• JohnLee

    Zdravim,chci se jen zeptat jestli nekdo ma tyto gripy,nebo jine s operkou.Jde mi jen o to,jestli je mozny pohodlne prehazovat packama prevod pres tyto „operky“. www.4x.cz/index.php?… . Diky za ohlasy

    0 0
    • JohnLee  

      Mam siroky a velky ruce a jsem zvykly na tlustsi gripy,tak myslim ze budou pro me OK… Ritchey TGV uz nikdy vice…:))

      0 0
    • JohnLee  

      Jak tak koukam,tak to nebude blbe orizla fotka,ale ODI Intense budou to co presne chci,jen nevim jak na tom jsou s tloustkou…chtel bych neco tlustsiho http://www.odigrips.com/…tense_lo.htm

      0 0
      • visby  

        ja ich mam a som uplne spokojny… radit sa da bez problemov, pretoze su naozaj dole obrezane;-) a su vcelku dost tlste, ale to si mozes nakoniec aj skusit v obchode

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Bych bral spis ty Rogue (jsou tlusty) a pripadne si urizl tu objimku. Kdo ma rad tlusty gripy, tak Rogue jsou ty pravy. Ja vozim radsi uzky (Ruffian).

        0 0
        • JohnLee  

          Premyslim nad Intense a Rogue…Intense je pry podobne Ruffum,talze mi navsteva kamenaku to jisti…

          0 0
    • JohnLee  

      Ehm…takovej hloupej dotaz: na objimku se da dat jakykoliv grip,kdyz mi treba nebude sedet jedna rada?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse