli ten ram? z jakyho kola? dej mi prosim vedet, at se mam pripadne o co oprit. dik

              0 0
              • klokan  

                Cau LP, kolo mam od Cykloservis U Tyrse z Dejvic, kde se zachovali docela rozumne. Ten ram sem neresil, urcite si vezmu jiny kolo. Tipoval bych ram MT FUJI, ale ten se mi nelibi barevne a hlavne uz nechci kolo s kotoucovkama. Zkouseli tam uplne ten samej ram, ale zlobilo to porad, tak to IMEXPO (dodavatel do CR) uznal nabidl toto reseni, nebo vraceni penez. To je asi vse, mej se a napis jak dopadnes Ty. cau

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.