• fish

    mam taky problem.na rame mi v mieste tesne pod upinakom sedlovky(tam kde je vyrezane koliesko pre lepsie ohybanie pri utahovani) sa mi spravili male trhlinky(1–2mm), ale v smere,ktory nieje(aspon polda mna) zatazovany.moja otazka:ako je to so zvaranim hlinika(7005)ci sa to nejako rozumne da spravit.lebo momentalne nemam na novy ram:-(

    0 0
    • Dumbo  

      mne za 500sk zavarili celkom solidne roztrhnuty ram v miestach uchytu zadn. stavby ram nesetrim a drzi to az doteraz je to samozrejme dural takze stakymi trhlinkami nebude problem

      0 0
    • Pitrz  

      Normálně se svařuje hliník a jeho slitiny v ochranné atmosféře. Pokud to jsou menší trhlinky šlo by to zavařit al. elektrodou. Potřebuješ vědět číslo slitiny v tvojem případě 7005, zajít do obchodu se svářecí technikou a koupit elektrody. prodávají se po kusovkách jedna stojí okolo 20kč. Zavaří ti to zručnější zámečník.

      0 0
      • Otto  

        No a tá atmosféra musí být Argon, nikoliv CO2 nebo dusík. Vařili mi tak cosi na motorku.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Argon, no tě prde, to asi bude něco stát, co? Brách má svářečku s ochrannou atmosférou…

          0 0
    • fish  

      som z bratislavy a asi vyskusam vyskumny ustav zvaracsky-maju aj „predajnu“ popytam sa a uvidim,ale diki

      0 0
      • martt  

        v tej predajni VUZ sa ram da nechat zavarit. Chcu ale 100,–SKK za centimeter zvaru, co sa mi zda dost.

        0 0
    • Vilém  

      Svarit to jde.U nas(okr.Bk) mi delali 2 ramy, zatim oba drzi v pohode.Na kazdym bylo tak 4 – 5 prasklin. Cena za 300/ks. :)

      0 0
    • mato3  

      Asi neskoro, ale pokial by niekto potreboval zvarit hlinik v Bratislave tak mozem odporucit tohto pana

      Zvara hlinik TIG om alebo MIGom aj nerez TIGom. Vzdy sa da nejako dohodnut pripadne aspon konzultovat ci sa to vobec oplati.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.