• Thapsus

    Dá se se nějakým způsobem pokud možno trvale spravit(podlepit?) proražený nebo natržený pláš? v délce cca 3 mm?Čím? Díky za rady.

    0 0
    • BH  

      Ferdus kdysi vyrabel laty ma plaste, ovsem 100% to nebylo. Pokud je totiz jiz poskozeny kord ,plast se opravit neda.Resil jsem nedavno opravu poskozeneho-rozrizleho plaste beznou latou na dusi, kterou jsem prilepil zespodu na plast v miste poskozeni. Beru to ale jako nozovku.

      0 0
    • Charles  

      no 3mm neni myslim problem, staci podlepit zaplatou na dusi, podle potreby i zvenku ja resil cca 2cm na miselinu pajtn – vyuzil sem skusenosti ze siti galusek, pak prelepil jak zvenku tak zevnitr zaplatou – a plast se dozil smrti sjetim…

      0 0
    • Thapsus  

      Takže rozšklebenou douru zašít?

      0 0
    • pavelr  

      Podobný dotaz jsem tady měl nedávno. Nařízl jsem pláš? až na kord v délce asi 2cm. Podlepil jsem záplatou, spojil chemoprénem a drží. Podívej se do historie.

      0 0
    • HonzaV  

      Prodavaji se specialni zaplaty Parktool na opravu proriznutych plastu, ale zkusenosti s nima nemam. Stoji tusim 50,– Kc kus.

      0 0
    • djano  

      Pneuservisy maju specialne zaplaty na plaste. Treba skusit tam, ale 3mm je mala dierka, staci podlepit kuskom starej duse alebo boku stareho plasta a pod.

      0 0
    • Žanek  

      Podlep to čímkoliv, co má v sobě nějaký vlákna (bok starýho plášte, smirkové plátno…)Odmastíš, namatláš obě plochy chemoprenem, necháš zavadnout a silně stiskneš. Na 3mm by možná stačila i obyč. záplata na duše…;

      0 0
    • bajker  

      Já používám na sekance vteřinové lepidlo Loctite tuším 401 ca.80 Kč spec. na gumu a plasty a i na běhounu to drži parádně. Při proříznutí ze spodu dám latu z pevné koženky – drží OK. Latu na duši bych neriskoval. Velikost díry – max 6mm jinak bych to vyhodil.

      0 0
    • Volf  

      Natrvalo asi není nic. Ty tři mm bych taky podlepil, ale rozhodně bych ten opravenej pláš? dával už jen dozadu.

      0 0
    • KubaBajk  

      Využiji vlákna…

      Dá se nějak „opravit“ vyvalená kevlarová patka? Známá přezouvala a zřejmě nějak poškodila patku, prý je vyboulená nebo co a plášť nejde nasadit, na ráfku se vlní.

      Racing Ralph EVO 26..

      0 0
      • Vilém  

        Pokud ji vyrvala z gumy, tak je to akorat tak do popelnice.

        0 0
        • nitraq  

          Nebo z gumy vyrobit pásek:)

          0 0
        • KubaBajk  

          Já ji požádám o fotku, ještě jsem to neviděl.

          Pokud by nebyla „vyrvaná z gumy“ tak je oprava možná? Fakt jsem to nikdy neřešil a naživo neviděl, Karma no problem a teď vozím drát takže..

          0 0
          • KubaBajk  

            Takže její popis problému, cituji:

            „Netrčí z toho nic, když jsem po tom plášti přejela prstem, tak to bylo měkké a trocu promáčklé, zvlněné, nemyslím si, že to půjde na fotce vidět.“

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.